ford granada sillapuksid
#1

Oodatud on igasugune info konkreetse isendi sillapukside kättesaadavuse kohta, kust on võimalik saada uusi, on neid kellelgi garaazinurgas, Voltaautos ja Melasis on võimalik tellida aga kole soolase hinnaga, või sobib sinna mõne teise liikuri detail?

Ford Granada
Vasta
#2

Ma huvi pärast tahaks teada kui palju see poe hind on neil?
Vasta
#3

mis silla piksidega tegemist ja on sul ka orig kood
Vasta
#4

Voltaautos taheti ühe eest 125, Melasis 3 puksi eest 700. Tegemist õõtshoova puksidega enamjaolt, kust seda koodi teada saaks, sillatalapukse ka vaja ja tagasilla sk tihedeid ka, kas on võimalik millegagi asendada?

Ford Granada
Vasta
#5

mis aasta mis mootor ja kas jutt käib esisillast, täpsusta ja ma homme pakun sulle pukse kui leian
Vasta
#6

aasta 1981, mootor 2,0 r4, vaja oleks stabikapukse 8tk, õõtshoobade ülemised ja alumised puksid, sillatalapuksid ning ei oska öelda mis nende nimi täpselt on aga need on varraste otsas mis poolviltu esisillast ettepoole lähevad. Vastusega võib mul viivitus tekkida kuna hetkel olen aega teenimas ning meediavahendeid pole alati võimalik kasutada aga vajadus ja huvi säilivad.

Ford Granada
Vasta
#7

Mure püsib siiani

Ford Granada
Vasta
#8

pukside orig varuosakood oleks abiks ktaloogid ei paku, muide pallasti 1 on siuke firma nagu a-rostok äkki sealtsaab silmajärgi tellida aga kood oleks suueks abiks
Vasta
#9

Lohuta ennast sellega , et tagumise õõtsa sisemist puksi ei õnnestu kunagi enam saada. Kõik mis saadaval, osta rõõmuga ära.
Vasta
#10

Nii, aeg teenitud ja võimalus jälle vaikselt asja kallale asuda. Igatahes on siiani osutunud võimatuks ei taha öelda aga peaaegu, pukse leida. Pea kõik ülejäänud vidinad on saadaval. Fordiomanke rõõm- kasut. kuid heas korras plokikaas 5oo kr + ~ 350 sellega kaasnevate thendite eest. Kas keegi oskab ehk öelda midagi roolilati sobivuse kohta scorpio/sierra poolt granadale ning eesmiste piduriklotside ning ketaste kohta.

Ford Granada
Vasta
#11

paraku pole sorpa/sierra nime kandvail liikureil mingit ühisosa granadatega. Ei sildades ega pidurites. Roolilatt ammugi ei sobi. Probleemidega võid pöörduda näiteks- granada.ee ,sse
Isiklik õõtsapukside hankimise saaga lõppes kusagil rootsi fordidealeri laos, kus arvuti andmeil olevat paar tükki riiulis. Paraku esinesid need seal ka ainult virtuaalkujul.
PS. Polypuksid peaksid siiski saadaval olema.Teevad muidugi auto jäigaks.
Vasta
#12

Aga kuskohas need polypuksid saadaval on?

Ford Granada
Vasta
#13

Nii, mõningad puksid on siiski tellitavad ning tuleb see tee ette võtta, samas, kas oskab keegi öelda tagasillsa simmerlingite mõõtu, mul pole masinat just käepärast võtta, huvitatud oleks ka rooli vasakpoolsest lülitist, tagurpidikäigutule andurist, rooliatist, vasaku esitule reflektorist, esiklaasist, ei teeks paha ka tagumised uued koopaääred ja eesmised uued pidurivoolikud. Kui kellelgi on midagi sellist mõistliku hinnaga oleks huvitatud. Soovitavalt Tallinnast või Läänemaalt, kus ma ise põhiliselt platseerun.

Ford Granada
Vasta
#14

Ehk oskab keegi öelda, kas 81a granada roolilülitid on identsed taunuse omadega või siis seda, kas eri aastakäikude granadale sobivad erineva välimusega lülitid, nägin nimelt ühel taunusel(74a.) selliseid lüliteid nagu minu granadal. Ehk siis huvi on selle nö taunuse tüüpi tulede- paremal ja suunatulede-vasakul lüliti vastu, kui kelllelgi on komplekt 81 a sobivaid lüliteid oleks ka hea.
Püsib huvi vasaku esitule reflektori kohta, granadafoorumis oli leidlik mees sobitanud m 2141 reflektorit ja vaz 2108 oma-arvamused. Ja roolilatt ikkagi ka.

Ford Granada
Vasta
#15

Kui oled kindel, et sul tegemist 81 aasta isendiga ( mis peaks tähendama seda,et sul on vanemat tüüpi granda MK2.1 peeglid kroomitud ja mitte akna servas vaid uksepleki küljes) , siis peaks sobima vasakpoolne lüliti taunus MK4 oma.Parempoolne ei sobi vist kuna taunusel kojameeste käike ainult kaks ja granadal oli kolm.Uuema tüübi granada 82 ja sealt ülespoole lülitid ei sobi minuteada.
Vasta
#16

Masin win koodi järgi toodetud 81 veebruar, peeglite kohta ei tea, on vaid juhipoolne uksepleki küljes ning seegi must, kojameeste lülitit pole vaja, vaja oleks seda mis pargid ja lähituled vahetab,(ning ka vasak) tegelikult ta on ,kuid parktulesid pole, kohe lülitab lähitulede peale. Iseenesest ei välista täielikult ka elektrikala ega kellegipoolset omaalgatust.

Ford Granada
Vasta
#17

Värskendan järjekordselt teemat. Suurim murelaps hetkel on ikkagi lekkiv roolilatt, kas tõesti keegi ei soovi loobuda mittelekkivast latist või tihendeist või oskab vähemalt öelda kust midagi neist saadaval oleks. Saaks sõiduki elule ja võib-olla natuke pikemalt kah siis siia kirja kui kokku saab.

Ford Granada
Vasta
#18

NJaa, sai siis nüüdseks juba eile hangitud üks doonormasin, millelt hädavajalikku vaid roolilülitid, aga boonusena kroompeeglid, tagastange iluliist, 5k kast ja üht-teist veelgi. Kõik on olemas, aga mida pole on siiski korras roolilatt, tuleb ilmselt midagi leiutama hakata, Lõuna Eesti mees teadis rääkida, et temal on Scorpio latt, mootor üles, natuke raua lõikamist, siis keevitamist, pool päeva ja asi toimima, vist tuleb seda teed minna.

Ford Granada
Vasta
#19

Hulga erinevaid granada juppe 1976-85 Võrus 56985378
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne