Tallinna Autobussikoondise juubel
#21

sasstak Kirjutas:
EdR Kirjutas:Huvitav,kas nüüd aetakse lõpuks selleks puhuks ka kollane Ikarus 260 välja?

1036?!?

Jah!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#22

muuseumipapa Kirjutas:
muuseumipapa Kirjutas:Meie poole on mitmel korral pöördunud TAK`i inimesed, kes seotud 29.mail toimuva juubeliüritusega. Soove on olnud erinevaid, kuid tänane palve, mille täitmiseks otsustasin kaasfoorumlaste abi paluda, on järgmine : kas kellelgi on infot Opel Blitz bussi kohta (Jaan Tooming?!) ja Scania Vabis bussi kohta (Tarvanpää Selts?!) Vast ühiselt saame aidata. Niipalju veel, et algselt soovitud bussid TA 6-1 (eno1), PAZ 672 (peeterpaul) ja KAVZ 651 (varjupaik) jäävad praeguse seisuga kahjuks reservi ...
Head sõbrad! Antud teema ajendiks oli eelkõige kontaktide leidmine Opel Blitz`i ja Scania Vabis busside kohta. Tänud PETSS`ile Vabise asukoha eest. Aga kas keegi teab midagi ka Blitz`ist? Muud arvamusavaldused ja ettepanekud TAK`i juubeli kohta oleks lihtsalt Teie vaba tahte avalduseks.

Kas Levatek ei aita?
Vasta
#23

Tomekk Kirjutas:
TR14-226 Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
oxygen Kirjutas:
Martin256 Kirjutas:Juubeli puhul tuleb ka konkurss kõige koledama TAK bussi (isendi) tiitlile. Põhitingimused on läbipaistmatud liinisildid, kulunud värv, muidu kõver, katkised klaasid ja istmed jm. tunnused.
Ükskõik mismoodi see asi lõpeb, minu jaoks on selleks isendiks konkurentsitult 3574.

Njaa, Mustamäelt ühed ka: 2221 & 2571 .
Lisaksin ka 1024-ja.
2571 üks parimaid..lisaksin omaltpoolt kõik Tartus tehtud saanid
2708,jubedamat annab otsida.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#24

crazy Kirjutas:
Tomekk Kirjutas:
TR14-226 Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
oxygen Kirjutas:
Martin256 Kirjutas:Juubeli puhul tuleb ka konkurss kõige koledama TAK bussi (isendi) tiitlile. Põhitingimused on läbipaistmatud liinisildid, kulunud värv, muidu kõver, katkised klaasid ja istmed jm. tunnused.
Ükskõik mismoodi see asi lõpeb, minu jaoks on selleks isendiks konkurentsitult 3574.

Njaa, Mustamäelt ühed ka: 2221 & 2571 .
Lisaksin ka 1024-ja.
2571 üks parimaid..lisaksin omaltpoolt kõik Tartus tehtud saanid
2708,jubedamat annab otsida.
EI ole kusjuures!Parem kui nii mõnigi uuem masin..
Vasta
#25

Tomekk Kirjutas:
crazy Kirjutas:
Tomekk Kirjutas:
TR14-226 Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
oxygen Kirjutas:
Martin256 Kirjutas:Juubeli puhul tuleb ka konkurss kõige koledama TAK bussi (isendi) tiitlile. Põhitingimused on läbipaistmatud liinisildid, kulunud värv, muidu kõver, katkised klaasid ja istmed jm. tunnused.
Ükskõik mismoodi see asi lõpeb, minu jaoks on selleks isendiks konkurentsitult 3574.

Njaa, Mustamäelt ühed ka: 2221 & 2571 .
Lisaksin ka 1024-ja.
2571 üks parimaid..lisaksin omaltpoolt kõik Tartus tehtud saanid
2708,jubedamat annab otsida.
EI ole kusjuures!Parem kui nii mõnigi uuem masin..
Pakun siia oma teele sattuvad ebameeldivaimad bussid, see muidugi ei tähenda, et neid Tallinnas rohkem ei ole, eriti Lasnamäel, kuhu ise eriti ei satu:
2221,2766,2770,2773-põhiprobleem sitased istmed ja osaliselt läbipaistmatud aknad
2297-peaaegu et kõikide akende vahel niiskus, bussi amordid ka väga jäigad
Vasta
#26

1150 ja 1152 on suht jubedad,peaaegu ühestki aknast pole võimalik välja vaadata,roostes on ka.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#27

Ma ei tea, ehk teeksite mingi eraldi teema "Kõige jubedamad bussid Tallinnas ja terves maailmas" vms, see teema siin võiks ikka rääkida Tallinna Autobussikoondise juubelist...
Vasta
#28

crazy Kirjutas:1150 ja 1152 on suht jubedad,peaaegu ühestki aknast pole võimalik välja vaadata,roostes on ka.
Tähendab Crazy, CR112ed on parimad masinad üldse, see et akendest ei näe välja ei tähenda midagi.
Sellesisuline uus teema oleks vist vajalik jhBig Grin
Vasta
#29

Aga, mis siis juubeli puhul linnakodanikele näidatakse? 260 siis kindlasti ka kasutusel olevad bussid. Ehk saab ka vanu pilte waadata?Kindlasti peab ka lõpuks Edgar või keegi tema jüngritest sütitava kõne ,kus kuulda kui hästi bussiliiklus keskerakonna targal juhtimisel  toimima hakkab.MIskipärast arvan ,et asi sarnaneb trolli 30 aastapäewaga ,kus suurt midagi vaadata polnud. 85 aastane auväärne ettevõte peaks ikka oma juubelit väärikalt tähistama Loodan ,et eksin ja asi tuleb ikka waatamist väärt üritus.27.05. senini vaid busside jaoks broneeritud.Ehk õnnstub kaubale saada Harjus oleva Ikaruse (loodan ,et see ikka sõidab) omanikuga.
Vasta
#30

crazy Kirjutas:1150 ja 1152 on suht jubedad,peaaegu ühestki aknast pole võimalik välja vaadata,roostes on ka.
1152 on üks parimaid masinaid üldse, ma arvan, et sa pigem vaatad asja väljast.
Vasta
#31

Volli Kirjutas:
Tomekk Kirjutas:
crazy Kirjutas:
Tomekk Kirjutas:
TR14-226 Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
oxygen Kirjutas:
Martin256 Kirjutas:Juubeli puhul tuleb ka konkurss kõige koledama TAK bussi (isendi) tiitlile. Põhitingimused on läbipaistmatud liinisildid, kulunud värv, muidu kõver, katkised klaasid ja istmed jm. tunnused.
Ükskõik mismoodi see asi lõpeb, minu jaoks on selleks isendiks konkurentsitult 3574.

Njaa, Mustamäelt ühed ka: 2221 & 2571 .
Lisaksin ka 1024-ja.
2571 üks parimaid..lisaksin omaltpoolt kõik Tartus tehtud saanid
2708,jubedamat annab otsida.
EI ole kusjuures!Parem kui nii mõnigi uuem masin..
Pakun siia oma teele sattuvad ebameeldivaimad bussid, see muidugi ei tähenda, et neid Tallinnas rohkem ei ole, eriti Lasnamäel, kuhu ise eriti ei satu:
2221,2766,2770,2773-põhiprobleem sitased istmed ja osaliselt läbipaistmatud aknad
2297-peaaegu et kõikide akende vahel niiskus

Volli lõõtsa Säfflete nimekirja ka kindlasti 2767
Vasta
#32

Regardman Kirjutas:
crazy Kirjutas:1150 ja 1152 on suht jubedad,peaaegu ühestki aknast pole võimalik välja vaadata,roostes on ka.
1152 on üks parimaid masinaid üldse, ma arvan, et sa pigem vaatad asja väljast.
Vähemalt teist sellist juhti, kui on 1152-l, ei ole ka tikutulega leida(seda muidugi igati heas mõttes).
Vasta
#33

Regardman Kirjutas:
crazy Kirjutas:1150 ja 1152 on suht jubedad,peaaegu ühestki aknast pole võimalik välja vaadata,roostes on ka.
1152 on üks parimaid masinaid üldse, ma arvan, et sa pigem vaatad asja väljast.

Ma olen päris mitu korda sõitnud ka nendega.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#34

Arvan, et Tomekk mõtles seda, et sa ei saa bussi kohta otsust langetada ainult mõlkis stange, roostes plekkide ja kulunud istmete põhjal. Tegelikult on CR-id tõesti ühed parimatest. Ühe positiivse joonena tooks välja näiteks vaikse sõidu.
Vasta
#35

Halloo loendurid. Lugege pealkiri ja algne postitus läbi. Kas ei oleks mõtet tagasi loendusteemasse pöörduda või näiteks eraldi inetu linnaliinibussi teema luua ja seal numbreid ritta laduda???

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#36

Volli Kirjutas:
EdR Kirjutas:Huvitav,kas nüüd aetakse lõpuks selleks puhuks ka kollane Ikarus 260 välja?
Kindel see Smile
Oleks lugupeetavad kaasfoorumlased näinud ühe tattnoka näoilmet, kui ta seda postitust silmas... Ma üritan erutust varjata, aga millal, kus, kuidas, mis tingimustel jne seda aparaati näha saab?

Joonas,
arvab, et Ikarus 260 teisel kohal kõige ilusamate ja kõige südantsoojendavamate busside nimekirjas. Ikarus 280 on esimene Smile
Vasta
#37

No eks igaühele oma.Loodan ,et valesti aru ei saada.Minule näiteks see 260 erilisi tundeid ei too.Tore ,et alles aga sellega asi piirdubki.See küll unistus aga kui toodaks välja  kas või üks nendest:LUX, 66,620,556 ja 180 ja nende seisukord pole tähtis.Peaasi ,et alles.Püüan omalt poolt anda võimaluste korral kõik ,et mõni neist bussidest taas iseendaks saaks.Siis oleks ka põhjust ennast muuta.
Vasta
#38

2036/1036 ning 1450 peavad olema homme Raekojas!!! 1450(lühike OMNILINK) on juba TAK-is...
Vasta
#39

Kalendril uhkelt poseeriv 1001 ei sõida kohale?
Vasta
#40

oxygen Kirjutas:Kalendril uhkelt poseeriv 1001 ei sõida kohale?
Ei, 1450st piisab
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne