projekt sääru
#1

Sai siis endale moto unic laadalt ostetud säärekas. Võrr oli ilma mootorita ja ketita ja muude vidinateta. Tänaseks on võrr juppideks võetud ja juba saadud natukese kokku pandud(rattad,kahvel,lenks jm) on juba pealBig Grin Isegi mootor on vanast kodust ära toodud kus mul oli see teise punnvõrri peal, mis oli poolik võrr. Mootor siis sai peale pandud ja vaja oleks veel kaasirulli ja trossi ja siis veel ketti ja saaks sõita. Samuti on antud sadul vanaemale õmblemiseksSmileSmile Paak ja raam on juba liivapaberiga üle tõmmatud ja ka kahvel. Roostes kohad on rooste surma saand ja kodarad ootavad pingutamist. Ilmselt tegelen sellega täna. Võrr on veel värvimatta kuna panen enne kokku sõidan ja võtan nii palju lahti et saaks värvida, sest kes teab äkki on vaja veel midagi teha või näiteks keevitada või mida iganes. Ühesõnaga võrr on peaaegu korras kui ta kokku panna ainult mõned trossid on puudu ja kaasirull ja kett. Veel on vaja panna uued jalarauad kuna eelmine omanik oli need pannud täisrauastSmile
Vasta
#2

Laagrid on ka juba kõik bensiiniga puhtaks tehtud ja ka määret pandud. Ennem oli seal meeletult palju liiva ja muud sodi. Samuti on probleemiks tagumise ratta klotsid mis on juba kulunud. Ei tea kust oleks võimalik uusi klotse saada või on sinna peale võimalik liimida uus kate??
Vasta
#3

Enda minile panin klotside ja selle ''jupi mis lükkab klotsi'' vahele seibi, ja klots läks sellega rummule lähemale ja pidurdas paremini küll.
Vasta
#4

Aga mul on see jama et seal klotside otsas on selline plekist krontstein mis hoiab klotsi kinni ja mul on see juba väljas et kui ma pidurdan siis läheb see metall vastu mitte enam klots
Vasta
#5

Tahaks ka teada kust oleks võimalik saada ratastele laagrite ette simmerlinge???
Vasta
#6

Samuti puudub mu ehitamisel oleval võrril kaasipide (rull,rutska). Kas keegi ei teaks kust oleks võimalik endale muretseda kaasirull ? ei ole eriti oluline kas see on originaal või mitte . Peasee et see oleks korralik ja sobiks peale.
Vasta
#7

Mina soovitaks riga mopi gaasirulliku panna,käib paremini ringi ja lõhub vähem trossi.
Vasta
#8

olgu, aga kust oleks seda võimalik muretseda ja mis hinna eest?
Vasta
#9

pood-`varuosad - http://www.moped.ee/
samuti on gaasirutskat müügil Võrus talumeeste turul tehnika poes, avatud T, N, L 8.00-14.00. Kindlasti ka teistes tehnika poodides.
Vasta
#10

samuti on mul vaja endale muretseda ketilukku. Kas keegi teab kust oleks võimalik saada ketilukke. Ketiks on mu ehitamisel oleval võrril KTM krossika kett. Smile
Vasta
#11

Täna sain juba lükates käima. Kuna pole mul veel gaasirutskat siis ei saand ma sõita . Valasin karpasse veits bensiini sisse ja panin jugama. Surveaste on mu võrril suur ja päris raske oli nii lükata et ratas ei lohisend. Siis pidi isa lükkama ja ma peal olema kui mootor käis ainult siis kui hoog sees oli. kui masin seisma jäi siis enam ei töödand. Ma ei oskagi öelda, ta nagu kudagimoodi käis aga nii et enda massi vedas. Viga on lihtsamast lihtsamSmile Puudub kaasirutska. Hädasti oleks vaja gaasirutskat ja trossi(kui oleks võimalik osta siis ka teist käepidet)et saakski vähemalt normaalselt käima panna. See et ta täna juba popsutas ja nii oli isegi hea sest mootor on täiesti tutikas mille mu isa muretses juba päris ammu(mootoriks d8).Veel on võrrile vaja siis .: ketilukku,gaasirutskat,piduriklotse, kinni peab keevitama jalarauad ja peab leiutama ka pidurihoob. Veel oleks vaja uusi piduri ,gaasi, siduritrosse. Kui keegi oskab öelda kust oleks võimalik saada Ketilukku(KTM krossika ketile) Gaasirutkat,Klotse,trosse jms(soovitavalt pood või müügikoht tallinna lähistel) siis palun teatage.Smile
Vasta
#12

eile sain siis veitsake ka sõita.kuna puudub ketilukk ei julgend ma eriti sõita et äkki kett läheb puruks ja tõmbab midagi katki. Täna tegime isaga pidurisüsteemi. Tagapiduri kangiks sai pandud kavrossi oma. See on nii vinskest materjalist (vist kuumsepistatud) ja seda puurida oli päris kaua vaja. Ilmselt kui pidurisüsteem on korras oleks vaja muretseda piduri klotse. Need on juba läbi. Siis oleks vaja ka siduritrossi ja pidritrossi ja ka käepidemeid mille oleks ka võimalik gaasirullile peale panemiseks.
Vasta
#13

proovi Kloostrimetsa motopoodi voi , teine variant , Tondi motokauplus.Ka veel olemas www.soov.ee ja www.kuldnebors.ee .Millaski saad akki pilte ka lisada , oleks huvitav vaadata.

How about a nice cup of..SHUT THE FUCK UP!
Vasta
#14

Lisaks pilte heameelega aga kahjuks on need liiga suured et neid lisada.) pean need vist kuhugile fotoalbumisse panemaBig Grin
Vasta
#15

www.album.ee ?

How about a nice cup of..SHUT THE FUCK UP!
Vasta
#16

tegin kohe kiiruga fotoalbumi kasutaja ja panin pildid ylesse . need siis pildid milline oli ta algulk kui sai ta laadalt ostetud kolmesaja kroonigaSmile

http://fotoalbum.ee/pictures.php?action=4&id=100116
Vasta
#17

http://fotoalbum.ee/pictures.php?action=4&id=100122 nii ja siis pildid milline ta nääb välja tänagi ainult ilma gaasirutskata ja jalarauad on ka seal veel lahti (keevitamatta)
Vasta
#18

Kas keegi ütleks öelda kuidas sõita võrri d8 sisse??
Vasta
#19

Nii tänaseks on võrr lõplikult valmis ainult tuli ja esipidur mis kohe peal on peagi valmimas. Tänaseks olen jõudnud võrriga juba ka jupp aega sõita. Loodetavasti kui sissesõit tehtud saada ka võistlusrajale . Smile
oleks vaja ka piduriklotse mis tagumisel rattal kohe lõppemas

Uuued pildid täna tehtud kuigi masin oli juba selline 8 juuli
http://fotoalbum.ee/photos/Maxike4/sets/124238/
Vasta
#20

Rääkige foorumlased kas võrr (d8) liigub kiiremini sumpaga+? hetkel pole mul sumpat aint leegikas . Täna proovisin korra ka sumpsiga ..tundub et kohapealt ära minek on parem ei pea enam eriti kaasa ka aitama .. aint nats Smile aga olemas olev sumps on mul hetkel see suur pikk sumpa mitte see pisike Big Grin tahaks teada kas oleks parem kui peale paneksin sumpa? oleks see mootorile parem ja ka mulle parem (kiirem) Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne