projekt sääru
#21

Kui sa ta seest puhtaks teed siis on vast parem küll,ka kõrvadeleWink
Vasta
#22

Jah. Juba enne vastuse lugemist hakkasin sügelema ja panin sumpa otsa. Ossa.... kuna praegu on sissesõit käsil läheb üllatavalt paremini edasi, on äkilisem ja lõppkiirus ka parem mida saavutada veel ei riski Big Grin Taha tegin sellise plekist kronsteini mis hoiab sumpat üleval.
Vasta
#23

Sooviks teada et mul selline probleem ... ta ei taha eriti käia kui mul on õhufilter lahti käib ainult kinnisega. Ma võtsin karbussi ja ujuki .. ujuki oli puhas.. enne seda muidugi võtsin maha bena kraani alla oleva selle paaki vm no ja seal tõesti oli päris palju s....ta , see võis ka üks põhjus olla miks ei käi kuna ei tahtnud bensu kätte saada . No kui ujukid värgid üle vaadatud läksin katsetama .... kinnise filtriga käis nagu kellavälk tegin lahti madalal tuuril käis vaikselt aga kui proovisin tuuri lasta siis ei läind ja kippus välja surema .. Täna paistab et sajab toredalt vihma ei tea kas saan sõita ja viga otsida...:S Smile
Vasta
#24

Puhu düüs suruõhuga läbi. Saad asja jälle käima- endal kogemusi Smile
Vasta
#25

sai juba kõik kohad enamasti kompressoriga puhtaks puhutud ... peab vaatama ... veel puhumaBig Grin
Vasta
#26

Masin sõidab tänaseks hästi . kuid mõnikord kipub gaasi lahti andes välja surema ... peab seda uurimaSmile kas keegi saaks öelda mis küünlad nende võrride peal on ? sest mul endal need allesolevad vene küünlad üks haaval annavad otsadBig Grin
Vasta
#27

Gardaan Kirjutas:kas keegi saaks öelda mis küünlad nende võrride peal on ?  sest mul endal need allesolevad vene küünlad üks haaval annavad otsadBig Grin
Endal on 12 töökorras küünalt, 3 neist töötavad võrri peal.
Soovitan osta saeküünla - see pidavat olema parim võrrile.

Robotniidukite müük, paigaldus ja sõltumatu tehniline know-how: https://herizon.ee
Vasta
#28

saeküünal .. jah võimalik peab ära proovimaSmile
Vasta
#29

Kas võrril ei olnud mitte see tavaline vene küünal, 22 võtmega, mingi D-10 vms ta oli.

Samas, vaata üle, kuidas sul simmerling on (ja karpapoolses vända otsas puks). Kui need läbi lasevad, saab mootor lisaõhku ja gaasi keeramisel on algul urr ja siis võtab alles pöörded üles.

EDIT:
Sääreka süüteküünal vana vene tähistusega oli A10HT (loe: A 10 NT). Otsisin oma vanad küünlad väljaWink

EDIT 2:
Mootorsae süüteküünla kasutamisel pead vaatama, et mootorid oleksid omavahel võimalikult sarnased. Näiteks mingi Husqvarna sae pealt võetud küünal (saag oli mingi 2**xp) tahmas minu võrril väga kiiresti ära. Minu võrril oli surveastet tõstetud ja igasugu muud janti tehtud. Kui on originaal, siis võibolla sobib ülihästi. Kõik oleneb mootori hetkeseisukorrast.

Võrdle oma küünalt nendega -> http://opc.mr2oc.com/online_parts_catalo..._plugs.jpg .
Vasta
#30

jajah.... tegelikult mõtlesin et sobiks ka mitte ainult sae küünal vaid mingi külm küünal ..... a17 n ? sest mul võrri surveaste ka suur kuigi pole midagi tehtud.
Vasta
#31

Originaalis peaks võrri surveaste olema 6. D4 mootoril oli vist 5,5.

Usun, et A10HT küünlast on küllaga- A17 on vist juba liiga... noh, tead küll.

See A17n oli sul peal? Milline alumine ots välja näeb?
Vasta
#32

Peal on mul a11n ......
Vasta
#33

eile juhtus väike jama ka siis esimest kordaBig Grin kuid mitte väga hullusti ... sai siis küünal maha keeratud et vaadata kas üldse sädet annab kuna tundus et midagi oli nihu... no ja siis keeramise käigus võti libises ja tõmbas ühe silindri ribi tüki ära... õnneks ole tükk väikeSmile Kuid ka lollipeaga keerasin seda küünalt maha kuumaga et siis ribi murdus kergemini... pärast küünal töötas ja selgus et paagis polnud bensu xD
Vasta
#34

täitsa lõpp ...eile andis otsad võrri gaasirutska..:S kuna see on ka yks plastmassjunn halvast materjalis siis seal üks koht mis trossi hoiab kulus nii ära et hakkasin käima lükkama ja andsin kaasi ja siis juba käis rull vabalt... midagi polnud taga:/ proovisin epo liimiga asja siluda kuid arvan et kui saab korda et siis ta kauem vastu ei pea... kas keegi oskaks öelda kust oleks võimalik muretseda normaalne rull....kuna ülehomme lähen 10 päevaks ukraina siis uurin kas sealt oleks võimalik kuidagi äridaWink
Vasta
#35

Tänaseks on saadud sõbralt ostetud gaasirutskaWink Smile aga proobleemiks see et mul võrri mootor uus ma ei tea aga mingi 5 h kokkuvõttes sõidetud üldse Big Grin aga siiamaani on probleemiks see et võrr ei taha kuidagi üle 30 minna:/ kas viga võib olla ilmselt väga mustas ja sodises summutis? või võib viga mingi muu olla?Smile aidakeSmile
Vasta
#36

Sissesõitu 5 tunniga ära ei tee, läheb aega. Summuti võib veidi pidurdada küll. Muidu ega uued D8(-E) mootorid tutikana lähevad kuskil 40 originaalülekandega.
Vasta
#37

Sain täna ka sumpa puhastatud Smile Oiii jube mida kõike sealt välja tuli Smile nimelt puhastasin seda kuumaõhu puhuriga. Isegi väikse leegikese lõi välja Big Grin jubedalt tossu ja palju (vabandust väljenduse eest ) PaskaSmile.Erilist tunnet pole et kiiremini võrr liigub aga vaiksemalt ja pehmemalt käib küll.
Vasta
#38

UUed pildid minu võrristSmile ärge pahaks pange võrr on veidi räpane kuna päev oli sajune ja sopaneSmile http://fotoalbum.ee/photos/Maxike4/10147900
Vasta
#39

mis te arvate mu vörrist Big GrinBig Grin::
Vasta
#40

Soovitan panna porikad peale, muidu läheb see võrriga sõitmine sita ralliks.

Robotniidukite müük, paigaldus ja sõltumatu tehniline know-how: https://herizon.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne