Gern tööriistad
#1

Kus ja kes müüb Gern i tööriistu?
ps. Pole mõtet hakata seletama kui pask gern on!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#2

jurka Kirjutas:Pole mõtet hakata seletama kui pask gern on!

Ok, ei seleta Smile Aga küsiks, mis asi see on? Firma nimi?.. Google kiire otsinguga vaikib selle koha pealt.
Vasta
#3

http://www.fenar.ee/
Vasta
#4

Säästumarketis võib aeg-ajalt trehvata. Ostsin sealt ise kunagi ammu Gerni lööktrelli. U. 100 auku kannatas raudbetoonseina sisse puurida (8mm puuriga), siis olid löökmehhanismi nukid enam-vähem siledad ka. Aga liivapaberi- ja traatkettaga autot lihvida ja ilma löögita puurida kannatab siiamaani.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#5

Ja hästi järele mõeldes, olen Gerni vist ka Koduextras, Novaluxis ja Handymannis näinud.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#6

Mina arvan ,et kui võtta asja niimoodi et veini asemel paned toidupoes
korvi Gern'i 100krooni eest pole hullu midagi . Aga kui on vaja tööriista ,oleks vaja minna ikka tööriistapoodi !
Vasta
#7

Huvitav, mille põhjal te arvate, et kodanik mainitud asjadega tööd tegema hakkab?? Mina arvan, et siin on mingi muu, äraütlematult kummaline põhjus.
Kui inimene tahaks viletsat tööriista osta, oleks ta selle juba lähimast saastamarketist ostnud. Aga tema tahab Gerni. Küllap on siis ka põhjust.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#8

WWW Kirjutas:Mina arvan ,et kui võtta asja niimoodi et veini asemel paned toidupoes
korvi Gern'i 100krooni eest pole hullu midagi . Aga kui on vaja tööriista ,oleks vaja minna ikka tööriistapoodi !
Küsisin kes müüb ja maaletoob! Ei vaja muid teemaaretusi.Pakutud poed müüvad üksikuid riistu . Vaja oleks GERNI LAIEMAT TOOTEVALIKUT.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne