piirajad maha rolleril
#1

küsimus kas keegi teab kus saab rolleril piirajaid maha võtta ,ja kus saab teha tulede klaase?ma tean et kuskil saab teha aga ei tea kus.:???
Vasta
#2

nii kahte sorti piirajaid saab olla-mehhaanilisi ja elektroonilisi
kui sul lihtsam roller siis peax olema piiratud kas segusiibri tõus või siis kytusedyysi läbilase... et vaata sealt.
arvatavasti on kuskil miski seib või pisike tiftikene karbussis mis ei lase segusiibril max asendisse tõusta
aga samas pead arvestama sellega ka et piiraja mahavõtmisel suurenevad su taskuraha väljaminekud vahetatavate osade arvelt... ja seda päris ruttu

Ostan Mini juppe!
Vasta
#3

üx piiraja peax veel peal olema aga ei tea kus. .kiirendus on üli hea,pole veel ühtegi rollerit kohand mis kiirendusega mulle ära teex.aga tippkiirust jääb vähex 70km/h
Vasta
#4

piirajana võib töötadaa ka karbussis kytusetase.... et ei lase yle teatud pöörete... krt võimsust saab piirata nii mitut modi et pead hakkama katsetama lihtsalt
alates segusiibri tõusu kontrollimiset lõpetades siis tõesti igasuguste vaheseibide ja muu sellise kolaga

Ostan Mini juppe!
Vasta
#5

kui tahad kiirus,osta võimsam masin! Smile
Vasta
#6

osadel crolleritel on piirajad veel variaatori juures (seib) ja summutajas. Vot!

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
Vasta
#7

Mina sain oma rollerile korraliku kiirenduse kätte, oleneb sellest mida sa vahetanud oled, minul on vahetatud ära sumbutaja, variaator, karburaator. Soovitan kasutada Polini vidinaid,Malossi omi samuti
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne