N-Liidu aegsed tööriistad
#1

Võib olla peaks varjupaika muretsema ka veneaegset muud tehnikat. Börsis praegu müügil üks üsna komplektne kompressorhaagis...
[/php]http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec?pob_post_id=5550295&pob_action=show_post&pob_cat_id=10794[php]
Vasta
#2

Ja töötav link kah.
Vasta
#3

Kusjuures, just täna (ehk veidi ka sellest ajendatuna, et järelveetav keevitusagregaat meil juba on) ma sarnase kompressorhaagise peale Varjupaigas mõtlesin...

Töös pole selliseid vist enam mitte kusagil, nüüd ju selle töö jaoks olemas märksa täiuslikumad/mugavamad riistad...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#4

Kuna neid vedeleb veel siinseal päris palju, siis usun, et taolise riista saaks kätte ka kui mitte päris tasuta, siis vanarauahinnaga. 10Keek on silmnähtavalt palju.
Vasta
#5

Sillu Kirjutas:Kusjuures, just täna (ehk veidi ka sellest ajendatuna, et järelveetav keevitusagregaat meil juba on) ma sarnase kompressorhaagise peale Varjupaigas mõtlesin...

Töös pole selliseid vist enam mitte kusagil, nüüd ju selle töö jaoks olemas märksa täiuslikumad/mugavamad riistad...

Hiiumaal Käinas on 2samasugust kompressorhaagist(Üks käib vist praegugi veel vajalikkel töödel)
Vasta
#6

Minu küsimus on küll natukene rumala võitu, kuid ehk annate andeks. Esiteks pole ma veel jõudnud Järva-Jaani muuseomisse ja seetõttu küsin, kas seal on ka eraldi väljapanek tööriistadest, kui selline asi on olemas, siis ehk leiaksin ka üht- teist huvitavat.
Vasta
#7

Varjupaigas on nõukogude-aja tööriistade väljapaneku peale mõeldud ning alustatud ka eksponaatide kogumisega. Korraliku ekspositsioonini pole kahjuks veel jõutud. Omame näiteks karbiidigeneraatorit atsetüleeni tootmiseks, käsi-kummimontaaži pinki, pukk-käsidelfrit, mitu akulaadijat, hulk käsitööriistu. Kavas on üks varjupaiga garaažiboks kujundada nõukaaja töökojaks, koos töölaual oleva õllepudeli ja heeringasabaga ... Kui kellelgi oleks pakkuda omapäraseid tööriistu, oleksime selle üle väga õnnelikud.

miilits Kirjutas:Minu küsimus on küll natukene rumala võitu, kuid ehk annate andeks. Esiteks pole ma veel jõudnud Järva-Jaani muuseomisse ja seetõttu küsin, kas seal on ka eraldi väljapanek tööriistadest, kui selline asi on olemas, siis ehk leiaksin ka üht- teist huvitavat.
Vasta
#8

Kui saan vennaga kokkuleppele, siis oleks pakkuda vanasti sepikojas kasutusel olev puur"masin", milline töötab kondijõul, mul oleks ainult palve,et selle juurde saaks panna ka esialgse kasutaja nime, kelleks oli minu külasepast vanaisa.Muide sepikojas on veel alles ka käsitsi tõmmatav sepalõõts, kui õigesti mäletan, siis vanaisa juttude põhjal olevat see tehtud 7-e hobuse nahast.Poisikesena sai seda sikutatud küll ja küll.
Vasta
#9

miilits Kirjutas:Kui saan vennaga kokkuleppele, siis oleks pakkuda vanasti sepikojas kasutusel olev puur"masin", milline töötab kondijõul, mul oleks ainult palve,et selle juurde saaks panna ka esialgse kasutaja nime, kelleks oli minu külasepast vanaisa.Muide sepikojas on veel alles ka käsitsi tõmmatav sepalõõts, kui õigesti mäletan, siis vanaisa juttude põhjal olevat see tehtud 7-e hobuse nahast.Poisikesena sai seda sikutatud küll ja küll.
Varjupaiga aiast nii 20-30 sammu kaugusel asub kunagise kitsarööpmelise raudtee remondiruum koos sepikojaga. Kahjuks küll ilma sisustuseta ... Eestseisuses oli arutusel,et võiks selle kasutusele võtta. Eksponaatide annetajate nimed kantakse koheselt meie koduleheküljele ja jõudumööda ka eksponaatide juurde. Kui aitad meil uut ettevõtmist alustada, teed tänuväärse teo ajaloo tarbeks!
Vasta
#10

Hr. Muuseeomipapa, mina sooviks tööriista juurde paigutada selle mehe nime, kes sell tööriistaga töötas, võib olla see on ka tema enda valmistatud.
Katsun vabamal hetkel muuseomist kindlasti läbi tulla.
Vasta
#11

Praegu siin ostuteemas üks üsna komplektne kompressor pakkuda...võib olla saab omanikuga kaubale?
Vasta
#12

tartz1 Kirjutas:Praegu siin ostuteemas üks üsna komplektne kompressor pakkuda...võib olla saab omanikuga kaubale?

Mida mina soovin osta omale....

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#13

Kas kuskil leiduks ehk sellist kompressorit nagu oli CO-7? See oleks sobiv varjupaiga planeeritavasse töökotta...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne