T-40 pedaal
#1

Tekkis selline huvitav küsimus, et mis pedaal on see esimene kui uksest sisened vaskult esimen. Paremalpool on 2 piduripedaali , siis tuleeb gaasipedaal ja keskel sidur, kui ma ei eksi. Olen ainult paar korda t-40 seest näinud.
Vasta
#2

See vasakult esimene pedaal on jõuvõtuvõlli sidur. Kasutakse peamiselt kaarutaja ja kartulivõtu masina puhul
Vasta
#3

Tänan! Ma ise arvasin ka seda.
Vasta
#4

just nii see on
Vasta
#5

mindeioleolemas Kirjutas:See vasakult esimene pedaal on jõuvõtuvõlli sidur. Kasutakse peamiselt kaarutaja ja kartulivõtu masina puhul
T-40 jõuvõtu lülitus on võrreldes teiste vene traktoritega üldse pisut teistmoodi. Seda pedaali kasutatakse sõidusidurist sõltumatu jõuvõtu lülituse vajaduse korral. Ehk sõltub ainult mootori pööretest. Kui kasutatakse rataste pöörlemiskiirusest sõltuvat jõuvõttu,kasutatakse peasiduri pedaali. Vastavalt sellele, kumba tarvis, lülitatakse jõuvõtu lülituskangist vastavat sidurit kasutades sisse õige ülekanne. Kahjuks ei mäleta enam kummale poole mis reziim jäi...
Vasta
#6

Ette poole lükates peaks olema rataste pöörlemiskiiruse pealt ja enda poole (taha) mootoripöörete pealt.
Vasta
#7

jah niimoodi on
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne