Mis liikuritega tegemist?
#1

On välja pakkuda targematele kaks isendit tuvastamiseks:
1) sõiduauto Tallinnas: kas mõni vanem Honda?
2) pisibuss Tallinna ääremail: ei oska üleüldse midagi arvata. Üritan järgmisel nädalal lähemale tungida ja ehk mõningaid uusi asjaolusid selgitada.
Vasta
#2

Kas viimane mingi kast üldse pole ? Esiotsa, mille järgi öelda, et pisibuss, pole ju ?

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#3

fic Kirjutas:Kas viimane mingi kast üldse pole ? Esiotsa, mille järgi öelda, et pisibuss, pole ju ?
Nagu öeldud, ei oska üleüldse midagi arvata. Ma mõtlesin, et see on äkki mingi selline asi kunagi olnud, milletaoliste tüüpilisemaks näiteks on Ford Transit. Pisibuss oli ehk veidi valesti öeldud, mõtlesin siis näiteks kaubikut. Aga, nagu nüüdseks korduvalt öeldud, mul pole õrna aimu ka, mis see võiks olla.
Vasta
#4

Esimesel pildil on Mazda Luce/929 Coupe (või wankelmootoriga RX4), aastatest 1976-77 (vist).
Pilt

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#5

Teisel pildil on tavaline (arvatavasti) Kuusalu Autoremonditehases toodetud ja enamasti GAZ-52 alusele paigaldatud tehnohooldekuut.
Vasta
#6

41Degree Kirjutas:On välja pakkuda targematele kaks isendit tuvastamiseks:
2) pisibuss Tallinna ääremail: ei oska üleüldse midagi arvata. Üritan järgmisel nädalal lähemale tungida ja ehk mõningaid uusi asjaolusid selgitada.

Ülitavaline ja masslevinud 1970-80ndate GAZ-veoauto furgoon, mida kohtas kolhoosides-sovhoosides ülimassiliselt. Ka meie päevini peaks olema hulk isendeid säilinud ja kasutuseski vast ehk osalt...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

Nii, ma jätkan siis sealt, kus pooleli jäi. Eilse vanarauavaatluse käigus sai pilti võetud üks ammu-ammu täheldatud isend:
3) peab olema igal juhul midagi (väga) haruldast (võimalik ka, et sentimentaalselt haruldane), et sellises seisukorras sellist autot oma hoovi peal hoida (vajutada ka nupule "NEXT"). Millega tegu?
Vasta
#8

Tohoo hullu!?
Minu poolt küsimuse püstitamisest on möödas nädal, 175 selle teema lugemist ning 153 pildivaatamist ja AMFis pole kellelgi lugenutel aimu, mis see võiks olla? Ju siis pean üks õhtu postituviga (loe: kooslus mina + minu jalgratas) omanikule väikese telegrammi läkitama...

EDIT: trükiviga parandatud.
Vasta
#9

Tean seda masinat küll, kuid juttu pole läinud veel tegema. Huvitab endki.
Vasta
#10

See on sama masin:

[Pilt: Buick_37-38.jpg]

ja peaks olema '37 või '38 Buick.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne