choper izhist
#41

See on mingi hallikas värv jh?Aga ise tahaks alumiiniumi läikima poleerida ja siis laki alla panna...Kuid neid lakke mina eriti ei tea.
Vasta
#42

Alumiiniumvärvil ei ole viga. Vaata näiteks seda:
http://fotoalbum.ee/photos/rallitaja/16418173

Puhastasin selle alumiiniumjublaka ära ja katsin lakipõhise alumiiniumvärviga. Ei tundu nagu midagi viga olevat.

http://fotoalbum.ee/photos/rallitaja/16511821 - siin on mul genekas näha, mis on sama värviga tehtud. Värvimine on lihtsaim ja ilmselt ka odavaim, kuna igasugune poleerimine jääb ära. Vaja lihtsalt pind ära puhastada.
Vasta
#43

Päris hea...Kuuma kannatab?...Yks kysimus veel:millest planeeta keps tehtud on?
Vasta
#44

Üldiselt springeri detailid midagi keerulist ei ole. Sobiva materjali, lõikevahendite ja mõningase mõtlemise tulemusena peaks olema tehtav küll.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#45

moto-onu Kirjutas:Päris hea...Kuuma kannatab?...Yks kysimus veel:millest planeeta keps tehtud on?

Lasin oma leegikad kah sellesama värviga üle ja värv on ilus. Mudugi, palju ma ei sõitnud, aga soojaks sai küll. Mingi suht tavaline sprei oli. Eks hind sinna viiekümne kanti jääb.

Miks kepsu materiali küsid? Eks ta mingist kõvemast sulamist ole. Midagi täpsemat ma öelda ei oska.
Vasta
#46

Kepsu materjalist olin huvitatud kuna minu keps on vase värvi..? Vasetatud? Kas neid käigukasti kaani müüakse eraldi ka?
Vasta
#47

Käiguasti kaane küsimus ikka veel lahtine.Kui keegi teab midagi,siis palun rääkige.Veel üks küsimus: Kas izhidel on need tagumised veo hammakad kõik ühe suurusega või on väiksemaid ka,kui planetal?Tean et on soolo ja külkorvi hammasrattad mida vahetatakse eest,kuid taga?
Vasta
#48

Keps on metallistToungue. Eks ta mingist terasesulamist on kuhu igasugu salapäraseid lisandeid on pandud juurde. Näiteks nagu sellise firma nagu "Chrome & Vanadium" (hea korralik firma) mutrivõtmetesse....
Vasetatud on keps seepärast, et kui kepsu alumise silma sisepinda tsementeeritakse, siis ei roniks süsinik sinnakuhupolevaja ehk siis sinna kust pind on vasega kaetud.
Vasta
#49

See on tõesti hea firma Big Grin
Vasta
#50

Tänapäeval on igale hiinakalgi "Chrome & Vanadium" peale trükitudBig Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne