GAZ 2410 `89
#21

Üle pika aja tuli meelde lõpuks ka midagi autopäevikusse lisada.
Karbid on nüüdseks vahetatud ja värvi eeltööd on pooleli. Kuigi alguses tundus karbivahetus lihtne tegevus, ei olnud ta seda ühti. Esiteks seepärast, et läbi olid nii sisemised kui välimised karbid. Sisemised karbid said uued valtsitud ja täispikkuses jupphaaval vahetatud. Välimised aga olid sellised üheksa korda mõõda - üheksa korda lõika tüüpi. Seetõttu said karbid vahetatud huvitaval moel - nii, et karpide otstest ca 12cm jäi originaaliks. Ega sellest ei olnud suurt pääsu ka, sest varuosadel olid otsad puudu s.t. olid sisuliselt toorikud. Üldiselt võib öelda, et karbivahetus õnnestus vasakul pool palju paremini, kui kõrvalistuja pool. Suurt rolli mängis selles ka parema poole üldine pehmus, kus sai vahetatud ka karbi tagumine ots ja osa rattakoopast ning küljekarbi vahetasime "täisosana" s.t. koos lävekarpidega. Vasakul pool oleks võinud aja kokkuhoidu taga ajades ka ainult sisemise karbi vahetada, sest välimine karp oli tõsiselt korralik ja sisemine täielik pudi aga selle tulemuseks oleks olnud sõna otseses mõttes poolkõva auto. Originaali hea seisukorra tõttu vahetasime karbi osaliselt - aga horisontaalselt. Originaal sai läbi lõigatud selle valtsi keskelt, kus liist käib ja uus seda katma pandud. Nii jääb liist võimalikku nähtavat üleminekut varjama ja tulemus ei jää mingil moel silma riivama.
Praeguse plaani kohaselt läheb uue värvi alla ainult "seelik", valtsist ülevalepoole jääv on liiga hea kvaliteediga, aga eks aeg näitab Smile
[Pilt: dsc00210ka6.th.jpg]
Vasta
#22

Praeguseks on pea kõik väiksemad detailid olemas. Puudu on vaid elektriantenn ning korralikud pagasiluugi- ja bensiinipaagiluugi lukud koos mehanismidega.
Kuni mõne nädala taguse ajani oli väike probleem peeglitega. Nimelt puudus parempoolne peegel. Eriti vastikut tilpnevat eeslikõrva oleks ka olnud vastik sinna jätta. Plaan oli värvida ainuke must peegel korralikult ära ja sõita parempoolse peegli hankimiseni ühe peegliga, sest, olgem ausad, niikuinii ei näe ka mõlemast peeglist linnaliikluses suurt midagi. Big Grin
Peegel värvitud
[Pilt: dsc00214nj8.th.jpg]
Hiljem, peale värvimist tuli mõte, et ehk on hulga Gaz 21 varuosade sekka sattunud mõni uuema Volga peegel. Selles ma ei eksinud, kuid selleks peegliks oli uuema seeria Gaz 24 kroomitud vasakpoolne peegel.
[Pilt: dsc00360tl9.th.jpg]
Niisiis, mõni nädal tagasi, kui oli aega Volga poest läbi käia olid seal müügil uue tüübi Volga peeglid. 390.- paar oli vist hinnaks. Suurte kahtlusteta sai need ära võetud ja nüüd on lahendatud nii parempoolse peegli kui kehva nähtavuse probleemid.
[Pilt: dsc00213gm5.th.jpg]
Vasta
#23

Niipalju veel siis, et kõik keevitustööd on tehtud, korralik paak on olemas ja laadimine on ka korras. Paneksin õige õhufiltri ka peale kui selleks ei peaks plokikaane polte lahti keerama.
Tundub, et viimased tööd(värvimine) lükkuvad järgmisesse aastasse.Sad
Vasta
#24

Leidsin ühe fotojäädvustuse ka värskest karbist:
[Pilt: dsc00143aj9.th.jpg]

Praegu tööd küll natuke venivad, aga nädalavahetustel leian ikka veits aega lihvimiseks.
Muidu praegu olen erinevate detaililidega tegelenud.
Näiteks tegin puhtaks esi-ja tagasilla, katsin buvanoliga ja värvisin üle:
[Pilt: dsc00112sj9.th.jpg] [Pilt: dsc00211pm6.th.jpg]
Sama teema paagi ja mootori porikaitsmega:
[Pilt: dsc00231fx8.th.jpg] [Pilt: dsc00232qc6.th.jpg]
Siis läksin salongi kallale ja esmalt võtsin kõik matid välja. Seejärel võtsin käsile lülitite paneeli/tuhatoosi, kuhu oli valesse kohta paigaldatud sigaretisüütel. Selle eemaldamine oli käkitegu, sest see oli monteeritud lülitiaugu sulguri külge. Nüüd aga jama käes: pole teist sulgurit, mida asemele panna. Üks doonorautodest on 2411, seetõttu on sel seal hoopis taksomeeter olnud. Teine aga liiga heas originaalkorras, et midagi küljest võtta(seega ei olegi tegu doonoriga Big Grin). Niisiis võtsin selle takso armatuurlaua küljest ühe lüliti ja paigaldasin augu täiteks paneelile. Üks väike jubin, aga valmistab nii palju jama. Süütaja endaga oli lihtsam. Korralik süütaja on mul olemas ja kui salongi kokku panen, paigaldan ka selle. Aga ei saa mina aru, miks see süütaja sinna paneelile topitud oli. Ju siis oli üks eelmistest omanikest kõva suitsumees ja eks nii oli kindlasti lihtsam süüdata kui vaevata oma kätt tuhatoosi lahti tegemisega. Süütaja ise oli originaal ja ka täiesti originaalsed juhtmed järgi. Lihtsalt teise kohta paigutatud.
[Pilt: dsc00242pm3.th.jpg]
Järgmisena jõudis järg keskkonsooli kätte. Selle võtsin välja, tegin puhtaks ja korrastasin mõne koha. Nüüd näeb suht hea välja. Alguses küll mõtlesin, et vahetan takso konsooliga ära, aga see ei olnud lähemal vaatlusel nii korralik kui minu oma.
[Pilt: dsc00240rn0.th.jpg]
Keskkonsooli eemaldamiseks pidi lahti keerama käsipiduri. Kui keskkonsooli välja olin tõstnud tuli meelde, et käsipiduril oli ka midagi viga. Nimelt peale tõmmates vajus nagu ühele poole viltu ära. Ei tea kas on kang pehme või on milleski muus häda. Igatahes võtsin ka taksost kangi välja ja eks siis näis, mis saab.
Mõni päev tagasi tegin väikest näputööd: võtsin takso spidomeetri lahti ja keerasin nulli.
[Pilt: dsc00226qx0.th.jpg]
Vasta
#25

To-do list:
(Enam-vähem ajalises järjekorras)

*pahteldamine(tehtud 19.04.08)
*värvimine
*korrosioonitõrje karpidesse ja muudesse õõnsustesse
*sillad jms. määrida
*seest puhtaks(tehtud 25.01.08.)
*välimus komplekteerida
*armatuuri vahetus
*mürasummutus(tehtud 20.03.08)
*salong komplekteerida
*elektrisüsteemi korrastamine
*õige õhufilter
*kojamehed vahetada

Puuduolevad osad:

*bensuluugi lukk
*karbiliistude vahelised plekid
*lülitisulgur
*elektriantenn(olemas 01.03.08)
Vasta
#26

Väga lahe on lugeda ja vaadata pilte ühe 24-10 projektist. Kuidagi eriti südamelähedane mudel. Küsiksin, et kuna juba värvimise tööd on planeeringus, siis mis värvi tuleb?
Vasta
#27

nagu postitus#21 aru saan,siis üleni ei plaani värvida,vist siis jääb samat tooni.
Vasta
#28

Ka mulle sümpatiseerib 2410 päris tugevalt, eriti seda värvi, seepärast ei ole värvivahetus ka kaugemas tulevikus plaanis. Ei tea, mis ses mudelis nii erilist on, aga esimest korda nähes oli kohe selline tunne , et selle pean ma küll saama. Järgmine kord olen targem Wink
Vasta
#29

Täna lõpetasin enda piinamise ja eemaldasin tagumised uksed, et karpe saaks ilusti lihvida. Eks näeb, võib-olla võtan ka esiuksed korraks ära. Plaan on selline, et kõigepealt värvin küljekarbid ja uste sisemised ääred ning siis laon uksed ette ja tuiskan ülejäänu korraga. Vahepeal lasin põlle paljaks ja lammutasin nina laiali.
[Pilt: dsc00277pr6.th.jpg] [Pilt: dsc00245pg8.th.jpg]
Põll on praeguseks juba krunditud ja pritspahtel on peal. Seal pole suurt midagi teha, sest õnneks on detail täiesti sile.
Sees on seis praegu selline:
[Pilt: dsc00253ud4.th.jpg]
Täna mõtlesin, et eksperimenteeriks väheke. Niisiis, esiteks võtsin ühelt tagumiselt ukselt maha polstri. Kuna polstrid oma tasapinna poolest ei erine väga merelainest, mõtlesin, et ega ta hullemaks enam ikka lähe. Kõigepealt pesin polstri mõlemalt poolt niiske lapiga puhtaks. Siis võtsin selle korraks sauna, et niiskus pappi sisse läheks. Peale seda panin polstri sileda pinna peale, asetasin peale plaadi ning raskused ja nüüd jään ootama.
Vasta
#30

Täna demonteerisin Volga küljest veel ühe ukse:
[Pilt: dsc00279bh5.th.jpg]
Varem või hiljem oleks niikuinii selle ukse maha võtnud, kuna hinged on kulunud ja loksuvad. Hinged tuleb ära vahetada, sest uks lihtsalt ei avanenud õigele Volgale kohaselt. See aga ongi üks Volga omadusi, mille järgi saab väita, et tegu on ikka luksusautoga(olgugi, et 40 aastat tagasi). Peale "standardvarustuses" olevate elektriantenni ja udutulede sulgub Volga uks sujuvamalt ja kergemalt kui 2000.a Audi A8-l.
Vot minul tegi see küll tuju rõõmsaks, et mõned tänapäeva autod ei ole ikka veel Volga tasemeni jõudnudBig Grin
Vasta
#31

Tervitus,

Kui sellise hooga teha, tekib oht, et äkki saab pagan valmis. Kuigi see pole muidugi suur probleem, sest alati saab jälle järgmise Volga ette võtta. Peaasi, et kogu aeg midagi teha oleks. Kindlasti tasub meeles pidada daatumina mai lõppu, kui EVS korraldab Volgadele kevadsõidu "Ettevaatust Auto!". Ma loodan isegi enda projekti selleks ajaks kokku saada, kuigi tema seisund on täna veel palju rohkem ... eee .. pooleli.

Vastavalt paarile telefonivestlusele su isaga, tuletan meelde, et elektriantenn ei ole tegelikult enam puuduolev osa. See on olemas, lihtsalt ta on täna veel Sõbra G/K riiuli peal. Lihtsalt peab millalgi kohtuma ja vahetuskauba ära tegema. Uksepolstritega kahjuks ei saanud aidata, küll aga saan anda selle 2410 originaal keskkonsooli augutäite (vt. sigarisüüteli probleem).

Kõike paremat garaazis ja isiklikus elus

Tihhonov

Seinaleht - www.volga.ee
Vasta
#32

Tervist,

Suur tänu Martinile!
Tänaseks on elektriantenn juba meie garaaþis riiulis ja ootab paigaldust. Kahju, et isiklikult kohtuda ei saanud. Antenni külgemonteerimiseks vajalikud jubinad saan takso küljest: ka seal on el.antenn olnud.
Keskkonsooli augutäide jääb siis preemiaks, kui ma auto EVS-i ürituseks valmis saan, eks Big Grin
Järgmise projekti suhtes pole mingit probleemi: neid ootamas küll ja küll.

Edu sulle projekti juures ja loodame, et mai lõpus kohtume.
Priit
Vasta
#33

jõudu, kui nii usin tegija, siis läheb masin ju ise korda..
kui seda juppide teemat - ja takso - juba arutatakse, selline palve - kui keski taksodega rohkem kokku puutunu omab veel kõneks olnud rohelist 'silma', siis oleks sellest väga huvitatud.
aityma ja jõudu
k, 52 50 622
twist Kirjutas:Tervist,

Suur tänu Martinile!
Tänaseks on elektriantenn juba meie garaaþis riiulis ja ootab paigaldust. Kahju, et isiklikult kohtuda ei saanud. Antenni külgemonteerimiseks vajalikud jubinad saan takso küljest: ka seal on el.antenn olnud.
Keskkonsooli augutäide jääb siis preemiaks, kui ma auto EVS-i ürituseks valmis saan, eks Big Grin
Järgmise projekti suhtes pole mingit probleemi: neid ootamas küll ja küll.

Edu sulle projekti juures ja loodame, et mai lõpus kohtume.
Priit
Vasta
#34

Kui see takso juba jutuks tuli siis räägin ära ka selle Volga tausta. Saabus ta (arvatavasti)uuena Rapla 19. Autobaasi direktori "ametiautoks". Ümberehitusi-parendusi on seal ikka omajagu. Nagu lugeda võib, oli paigaldatud el.antenn, mida minu teada 2411 varustuses ei olnud. Taksomeeter puudub(kahtlen,kas see kunagi üldse küljes on olnud), kuid spidomeetri trossi dubleerija on olemas. Keskkonsooli asemel on alumiiniumitükk, kuhu nahk peale liimitud. Seal oleks vist pidanud paiknema taksomeeter(ei tea täpselt). Üldiselt salong ja eriti juhikoht näitavad tugevaid kulumisjälgi. Rool on iga nurga pealt täiesti sile, seega läbisõit parajalt suur. Istmetele on õmmeldud uued katted, kapoti alla on kruvidega kinnitatud soojendusmatt(nagu Vaz 2106-l). Läbisõidu tõttu kahtlen ka, kas autol on üldse originaalmootor. Kui keegi teab siis võiks informeerida, kui suur on tavalise ja A-76 bensiini jaoks mõeldud kaante paksused. Esiklaas on auto viimastel sõiduaastatel paigaldatud uus (toonribaga ELVEX). Niisiis, autol on ikka pikk staaþ seljataga.
Vasta
#35

Vahepeal tegelesin närvi rahustamiseks mõne detaili kallal. Esiteks taastasin ilukilbid ja värvisin ka pasunad üle. Siis poleerisin karbiliiste nii palju kui võimalik. Paigaldasin mürasummutuse.
[Pilt: dsc00306lv8.th.jpg] [Pilt: dsc00303qx9.th.jpg]
Elektriantenn näeb välja selline:
[Pilt: dsc00297rz0.th.jpg]
Vasta
#36

Eile õhtul lasin Volgale pritspahtli selga.
[Pilt: dsc00350cu5.th.jpg] [Pilt: dsc00353bi6.th.jpg] [Pilt: dsc00355cl3.th.jpg] [Pilt: dsc00348jv2.th.jpg]
Päris sile jäi. Praegu olen rahul. Eks näis, mis peale lihvimist ja teist pritsi tuleb.
Vasta
#37

twist Kirjutas:Kui keegi teab siis võiks informeerida, kui suur on tavalise ja A-76 bensiini jaoks mõeldud kaante paksused.
"Tavaline" bensiin oli sel ajal 93. Bensiin 93-e plokikaas on 95,5mm(kap.remondi käigus lihvitud, originaal võis olla 96mm).
76-e plokikaas on 98,6mm(Koerus käinud mootor, originaal võis olla 99mm)
Vasta
#38

Tänud, Martti!
Volgaklubi foorumist leidsin 24 mootori(3M3-24Д ja 2401) plokikaane mõõtudeks 94,4mm ja 98mm, vastavalt AI-93 ja A-76 bensiinile, 2410 mootoril(3M3-402 ja 4021) peaks need samad olema, kuid ei ole kindel.
Nagu robi enne mainis, on minu armsale Volgale kunagi paigaldatud 24-a madaldatud surveastmega mootor(2401).
Tõeline tall lambanahas! Big Grin
62,5 kW e. põhimõtteliselt kõige nõrgem mootor peale m21 oma, mis 2410-le võimalik paigaldada. Vähemalt käib ilusti vaikselt ja sujuvalt.
Veidike mõtlema paneb vaid ploki peale pressitud aastanumber 89 (sama, mis auto väljalaskeaasta).

Huvitav auto ja tundub, et ajalugu on tal ka pikk ja kirev.
Vasta
#39

Tervitus,

Vaatasin foorumites ringi ja märkasin, et kõik värvivad autosid ja valmistuvad suveks. Mõtlesin, et mille poolest ma siis kehvem olen. Jätsin lõpuks kummi venitamise ja alustasin oma Volga värvimisega. Täna jõudsin nii kaugele, et salong, pakiruum, uste altääred, iluvõre tagune ja mõned detailid said endale uue värvkatte.
Fotod sündmuskohalt 30 min tagasi:
[Pilt: dsc0034i1dh5.th.jpg] [Pilt: dsc0034ips8.th.jpg] [Pilt: dsc0034i2ko7.th.jpg]


Priit @gergelt bilves Rolleyes
Vasta
#40

Ei läinud nädaladki aega ja auto värvitud. Üldmulje on rahuldav. Mõni jooksev koht jms on, aga arvestades minu väheseid kogemusi sellel alal ja seda, et püstol ei olnud eriti hästi paigas veel, võib rahule jääda. Kui ära kuivab, tuleb lihtsalt vesilihv käsile võtta. Õnneks on tegemist sellise tooniga, mis eriti midagi välja ei näita.
[Pilt: dsc00347d8tb7.th.jpg] [Pilt: dsc00347d9iv9.th.jpg] [Pilt: dsc00347dox0.th.jpg] [Pilt: dsc00359pi9.th.jpg]
Põll tuli küll hästi välja:
[Pilt: dsc00347d4sj4.th.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne