Teema on suletud

M-72 huvilised vaadake siia!
#21

laevamees Kirjutas:... siis tagurbidi käigu kangi...

Minuteada M-72-l tagurpidikäiku ei olnud, vähemalt mitte baasmudelil ja tehasekomplektsuses.[/b]

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#22

Kas on tellimused õnnestunud?
Selle lao omanik viibis Meie klubi sündmusel nädalavahetusel ja ootab oma kliente uues kohas.Need pildid olevat Tema väitel tehtud 5-6 aastat tagasi ja selle aja jooksul on muutunud väga palju.Isegi asukoht on muutunud.Ladu asub poolas Warssavi lähistel.Warssavise minek on novembri alguses.

:I M Back
#23

Tsiklimeister Kirjutas:Kas on tellimused õnnestunud?
Selle lao omanik viibis Meie klubi sündmusel nädalavahetusel ja ootab oma kliente uues kohas.Need pildid olevat Tema väitel tehtud 5-6 aastat tagasi ja selle aja jooksul on muutunud väga palju.Isegi asukoht on muutunud.Ladu asub poolas Warssavi lähistel.Warssavise minek on novembri alguses.

Ma ei tea mis laost sa siin pajatad, aga need pildid mis ma lisasin on osad minu tehtud ca 3-4 aastat tagasi, osad saatis poolakas mulle üsna hiljaaegu. Eestis pole ta kunagi käinud ja Warssavist asub see ladu ikka päris kaugel.

Aga täna täpsustasin siin veel igasugu asju ja loodan selle nädala lõpuks selgitada välja konkreetsed hinnad asjadele. Selleks on vaja teada aga võimalikult täpset kogust.

Palun siis kindlatel huvilistel anda teada oma konkreetsed soovid ja kogused, siis selgitan täpsed hinnad ja siis teeme vajalikud korrektuurid (mõni loobub millestki, või võtab midagi juurde) ja siis lepime kokku lõpliku hinna.

P.S. Väidetavalt kõik piltidel leiduv kraam endiselt saadaval, lisaks veel väiksemaid pudinaid, aga ma ei saa aru kuhu need pildid kadusid, ei mäleta enam kuhu need ülesse sokutasinSad

militaarmootorrattur
#24

Nii. Esialgne hinnakiri olemas, aga osade teemas eelnevalt asju tahtnud isikute konkreetsed tellimused veel puudu, soovitan kiirustada sest tahaks selle kuu sees kindlasti asjale joone alla tõmmata. Need hinnad võivad veel tsipa kõikuda, aga suurusjärgud on sellised:

trossikomplekt (2xgaas, sidur, esipidur, spido) 250.- (plastik kõriga)
vanatüübi esikahvel (koos prillide ja tulekõrvadega) 3000.-
tagumiste amortide paar 1800.-
tagumine porilaud 800.-
külgkorvi porilaud 800.-
karburaatorid K-37   900.- (paari hind)
tagurpidiheeblid (koos kinnitustega, paari hind) 450.-
gaasikäepide 450.-
sisse- ja väljalaskeklapid (4 tk. s.t. komplekti hind ühele tsiklile) 400.-
väntvõll 1600.-
paagi kummid 250.- (paari hind)
käepideme kummid 150.- (paari hind)
jalatoe kummid 300.- (komplekt, s.t. 4 tk)
silindrid 2000.- (koos klappidega, tehasemäärdes, paari hind)
silindripead TÄPSUSTAMISEL (paari hind)
vanatüübi velg TÄPSUSTAMISEL (plekktrumliga)

Kahjuks on vist nii esi- kui tagatuled lootusetult lõppenud, neid oleks nagu eriti ihaldanudSad Siiski kavatsen isegi ca. 10 k eest tellida, enamus asju ju originaalid, s.t. sõjaväerohelised - pole hiljem vaja kalli raha eest koopiaid jahtida...)

Igatahes andke teada kellele mida ja kui palju.

militaarmootorrattur
#25

Eile õhtul olime Paweliga koos Tema laos (Warssavi lähistel) ja saime kokkuleppele avada vaheladu Talllinas,et saaksid põhjamaade klientidele pakkuda paremat teenindust.
Need ,kes saatsid oma tellimused,on oodatud Purikale (Viljandimaale)
oma asjadele järele 15.11.2007.

Lugupidamisega.

:I M Back
#26

Ma nagu juba ütlesin eespool et ei mõista mis "Pawelist" sa siin jahud. See ligi 75.a. vanahärra kelle laos mina käisin ei ole elusees Eestis käinud või veel vähem sinuga kohtunud. Ära hakka jälle ajama siin mingit kägu stiilis: "Meitel siin mulgimaal ikke kõikse vägevamad..."

Üleüldse võiksid härrad moderaatorid tsiklimeistri mölapostitused siit teemast eemaldada, see ju tahtlik segaduse tekitamine (loe:kadedus)

P.S. Enamike teemas eelnevalt sõna võtnud foorumlaste tellimused mul privas olemas, paar inimest jäänud, asi läheb lukku 20-25 novembri paiku.

militaarmootorrattur
#27

Mul tekib kangesti tahtmine see teema kinni panna, kuna Unic-moto teema ei ole mõeldud ostu/müügi tarbeks. Samas teen eluterve konkurentsi ning potensiaalsete tarbijate huvides ettepaneku, et tehke palun oma teenuste ning juppide hinnakiri ning pange need üles kasulike pakkumiste alla http://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=90 .

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
#28

Kadedusest on asi väga kaugel,vahest konkurents on siinkohal teretulnud,nii ,et palun tellige ja saate 15.11 2007 jubinad eestist kätte.www.russian-boxers.pl
NB!Kirjutage vene keeles tellimused!

:I M Back
#29

Tsiklimeister Kirjutas:Kadedusest on asi väga kaugel,vahest konkurents on siinkohal teretulnud,nii ,et palun tellige ja saate 15.11 2007 jubinad eestist kätte.www.russian-boxers.pl
NB!Kirjutage vene keeles tellimused!

Et siis kohe tellima ning vene keeles? Kujutan juba ette, kuidas praegu kümned vanatehnikahuvilised pikki tellimusi vorbivad.....
Nagu ma ennem kirjutasin on konkurentsiks vaja hinnakirja, sina postitad siia taas miskit ümmargust mula. Ei tea kuidas ma peaksin teadma, mida tellida, kui ma ei tea, mida on saadaval ning mis raha eest? See veebileht, mida mainisid ei ole minule arusaadavates keeltes. Peaksid võtma eeskuju zyndapp666 kasutajast, kellel siin ilus eestikeelne hinnakiri.
Kui postitad siia veel mõtetut juttu, siis saab see ilma hoiatuseta kustutatud.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
#30

Kodanik tsiklimeister! Seoses häma suurenemisega paluks külastada silmaarsti!

Kas sa siis ometi aru ei saa et see ladu kuhu mina lähen ja see www.russian-boxers.pl on ju täiesti erinevad kohad!?

Kas sa nende pakkumises silmasid kusagil uusi M-72 porilaudu, vanatüübi plekktrumliga velgi, vanatüübi uut esikahvlit, uusi vanatüübi silindripäid jne. Ei ole ju neil midagi sellist. Jah, uusi silindreid vennikesed tõesti pakuvad , hind paraku 1000 kr kallim.
Karburaatorid K-37 on pakkumises hinnaga 600-1000/paar aga need ei ole uued, kasutatud tagumised amordid 600-1000 kr/tk? igatahes pildil olev difri kaan on üldsegi M-61 oma.http://www.russian-boxers.pl/czmotszczeg1.php?zdj=M-72-suwak-lewy.jpg

Üldiselt on sellel leheküljel pakutav kraam Eestis motopoode külastades letikaup, samuti on sellise sortimendivalikuga alati mõned Läti kodanikud Kurtna laadal, milleks neid asju üldse tellima peaks ja selle vahendamise eest veel lisa maksma?
Aga arutasin siin just paari tuttavaga et sa ei oleks ju "tsiklimeister" kui sa selliseid postitusi ei teeks, päev ei ole ju korda läinud kui ei saa kellelgi nahka üle kõrvade tõmmata, või mõnd asja viiekordse hinnaga maha müüa!Big GrinBig GrinBig Grin

Igati soosides elutervet konkurentsi, lugupeetud kaasfoorumlased, Teil on veel kümmekond päeva saatmaks oma tellimusi. Kes tahab lisainfot siis PS või 53 444144.

militaarmootorrattur
#31

Miks kaubast pildid on ära kadunud? Kas oleks võimalik need uuesti lisada?

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
#32

tegelen sellega, loodetavasti juba täna on pildid uuesti üleval, siiani müstika kuidas need ära said kaduda, endaarust panin need imageschack-i üles.Rolleyes

militaarmootorrattur
#33

Kuna Tsiklimeister postitas siia korduvalt põhjendamata süüdistusi, siis sai teema suletud. Vähemasti ajutiselt.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne