Liivaprits valuveljele
#21

Kaua teipimine aega võttis? Või tegid mingi muu meetodiga kahevärviliseks? Enda omad sai ajapuudusel lihtsalt puhtaks kraabitud, täitekrundi ja veokavärviga üle tuisatud - talvel ehk leiab nii palju aega, et asjad rohkem originaali moodi (värv + treitud pind) välja nägema panna.
Vasta
#22

mingi tund-poolteist enne hõbedseks värvitud, pärast vajalikud kohad teibi alla,ning sininevärv siis teip maha ja lakialla
Vasta
#23

Nii näeb välja minu alumiiniumvelg originaalis.Ilmselt poleeritud alu-
miinium,pärast värvitud(n.n kodarate küljed) ja siis lakitud.
[Pilt: velg1nh5.jpg]
Minu kätte jõudnuna oli sära kadunud,tugevate lakikihi vigastustega.
Kohati oli talvine sool oksüdeerunud alumiiniumi sisse.
Arvasin et ainuõige lahendus on liivapritsiga puhtaks ja siis pulber-
värvimisse.Nii tegingi.Kahtlus et liivaprits "kaotab ära" tehase kirjad,
osutus alusetuks.Punane toon kantud peale pulbervärvimist ja siis
veel üleni lakitud.Kokku läks nelja velje tegemine umbes 500 krooni.
Siin tulemus,möödas neli aastat ja värv püsib korralikult.
[Pilt: velg2ny8.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#24

Vaatasin kuni 16nda leheküljeni, siis mõtlesin, et võib ehk ikka siin teemas ka küsida.

Nimelt kas ehk keegii oskab öelda koha, kus saaks Tallinnas lasta plekkveljed liivapritsida ning pulbervärvida? Kui seal on veel mingeid töid vaja teha, siis seda ka. Ühesõnaga: terve komplekt.

Huviga vastust ootama jäädes,

Jarmo.

Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta
#25

Lugesin eelneva jutu läbi ja poetasin silmanurgast suure pisara. Olid meil ikka toredad krooniajad, kui muru oli murusem ja tänasega võrreldes kõik nii imeodav, et neli velge sai korda 260 krooni eest. Mõistan et väikesed tutvused ka mängus jne. ..aga. Käisin ühes kohas rehvi alla panemas ja seal peremees pakkus, et näe sul veljed päris ära kriibitud, tahad teeme korda? Nii, kuulame...Et tal on tuttavad poisid, teeks asja 180-ga ära, nii tutvuse poolest ja soodsalt. Euroga ikka, 180 euroga, meie armas ühisraha või nii. Krt, kuidagi palju tundus see läbi tutvuste tegemine. Lubasin veel mõelda pakkumuse üle, kuigi erilist lootust ka ei andnud. Samas sai üks vene dokk ära vaadatud ja mõistan nüüd hästi, miks valuveljed nii kallid on ja kogu see tööstus...kuigi korralikul nn.valuveljel on valatud veljega sama palju ühist, kui sigal ja kägul... tegelikult toorikud pressitakse tohutu surve all ja seejärel tehakse ülejäänud metallitöö. Vaata ka kui huvitab, vene värk küll aga nähtu põhjal ei julgeks sealse rasketööstuse kohta midagi halba kosta. vähemalt selles osas...see limusiini film jättis muidugi asjast veidi moonutatud pildi, aga üldiselt toimib sealgi turumajandus ja seesugune ebaefektiivne asi sureb ise ära...vastupidiselt alumiiniumitööstusele, mis õitseb.
Vasta
#26

(15-12-2014, 21:19 PM)alfredo Kirjutas:  Lugesin eelneva jutu läbi ja poetasin silmanurgast suure pisara. Olid meil ikka toredad krooniajad, kui muru oli murusem ja tänasega võrreldes kõik nii imeodav, et neli velge sai korda 260 krooni eest.  Mõistan et väikesed tutvused ka mängus jne. ..aga. Käisin ühes kohas rehvi alla panemas ja seal peremees pakkus, et näe sul veljed päris ära kriibitud, tahad teeme korda? Nii, kuulame...Et tal on tuttavad poisid, teeks asja 180-ga ära, nii tutvuse poolest ja soodsalt.  Euroga ikka, 180 euroga, meie armas ühisraha või nii. Krt, kuidagi palju tundus see läbi tutvuste tegemine. Lubasin veel mõelda pakkumuse üle, kuigi erilist lootust ka ei andnud.

Kas sina teeksid täna leiva jaoks velgi 260 krooni eest, ehk 17 euri eest? Pritsiksid puhtaks, lihviksid, pahteldaksid ja värviksid. Omast taskust maksaksid töökoja kulud ja muud tarbed mis selle töö jaoks vaja on. Huvitav milline see velje hind sinu jaoks normaalne peaks olema? 10 euri tk? Kas sa ise oleksid nõus sellise tasu eest töötama miinus kulud?                 

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#27

(16-12-2014, 03:46 AM)viplala Kirjutas:  
(15-12-2014, 21:19 PM)alfredo Kirjutas:  Lugesin eelneva jutu läbi ja poetasin silmanurgast suure pisara. Olid meil ikka toredad krooniajad, kui muru oli murusem ja tänasega võrreldes kõik nii imeodav, et neli velge sai korda 260 krooni eest.  Mõistan et väikesed tutvused ka mängus jne. ..aga. Käisin ühes kohas rehvi alla panemas ja seal peremees pakkus, et näe sul veljed päris ära kriibitud, tahad teeme korda? Nii, kuulame...Et tal on tuttavad poisid, teeks asja 180-ga ära, nii tutvuse poolest ja soodsalt.  Euroga ikka, 180 euroga, meie armas ühisraha või nii. Krt, kuidagi palju tundus see läbi tutvuste tegemine. Lubasin veel mõelda pakkumuse üle, kuigi erilist lootust ka ei andnud.

Kas sina teeksid täna leiva jaoks velgi 260 krooni eest, ehk 17 euri eest? Pritsiksid puhtaks, lihviksid, pahteldaksid ja värviksid. Omast taskust maksaksid töökoja kulud ja muud tarbed mis selle töö jaoks vaja on. Huvitav milline see velje hind sinu jaoks normaalne peaks olema? 10 euri tk? Kas sa ise oleksid nõus sellise tasu eest töötama miinus kulud?                 

oot-oot, võtab nüüd natuke rahulikumalt härra viplala, loodan et sinu leivakannika peale kuidagi ei astunud oma nostalgitsemisega Smile

näiteks minu töötasu on tõusnud tänaseks tolle ajaga võrreldes u.20%. lihtsalt mainin. loomulikult on piinlik selle pärast, et nii vähe...

selles näites, mis ei olnud ehk tõepoolest kõige paremini valitud, on tõus u.10,6korda ja ma ei ütle midagi halba, kui keegi sai kunagi tutvuse poolest ja  seitse aastat tagasi  neli velge 17eurikuga tehtud. selge see, et enam nii ei ole. samas, ilmselt ei käinud seesugune töö läbi maksuameti ei tollal, ega ka praegu. eriti kui sõbrale teed. või tuttavale. sest ka kogu materjali ei ole vaja alati poest sularaha eest osta. eks juhtub ikka, et siit jääb natuke üle seda, sealt toda ja kokku siis  saab kokkuhoitud materjaldest teha hoopis midagi kolmandat. mängu ilu selles ongi minu meelest.  
ütleme nii, et kui teinekord läbi väikese huumoriprisma mingist poolpõrandaalusest autorondiasutusest tshekki olengi küsinud, siis lähevad onud tavaliselt kergesse paanikasse ja pakuvad vägisi allahindlust Toungue poldid tuleb endal nii ehk naa üle keerata kodus  Sad  et kindlam tunne oleks
teine seesugune koht, kus sind suht lolli pilguga vaadatakse tsheki küsimise peale, on juuksuritöökoda. aga ma ei ole paha inimene ja olen neid suuresti säästnud, kuigi pean kiire karvakasvu tõttu mainitud asutust üpriski tihti külastama, esivanematelt päritud ilmselt.

ütleme siis nii, et olen oma elu jooksul põlve otsas neid velgi puhtaks kraapinud küll ja küll. isegi värvinud olen.  viimane kord, kui tegin, siis kuluski umbes 150-200 krooni selle asja peale kokku. oli veel vana hea krooniaeg. midagi on aja jooksul koju ikka siginenud kaa. liivapritsi muidugi ei ole ja kvaliteet loomulikult ei jäänud selline, mis kuskil päris kohas, päris tegijad ja päris töövahenditega koos riigimaksudega teha suudavad, aga siiski. kuna need veljed olid juba 10a. vanad, siis on selge see, et ei tasu kellegi juure tegemisele viia neid, sest kui ma nad aasta hiljem edasi müüsin, sai taskusse pistetud oma tubli 200 uut raha. ehk pea sama palju, kui ise olin maksnud kaks aastat tagasi. nulltehing seega minu jaoks, ostja sai lihtsalt paremad, kui nad minu kätte jõudes olid. rehkenda nüüd ise, kui palju oleks kasum-kahjum tulnud, kui ma oleks läbi tänaste uute tutvuste lasknud seda tööd teha?

eks see, et paljud hinnad igapäevaselt tõusnud on, ole meie elu paratamatu koostisosa - raha ju trükitakse hommikust õhtuni kuskil euroopa südames igapäevaselt juurde. kahjuks ei saa kõik kodanikud hinnaralliga kaasa minna, sest siis nende teenuseid enam ei vajata ühel päeval. mina kuulun ka sellesse sektorisse, kus sisendhinnad on korralikult tõusnud, aga väljamüügihind nii ja naa.
autoremondisektor, eriti kui sul on LKF leping taskus, on oma hindu päris tuntavalt kergitanud. seadus kohustab ja meie maksame selle kõik ühiselt oma kindlustusmaksetega kinni. et kuidas ma seda tean? persetunnetuse järgi. laias laastus on kindlustusmakse samasuguse võimsuse pealt vähemalt paar korda tõusnud.
ja lähtudes ka oma silm kuningas printsiibist. olles näinud paar korda kurguni täissöönud firmade pakkumisi suht lihtsate vigastuste remondiks, siis ei ole kahtlust, et osad nende omanikest võivad elada üpriski muret tundmata, mis toob homne päev. või ülehomne. isegi, kui riigimaksud on makstud, kuigi sellega on ikka nii, et eks igaüks optimeerib ja kombineerib...võibolla on kuskil siiski mõni mainitud ala ettevõtja, kes maksab kõik vastavalt ettekirjutustele ja reeglitele jne. kui sa mõnda sellist tead, siis on sul au tunda üdini ausat inimest ja see on juba suur asi.
aga ma ei ole kade, mina elan nii kuidas oskan ja nälga nagu polegi otseselt. seega, kui on valida, kas 180eurikut kellele ei tea kuhu, siis eelistan selle töö igakell ise ette võtta ja ära teha. isegi kui kulub üle kümne euri.

tegelikult oli mul põhiline mõte hoopis jagada seda filmilinki, sest vähemalt isiklikult pakuvad seesugused asjad huvi. kuna uut teemat ühe lingi pärast tegema hakata oleks tundunud imelik, siis leidsin selle serverisügavustes pikutava mõnes mõttes asjaga kokkupuutuva teemaarenduse, mille siis proovisin ellu äratada selle venekeelse lingi postitamisega. proovin siis uuesti, sest topelt ei värise.

valuvelgede valmistamise protsess kaevandamisest kuni kvaliteedikontrollini
Vasta
#28

4 valuvelje ainult pealt poolt (loe välimine külg)  kruntimise, lihvimise, värvimise ja lakkimise materjal maksab kokku ca 25eurot kui kasutada odavama otsa korralikke autovärve. Sinna otsa tuleb liita veel ca 30 eurot velgede välimiste külgede liivapritsimise eest. Värvimise lõpptulemus jääb nagu uus. Seega jooksu valuvelgede pealt poolt uueväärseks taastamise materjali hind on juba puhtalt 50- 60 eurot. Tööpäev kulub ilusti sellise asja peale ära, sest krundi lihvimine võtab hulka aega ja see puhas käsitöö. 

Teine variant on veljed lihtsalt liivapritsiga puhtaks lasta ja märg märjale epokrunt ja värv peale kanda. Värvide hind ca 15 eurot, pluss liivaprits. Velgede vävimisele kuluv aeg perse sügamise ja suitsupausidega max 1 tund. Tulemus jääb viisakas.

Kolmas variant on veljed liivapaberiga üle nühkida ja sprey värvidega üle mökerdada. Materjali hind ca 15 eurot. Ajakulu ja lihvpaberi jämedus südametunnistuse järgi. Tulemus vastavalt oskustele viisakas 5meetri pealt kuni lendava lennuki aknast vaadatuna.
Vasta
#29

Jooks velgi prits pluss pulber läbi tutvuse on ümmarguselt 100 raha. Pritsimine ise kuskil 20-30 raha. oma kriimulised veljed lasin ainult pritsida(jube karedad tulid tagasi) Kruntisin ära(1 korralik kiht ainult ilma jooksuta). siis tõmbasin kattevärvi peale(matt must 1kiht) ja ilusad siledad "rimsid" saidki alla alla saja raha eest. viitsi ainult teha. Kui ei viitsi, ei oska ja ei taha tuleb odavam lasta teha.
Vasta
#30

Pole nende uuemate velgedega midagi ni hullu !
Ise lasin alles 2008 aasta VW valukad männikul ära puhastada ja maksis 40 € rubla.
Siis sõitsin mustamäe teele ja lasin ka pulbervärvida ja seal vana küsis kas teeme kaa tsinkimise? (ilma tsinkimiseta oleks olnud hind 30 €) loomulikult oli minu vastus "jaaa". Ühesõnaga kokku kogu pull 55€ rubla ja ei tundnud mina küll kedagi. Seega 100 raha eest saab vabalt 4 võluvelge ära teha ja ise muutsin veel pärast kahevärviliseks (kasutasin helkur kollast kleepekat ja kleepisin omale meelepäraseks)
Männiku mehed vähemalt e kasuta võluvele puhul seda kõigesuuremat fraktsioon liiva ja pind jäeb täpselt paras pulbervärvimiseks 
Edu soovides.
Vasta
#31

2008 ja €? 
Arvutasid 15,6 eegu kursiga nüüd ve?
See kurss ei maksa täna enam midagi. Euro väärtus/ostujõud ei ole enam see, mis ta oli kuue aasta eest Wink
Vasta
#32

(20-12-2014, 00:32 AM)Janka Kirjutas:  2008 ja €? 
Arvutasid 15,6 eegu kursiga nüüd ve?
See kurss ei maksa täna enam midagi. Euro väärtus/ostujõud ei ole enam see, mis ta oli kuue aasta eest Wink

Nii mis jäi arusaamatuks ?
Proovin sulle veel kord selgeks teha Big Grin
VW valuveljed mis pärit 2008 aasta auto alt, ja puhastus maksis 40€ (4 velje eest)
Kui osad kodanikud arvavad, et võib ühe valuka puhastamise eest küsida 25€ siis on olemas inimesi kes teevad tunduvalt soodsamalt !!!
Isegi olen lugenud neid kuulutusi foorumites ja imestanud kust selline hind (odavam on omale seadmes soetada või iise teha)
Kui keegi ei leia seda kohta männikul, siis viin teid kasvõi käekõrval sinna kohale !!!
Kahjuks tel. nr. ei tea aga tööpäeviti nad on norm. kellaaegadel kohal.
Vasta
#33

Kui nii veel arvutada, et lähed töölt ära ja see aeg ei teeni ja pärast ülemus võtab palgast maha on odavam osta uued võluveljed.
Ma ei tea mis maksab maha/peale rehvide panemine ja tasukaalustamine, kuna endal asjad olemas !!!
Samas kui raske see koduste vahenditega maha võtmine ikka on? Kulub tund su uneajast aga saad soodsamalt ju.
Proovite ära panna nagu tüüpilised Eestlased? Või otsite tasuta lõunaid ?
Vasta
#34

(20-12-2014, 01:09 AM)Qunts Kirjutas:  Kui nii veel arvutada, et lähed töölt ära ja see aeg ei teeni ja pärast ülemus võtab palgast maha on odavam osta uued võluveljed.
Ma ei tea mis maksab maha/peale rehvide panemine ja tasukaalustamine, kuna endal asjad olemas !!!
Samas kui raske see koduste vahenditega maha võtmine ikka on? Kulub tund su uneajast aga saad soodsamalt ju.
Proovite ära panna nagu tüüpilised Eestlased? Või otsite tasuta lõunaid ?

Ära nüüd kõike enese järgi võta. Kuidas sa kujutad ette, et näiteks terve mustamäe, õismäe lasnamäe inimesed rehve maha koorivad, põlvili maja ees, lobjakat kraesse tilkumas. Enamus inimestest peabki mõtlema tööaeg vs rahaline kulu. See et sina suudad oma vabast ajast mida iganes toota, ei tähenda, et ülejäänutel taoline võimaluski oleks, välja arvatud unes. Sa ei ole tüüpiline Eestlane. Tüüpiline elab kortermajas ja käib 12 h tööl, kust puududa ei saa. Või tahad enda tasemelt ära panna ülejäänule? Vaata natuke enese ümber ringi, tegelikult oleks hea kui selle tegevuse juurde käiks ka tibake mõtlemist.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#35

Sry, Qunts, sai tiba võlssi loetud jah.
Big Grin
Vasta
#36

(20-12-2014, 01:09 AM)Qunts Kirjutas:  ...
Samas kui raske see koduste vahenditega maha võtmine ikka on?
...

Valuvelgede puhul on tõenäosus heebeldamisega velg rikkuda üsna kõrge... Eriti siis, kui rehvitööd pole peamine hobi Toungue
Vasta
#37

tulge maa peale tagasi.
tüüpiline mustamäe korteris elav passati või crv omanik/kasutaja ei tegele selliste asjadega.
tal pole õrna aimugi, et väljanägemise kaotanud velgi võiks üldse kuidagi remontida.
kui ego nõuab ja palk kannatab, siis ostetakse uued.

mudu aga on ilmselt sõidukate veljed mingid väga erilised ja keerulised.
suuri veokavelgi pritsitakse ja pulberdatakse soodsamates kohtades 30 rahaga.
ja viisakamas kohas on prits pluss krunt pluss vedelaga katmine kokku 50 raha.
enamasti viimine-toomine on hinna sees.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne