Datsun 200
#1

Otsin eesti ainukest Datsun 200. Auto oli mõni aasta tagasi sinist värvi ja väga roostes.Väljalaskeaasta peaks olema a`1980.Siin ka mõned pildid,milline ta enamvähem välja näeb.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

kas see ei ole mitte see mille pilte oli carrating.ee üleval.seal ma nägin vist sarnast piltidel ja omanik tahtis kui ma ei eksi siis vist ala 8000.- selle surma eest saada.vb aega on omanikule meelemõistust toonud ja nyyd natuke hind mõistlikum.ps ta polnud vist päris komplektne ka.
mina arvan vähemalt nii....
Vasta
#3

Rumal küsims aga see vist on nagu Laureli baasil kupee?
Vasta
#4

Carratingus on selline auto nissan-datsun 200sx nime all täiesti olemas aga kahjuks ei saa omanikuga kuidagi kontakti.Äkki keegi omab juhuslikult sidemeid? Carratingus on härra kasutajanimeks Suurm.
Vasta
#5

mõruman Kirjutas:Äkki keegi omab juhuslikult sidemeid? Carratingus on härra kasutajanimeks Suurm.
kirjuta carratingu üldaadressile - leiavad Sulle kasutaja registreerimisaegse postiaadressi.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#6

Mõte hea,kuid kahjuks ka sealtpoolt keegi ei kontakteeru.Kurat,ma olen 5 aastat endale sellist isendit otsinud. Nüüd kui auto teoreetiliselt olemas,ei saa omanikuga ühendust - norm värkSad
Vasta
#7

Viis aastat ajad mingit Eesti ronti taga, samas kui...

http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=1912733
Vasta
#8

Tollel viimasel lingil toodud aparaadil näikse erinevusi mõningates pisidetailides olevat, mille tõttu teema algataja selle ilmselt ära põlgab Smile

Otsitava masina nn mudelinimi peaks olema S110 (toodeti 1980 - 1983), müüdud on seda erinevate nimede all - 180SX, 200SX, Silvia.
Vasta
#9

Olen seda minumeelest Tallinnas näinud, vanem härrasmees sõitis

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne