Teema on suletud

Mis mopeede ja jalgrattaid nähtud sõitmas teedel ku nad tavaliselt ei sõida
#41

Tsiklimeister Kirjutas:6175 on täna kontrolöride mopeed!

6597 on tavaliselt stazööride mopp. Mult võite küsid jalgrataste ja mopeedide kohta, sest mina olen nende tööpakkuja TJMK's ( Tallinna Jalgrataste, Mopeedide Koondis) vedude alal .
Vastan meeleldi küsimustele mis on asjalikult küsitud !

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
#42

fic Kirjutas:
Tsiklimeister Kirjutas:6175 on täna kontrolöride mopeed!

6597 on tavaliselt stazööride mopp. Mult võite küsid jalgrataste ja mopeedide kohta, sest mina olen nende tööpakkuja TJMK's ( Tallinna Jalgrataste, Mopeedide Koondis) vedude alal .
Vastan meeleldi küsimustele mis on asjalikult küsitud !

Kas jalgratta ja/või mopeedijuht lisaks oma olemasolevale juhiloale peab ka läbima ARK poolt aktsepteeritud koolitusasutuste täiendkursused? Kui peab, siis kas saadab tulevane tööandja firma kulul? Kas töölt lahkunul tuleb osaliselt või täielikult kompenseerida koolituskulud? Kas "varalahkunul" kompenseerivad selle omaksed, kuna koolitus läks pehmeltöeldes untsuSad?
#43

Koeru aleviku teedel nähtud üle pika aja helesinist riga 22 ja kuldne/roheline riga 16 on ka viimaseid suviseid sõite tegemas. Mõlemat pole kahe kuu jagu paista olnud. Kuulu järgi lisandub varsti ka üks riga 4 (rohekassinine).


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
#44

Eile 2213, ikka ettekinnitatud korviga, roolis V. Aljošin, tavalisel Männiku- Kauge- Säästukas. Tagasiteel allavajunud keskmise sillaga, korvitablool kaks poolikut. Hommikul samal liinil kukemütsiga mees. Tavalislt kukemütsiga mees lükkab enda ees alumiinumist aiakäru 3228-980, liinil garaazitagused-Männiku tee metallikokkuost.
Laupäeval oli metsas üks ilus naine jalgrattaga. Tavaliselt teda seal pole. Ma ei tunne seda naist ja kukemütsiga meest ja tea, kas nad on sõbralikud.
2431-2433
2428-2435
siis järelikult 2439-2290.
#45

Tsiklimeister Kirjutas:6175 on täna kontrolöride mopeed!
Täna oli ka.
#46

taruvaras Kirjutas:
fic Kirjutas:
Tsiklimeister Kirjutas:6175 on täna kontrolöride mopeed!

6597 on tavaliselt stazööride mopp. Mult võite küsid jalgrataste ja mopeedide kohta, sest mina olen nende tööpakkuja TJMK's ( Tallinna Jalgrataste, Mopeedide Koondis) vedude alal .
Vastan meeleldi küsimustele mis on asjalikult küsitud !

Kas jalgratta ja/või mopeedijuht lisaks oma olemasolevale juhiloale peab ka läbima ARK poolt aktsepteeritud koolitusasutuste täiendkursused? Kui peab, siis kas saadab tulevane tööandja firma kulul? Kas töölt lahkunul tuleb osaliselt või täielikult kompenseerida koolituskulud? Kas "varalahkunul" kompenseerivad selle omaksed, kuna koolitus läks pehmeltöeldes untsuSad?

Alustame siis otsast. Peab käima loomulikult ARKi raja ära, sest meie juhid sõidavad hästi ! Meil on kuude lõikes kirjas, kui palju palk on suurem, ning see makstakse 3 aasta peale tagasi. Muidugi, kui meie sõitja läheb meie ilmast ära, siis on võimalik avaldus sisse anda koos surmatunnistuse koopiaga, ning ülejäänud raha saadetakse üle. Kuid mis siin ikka halvast rääkida, meil on arenev ja kasvav ettevõte !

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
#47

Uudisteagentuur NSR rääkis, et "Haeska Hõbenool" oli jälle liikuma saadud.Eelmine reede olevat seda nähtud Sootee 1el sõitmas.
#48

Ja lugedes muid teemasid tundub, et 173AKUT-POLE number lõpetab lähiajal endise 712TIK-TAK-i küljes . Peale väikest värvi muidugi!

:I M Back
#49

Liinil 15 nähtud toredat beezi-kollast kuudiga Piaggio kaubarollerit. Pärnus, Tammsaare uulitsal. Oleks piltigi taht teha aga sõidu pealt telefoniga üsna tülikas. Nii ta oma teed läks. Vaatepilt olnd küll nigu india melodraamas või bondivilmis.

loll on loll olla.
#50

23777-18
1079-68 sõitis säänsel huvitaval liinil nagu "Asfaltbetoonitehas" (pildimassinat käepärast ei olnud,kindad käes).Huvitav kuidas nad asfaltti panevad! Paras aeg Tihasele pekki panna!

Kuradima külmaks läheb see loendamine!

:I M Back
#51

Tsiklimeister Kirjutas:Kuradima külmaks läheb see loendamine!

Ei ole midagi, lähed ise või saadad kellegi Tagadile puhvaikat ostma.
Lippu tuleb kõrgel hoida.
NB! Läheneva talvise hooaja eel vaheta nii oma massinatel kui ka endal sisemine jahutusvedelik suurem etanoolisisaldusega olluse vastu!!

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
#52

Selle möla võiks juba ära lõpetada, mis mõte on sellist paska genereerida. Ma saan aru, kui siin oleks midagi naljakat. streetrace.org -- siin on teie koht.
#53

Eks igas foorumis peavad omad saastamagnetid olema, vastasel korral jaguneb saast lihtsalt ühtlaselt mööda foorumit laiali...
#54

Kui see teema kellelegi ei meeldi,siis võib ju seda teemat mitte lugeda ja kõik.Mulle näiteks ei paku ühistranspordi teema mingit pinget ja lihtsalt ei loegi seda.Pole ju mõtet vinguda ,kui ei meeldi,siis ärgu lugeguToungue
#55

jurkman Kirjutas:Selle möla võiks juba ära lõpetada, mis mõte on sellist paska genereerida.

No nii, teema hakkab vilja kandma.
Kui koerakarja sisse kivi vista, siis karjub ikka pihta saanud koer. Teised toimetavad rahus edasi.
#56

mesamees Kirjutas:Mulle näiteks ei paku ühistranspordi teema mingit pinget ja lihtsalt ei loegi seda.Pole ju mõtet vinguda ,kui ei meeldi,siis ärgu lugeguToungue

Justnimelt, see siin palju lõbusam!!

loll on loll olla.
#57

1436 (punavalge võrr) täna liinil 5920, eile oli 1132 liinil. Midagi kummalist on toimumas.

Ja kuhu on kadunud 3021? Pole tükkaega näinud teda.

Täna nähtud sinise Deltaga mopeedimeest, peas oli must kiiver ja seljas punane seljakott.
#58

motamees Kirjutas:
jurkman Kirjutas:Selle möla võiks juba ära lõpetada, mis mõte on sellist paska genereerida.

No nii, teema hakkab vilja kandma.
Kui koerakarja sisse kivi vista, siis karjub ikka pihta saanud koer. Teised toimetavad rahus edasi.

Palun too välja mõni minu OT postitus enne kui plõksima hakkad.
#59

jurkman Kirjutas:Palun too välja mõni minu OT postitus enne kui plõksima hakkad.
Ma lihtsalt kommenteerisin vanarahva tarkust.Toungue
Arvutil kirjutamist võib jah vabalt plöksimiseks nimetada, sest klahvid teevad umbes sellist häält.Wink
#60

Uugametsas nähtud sõitmas-lendamas kahte tiivulist jalgratast. Üks oli arvatavasti (täpselt ei näinud, klaas oli porine) punane, aga teine pööras paremale Big Grin

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne