jaguar xjs
#61

Kas on selge, kui palju ja millised silindrid ei tööta?
Käega summuti eest katsudes peab pidev juga tulema.
See survete mõõtmine pole ruumipuuduse tõttu just kõige lihtsam.
Mis sellest tiksust sai?

PS. küünlaid võib isegi peale ühte käivitust surnud olla, kui mootor 15min jooksul seisma jäeti.
Sellega on kõik V12 omanikud tihti kokku puutunud.
Vasta
#62

eitea millised silindrid täpselt streigivad...isegi vana lihtsalt viisi(küünlajuhtmete järjestikuse eemaldamisega) on raskusi, kuskile ligi ei pääse...Käib masin ebaühtlaselt. Tiks kadus ära peale veesüsteemi korda tegemist, tekkis see tiks siis, kui mootor kuumaks läks



Vasta
#63

Korras mootor peab täiesti vibratsioonivabalt käima kuigi väga harvad üksikud suvalised vahelejätmised on normaalsed.
Jagajast saab neid lahti tirida küll, aga iseasi kas vahet aru ka saab kui näiteks lisaks kahele lahti tõmbamisel kolmas ka vait jääb. Üks võimalus on pihustite-aju vahel mingi el. jama. Kui üks või kaks vait siis lihtsalt juhtmestiku või pihusti enda viga, kui 3 kaupa siis tasuks power resistor üle vaadata. Renni saab tegelikult üsna lihtsalt kätte ja starterit andes on pihustist tulevate jugade järgi kõige lihtsam kontrollida. Vältides loomulikult bensiini sattumist süütesüsteemi lähedale.
Eeldan, et küünlajuhtmed on juba uued ja mõlemad süütepoolid on korrektselt ühendatud.
Kui tiks hästi kuumalt ainult oli siis äkki tõesti läks õnneks, kuigi mina pole nendel mootoritel enne põhjalikku laialiminemist kunagi mingeid kõrvalisi hääli kuulnud.
Kaaned ikka sirged ja mahlad sassis pole?

Lisan veel, et kui hakkadki küünlajuhtmeid lahti tirima siis soovitaks seda teha peale 15 minutit kui külmareziim läbi. Külmalt juhe tagant ära tirides väga suure tõenäolisusega see küünal enam kunagi sädet andma ei hakkagi.
Vasta
#64

villuro Kirjutas:Lisan veel, et kui hakkadki küünlajuhtmeid lahti tirima siis soovitaks seda teha peale 15 minutit kui külmareziim läbi. Külmalt juhe tagant ära tirides väga suure tõenäolisusega see küünal enam kunagi sädet andma ei hakkagi.
Miks see nii on? Küünla peeti minemine ei tohiks ju liigituda mingiks margist tulenevaks anomaaliaks, seega peaks selline asi esinema ka teistel ju... Ma olen neid juhtmeid katkunud nii soojalt kui külmalt ja ei ole midagi nagu näinud.
Olen tänulik selgituse eest Smile
Vasta
#65

On küll autost sõltuv, ainult sellel V12-l on 15 min aegrelee.
Kuna kütust tuleb nii palju peale siis küünlad surevadki.
Teistel esineb ka, näiteks Mitsu 3000 TT, Ferrari karpa V12 jne.

Kunagi nägin ühte sellist jagi, kus kõik parempoolsed küünlad surnud olid.
Summutist tuli päris korralik bensiinijuga, õnneks keegi lähedal tikku ei tõmmanud
Vasta
#66

Kas kellegil on kogemusi jaguar xjs v 12 5.3 õhutamisega? Endal ei taha see tegevus õnnestuda, võimalik ka, et ei ole veetsirkulatsiooni
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne