#1

mis juhtub kui ma panen 12v süütemängule 6v süütepooli ja vastupidi?
Ja kui geneka peal on märgitud 14v 68w siis on tegu 12v süütemänguga?
Minske on vist nii 6v kui ka 12v. Sad
Vasta
#2

Kui paned 12v mängule 6v pooli, siis paremal juhul teeb ta pauku (saab vähemalt nalja), halvemal juhul sureb vaikselt. Kui paned 6v mängule 12v pooli, siis ei saa sa küünla otsast suure tõenäosusega sädemekutsikatki kätte.
Vasta
#3

Kui generaator kuumeneb, siis on el. skeemis midagi valesti?
Aga miks magnetrootor kuumeneb? Kas tegu on lihtsalt soojusjuhtivusega?
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tim Thomson
Kui paned 6v mängule 12v pooli, siis ei saa sa küünla otsast suure tõenäosusega sädemekutsikatki kätte.

Vaidleks vastu isegi väga.... Mul sõitis 6v 634 terve aasta mosse süütepooliga ja võimalik et sõidab siiani. Algul polnud 6 voldist pooli kuskilt saada ja nii ma katsetasingi, toimis 5+, no ei hakanudki siis kuskilt 6 voldist otsima ... milleks?
Variaator või kuidas iganes seda valget asja seal vene süütepooli all ei nimetata, mis mingi lisatakistusena toimib sai traadiga kenasti ära sillatud ja kogu moos Smile

Vasta
#5

just sellest ma mõni aeg tagasi kuskil kirjutasingi. need variaatoriga poolid töötavad tegelt tunduvalt alla 12 voldi. kui variaatori ära võtad, siis töötab häda pärast ka 6 voldiga, sest seesama variaator alandabki pinget.
Vasta
#6

Miks minsk neljandat käiku välja loobib.tegelt ta nagu rohkem jõnksutab neljandaga aga ka vahel lööb lihtsalt välja.
Vasta
#7

mul ka minski 4 käiguga sama jama,aga mingi tark teadis et on 4.käigu hammakas p..sses ja sellepärast jõnksutab ja vahest loobib välja.tulevikus pidi kolmas käik ka veel minema,kui vahepeal ära ei paranda.Big Grin
Vasta
#8

mul ka minski 4 käiguga sama jama,aga mingi tark teadis et on 4.käigu hammakas p..sses ja sellepärast jõnksutab ja vahest loobib välja.tulevikus pidi kolmas käik ka veel minema ja siis jääb ainult kaks esimest , siis pole küll muud kui käigukast lahti ja käed õliseks.Big Grin
Vasta
#9

JAMA.
bosch on lihtsalt töökindel ja hea tundlikkusega. sa pole kunagi ilmselt KORRALIKU 6v pooliga sõitnud, et siin heast tõmbest räägid. kui 12v pool oleks 6v süsteemile parim, SIIS OLEKS NII KA TEHTUD.

lihtsalt on asi selles, et vene päritolu 6v poolid polnud eriti kvaliteetsed ja töökindlad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne