Uunikute Talveralli 2008: verbaalne eelmäng. Lõplik regamine omaette teemas
#21

Ei tea kas me oma kavziga kah tohiksime üritusest osa võtta? Teine nigut et uunikum, aga passis aasta 89. Avastasime eelmine suvi, et bussil on väga kõva nostalgia tekitamise võime. Aga eks vaatab, vaja siis jälle ülevaatused ja kindlustused jonksu saada, ehk on ka suvel midagi sellist tulemas.
Vasta
#22

Number 24 on Ida Limusiini numberSmile

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#23

Lenz ise Kirjutas:Ei tea kas me oma kavziga kah tohiksime üritusest osa võtta? Teine nigut et uunikum, aga passis aasta 89. Avastasime eelmine suvi, et bussil on väga kõva nostalgia tekitamise võime. Aga eks vaatab, vaja siis jälle ülevaatused ja kindlustused jonksu saada, ehk on ka suvel midagi sellist tulemas.
Kerge soovitus, kui väga osaleda tahate, pange pärast sòitu vaim valmis likvideerima tekkinud roostekahjustusi. Eelnevad kogemused on näidanud, et talvesoolad kipuvad maiad olema.
Vasta
#24

Osaleks siis sellel aastal rohelise series 3 109 landroveriga aastast 77 (meil on peale juhi umbestäpselt 8 kohta) manta ja rebasesabaga on teed lahku läinud. Number võiks olla 109 näiteks või siis mingi suva nr (teadupärast number ju ei sõida)
Vasta
#25

Kelle käest te neid numbreid siin broneerite?Et kirjutan siia mis numbrit tahan ja ongi nagu aamen kirikus, et ongi minu oma?
Mina broneeriks 5143420...see on minu mooobiltelefoooni nummer ja jääb hästi meeldeSmile
Vasta
#26

Sooviks ka osaleda. Autoks tagasihoidlik MB w123 universaal 1982, sõitjaid 2, eelmised korrad pole käinud. Kui lootust oleks, siis hakkaks masinat sõidukorda seadma... Smile
Vasta
#27

Esimest aastat siis osalema 1976 aaste Honda Gold Wing-iga

HONDA GL 1000-1976
Vasta
#28

Kas 1983 aasta originaalkorras Opel Senator võiks osaleda?
Vasta
#29

tervitus
paluks ühele shokolaadivärvi MB 240 D-le, 1983ndamast aastakäigust, ka numbri eraldada, sooviks näiteks nummerit '39'.
Kuna nimet isend vajab veel kõpitsemist, siis kõik nõuanded kuidas ülevaatusest läbi saada (oletame et näit CO-2 on meil kuritegelikes kõrgustes, muupeaks kõik vastu pidama), on teretulnud.
Ilmar
52 50 622
Ps Keski väga lahke foorumlane (Nõmmel asuvast garaazist) lubas mind kaunistada rohelise taksotulukesega, a olin üle nädala Eestist ära ning olen kustutanud kogemata su meili. Palun ole hea mees ja võta uuesti ühendust, ootan siin Kosmose man pikisilmi.

PlyVal64 Kirjutas:Ma siin loen vaikselt Kurtna teemat ja teavitan hästi vaikselt, et järjekordne vanatehnika ja spordi ristamine saab toimuma 9-10 veebruar 2008. Ja nagu Kurtna vanarauapäev, ikka sellisena, nagu ta on. Hädaldajaid on alati aga need, kes tulevad, arvestavad asjaoluga, et neid asju korraldatakse lihtsalt enda rõõmuks. Ja osadest peadest tulevate reeglitega.
Vasta
#30

Põrnikas 71 ka hästi vaikselt valmis


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#31

Tam Garage vanatehnika klubi liikmed soovivad ka osaleda, auto valik on veel lahtine, kuid kindlasti leiame midagi sobivat oma ruumidest. Numbriks sooviks 96
Vasta
#32

Panex kah siis koha kinni. Number ei ole tähtis. Varasem Talveralli kogemus aastast 2006 Vaz 2106-ga.

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#33

Mul oleks ettepanek numbrite/kleepsude osas.Nimelt hiljuti "välismaalt" ostetud auto peal on aknaservas pisikesed kleepsud osavõetud üritustest mälestuseks.Kas on võimalik sellist väikest kleepsu tekitada tulevikus Talveralli kohta, et lihtsalt aastanumber ja ürituse nimi.Ja iga aasta siis eri värvi.Muidu neid suuri auto peal mälestuseks kanda on sutsu nadi....seda enam, et nüüd juba maaeiteamitmes, kaheksas?ralli juba?
Mina isiklikult olen nõus suts juurdegi maksma kui vaja-talvine suursündmus ikkagi.
Mõtlen selliseid klepse:
http://pilt.delfi.ee/picture/2116207/
Vasta
#34

Minu tagasihoidlik küsimus, kus kohas sündmus toimub?
Vasta
#35

Uhh aeg on nii kiirelt läinud,et juba jälle Talveralli.
Peab vaatama kas saab enda Dnepri jooksma selleks ajaks ja kindlustuse tehtud.
Eelmine aasta läks suhteliselt kehvasti selle orienteerumisega aga äkki seekord läheks paremini.
Number 27 oleks tore omandada jälleSmile
PS! Huvitaks ka see,et kus piirkonnas seekord plaanitakse lõbutseda?
Vasta
#36

Sooviksin teatada kah oma osalusest. Masinaks oleks Opel Rekord -74a
Erilist numbrisoovi, kuna pole sellega ühtegi rallit ajanud ja midagi külles ei ripu.

Minu tehnika: pildid
Vasta
#37

Inimesed Kuusalu Autobaasist soovivad ka osaleda. Palume broneerida meie aastate pikkune number 22. Liiklusvahendi ettevalmistamised on pooleli, nimelt ei tea, millist ette valmistada. Kas vanaaegse hüdrokopteriga tohib osaleda? Või on selles suhtes mingeid piiranguid?

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#38

Kui see siin üldse midagi loeb, siis paneks kinni numbri 30, millega on mõned aastad talverallil käidud. Sõiduvahend jääb endalegi veel üllatuseks Rolleyes
Vasta
#39

igaksjuhuks täsustaks, eelnevatel aastatel sõidetud siiski nr 37 (mitte 47 nagu ennem mainisin), sõidaks ikka vana nr all, sõidukiks volvo võibolla see mis eelmine kord, kui õnnestub siis uus masin aga paraku ikka volvo
Vasta
#40

Valmistame ette naisekipaazi "DIDYK Girls Team" autoks AUSTIN 1100 '71. Sõitjaid 2. Number 100 (kui keegi vastu ei ole)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne