Uunikute Talveralli 2008: verbaalne eelmäng. Lõplik regamine omaette teemas

Martin460 Kirjutas:Kelle käest te neid numbreid siin broneerite?Et kirjutan siia mis numbrit tahan ja ongi nagu aamen kirikus, et ongi minu oma?
Mina broneeriks 5143420...see on minu mooobiltelefoooni nummer ja jääb hästi meeldeSmile

Big GrinBig GrinBig Grin

Puhtalt statistika mõttes panen siia osalemissoovi kirja.
Numbrid ja mõõdud on asjaosalistel vast teada.
Vasta

Tegelt palun mulle number 1 ja liikurmobiiliks on SAAB 96 aastast 1973.
Siis on kõigil kohe teada kes esimene on-ei teki asjatuid vaidlusi hiljem.Esimesena kraavis näiteksSmile

Indrek66 Kirjutas:
Martin460 Kirjutas:Kelle käest te neid numbreid siin broneerite?Et kirjutan siia mis numbrit tahan ja ongi nagu aamen kirikus, et ongi minu oma?
Mina broneeriks 5143420...see on minu mooobiltelefoooni nummer ja jääb hästi meeldeSmile

Big GrinBig GrinBig Grin

Puhtalt statistika mõttes panen siia osalemissoovi kirja.
Numbrid ja mõõdud on asjaosalistel vast teada.
Vasta

Ei ole mulgi häbi siia oma numbrisoov kirja panna - 150 paluks. See mul siiani olnud, läheb auto margiga kokku ja ilmselt tähistab ka kohta tulemuste üldarvestuses...

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Pean kurbusega teatama, et uued kuupäevad ei sobi mitte kuidagi graafikusse. Üle pika aja tuleb sõit vahele jätta. Kuradima kahju, ma ütlen.


Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta

Tafka jätab seekord siiski vahele kahjuksSad
Korvipoiss sel ajal Belgias ja endal tsipa rahalised raskused. Kuid loodetavasti ikka järgmine aasta platsis. Teistele aga edu ja loodame,et tuleks ka lund ikka teile.
Vasta

Kahju , et nii mõnigi vana tegija kõrvale jääb. Samas annab see hea võimaluse uutel talentidel kätt proovida , sest kohti tavaliselt vähem kui tahtjaid.Endal plaan kindlalt osa võtta ja masinaks endiselt Gaz 21.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta

+1 bmw 528i e28
Vasta

Natuke vähem kui kuu Talveralli alguseni, huvitaks sellised asjad nagu konkreetsed osavõtutasud jne. Aga muidu ikka jõudu korraldajatele Smile

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta

Kohe tegelen asjadega, põhimõtteliselt on hinnad ja asjad olemas, pean "keskmise" välja arvutama. Teen ka eraldi regamise teema, kus juba siis inimeste arv, lõunatajad, õhtustajad, ööbijad on olulised.
Vasta

Tere. Olen algaja uuniku entusiast ja soov osa võtta Talverallist. Mis ja kus seda võimalik teha oleks? Registreerimine ja muu selline asjaajamine.
I´l Drive FORD Taunus 1973 2D. 2,0l.

Mamba is Black where ever you go! few Fords!
Vasta

Tekkis uus küss.
Kuna villis müüdud ja asemele ostetud Cherokee aastast 88.
Siis kas sellega lastakse osalema? Autol vanust 20 aastat ja esmaesitlus sellele Cherole toimus 1984.

Andres
Vasta

Nii on korraldajate poolt varem nagu mainitud:
Autod mudeli esmamainimise aastaga 1980 ja varem, kuid mitte uuema väljalaskeaastaga, kui 1984

Samas minuteada pole kellegil keelatud esineda uuema autoga aga ma arvan, et kui sa ise pead 20a. vana Cherokeed uunikuks ja sobilikuks sellele üritusele siis miks mitte?See ju tunnetuse küsimus niiet kui endal imelik ei ole siis tere tulemast!
Vasta

unic-härra Kirjutas:Tekkis uus küss.
Kuna villis müüdud ja asemele ostetud Cherokee aastast 88.
Siis kas sellega lastakse osalema? Autol vanust 20 aastat ja esmaesitlus sellele Cherole toimus 1984.

Andres

Just my 2 pennies - minu meelest ei ole tegemist unikaalse sõidukiga. Tegemist on laiatarbesõidukiga. Kindlasti ei ole tegemist halva sõidukiga (isegi sellisega sõitnud ja suht pikalt).

Lugupidamisega,

Grupp Seltsimehi

GAZ 31013 ('92&'93), ZIL 131 '80
Vasta

Ega ta just uunikum ei ole jah , aga kiibitsema tahaks ikka tulla .
Parem ikka kui mittemidagi.
Iseenesest nii vana ja 126 kw mootoriga cherot pole vägapalju liikumas näinud.(136 kw-seid on mõned ikka liikumas)

Sisetunne ütleb , et tahaks nagu pikema cruisi teha . Seega kavatsen nagu natuke osaleda ka.
Seda muidugi juhul kui kõrgem juhtkond lubabBig Grin
Vasta

Oota ära kuni osalejad on startinud, siis küsi priidult 1 legend ja sõida sabas järgi. Sõidad ilma registreerimata. Mina "osalesin" 2002 aasta Almeraga sedamoodu eelmine aasta.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta

Jah , vabad teed ju. Väljaspool arvestust või siis eriti vabas klassis?

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

see kah variant , et niisama kruisida .
Samas võiks ju vabaklassi moodustada ?
Vasta

Põhimõtteliselt paneks ma Sinu hea meelega kas kõige ette või kõige taha. Parema meelega ette, et vajadusel (sest kurat, egas see lumi taeva jää) tuisanud teedele neliveoga triibud sisse teha. Mõtleb veel.
Vasta

Oh kui tore, et kuupäev nihkus Smile Nüüd saan ka siis vaatama tulla. Nagu ma aru saan siis osaleda enam ei saa. Aga kaasa sõita vist nagu tohib ?

[Pilt: 13989195_th.jpg]
Images Gallery with PicTiger

Numbriks jääks siis 115 kui muidugi saab ? Ja kui muidugi tohib siis paar sõpra tuleks ka w116 ja s123 .
Vasta

Mix osaleda ei saa? Pole registreerunute nimesidki kuskil üleval veel ju :S Anna aga märku ja kui konkreetne registreerimise teema, siis pane nimi kirja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne