ETKVL-i kaubakäru ehk "Autoroller ET-1,5"
Sai enda kaubakärule peale väikest nokitsemist hääled sisse. Pull aparaat onBig Grin Garaazi tagasi ajades sai peaaegu oma autole tagumisse nurka sisse sõidetud, see kangiga keeramine tahab veel harjumist. Kõik on tore, aga sellest Zid mootorist suurt ei arva. Kas keegi on Zid mootori  kaasaegsema mootori ja mingi aeglustava ülekandega asendanud?
Vasta
Minu arvates on zid mootor ikka väga hästi käivituv ja hea mootor. Õnnestus täna utiilikokkuostust leida tutikas UMZ-5A mootor. Puudu olid mõned detailid - kraani klaaskuppel, summuti, hooratta katteplekk, vardaga õlipunn. Kraanile sobis ajutiselt gazi veidi väiksem settepott, sumpa oli mul tutikas olemas, mingi roostes kattepleki leidsin ka. Õlivarda auku läks ajutiselt mahalõigatud autoventiil. 
Nii, kõigepealt sai siis hooratas maha ja kontaktid oksiidist  puhtaks lihvitud, säde kohe olemas. Karpa sai ka algosadeks ja igatepidi läbi puhutud. Olin hädas õige õlikoguse teadasaamisega, sest varras ju puudu, venekeelne googeldamine andis tulemuseks 1,6 liitrit.
Ja ausõna videos on päris esimene käivitus, st käivitus esimesest tõmbest.

[video=youtube]https://youtu.be/xA6rfwEuDAE[/video]
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne