Iseehitatud traktor.
#41

(10-09-2011, 19:32 PM)CORRADOg60 Kirjutas:  Praegune ülekanne omab tõesti mootori ja siduri vahel kettülekannet ülekandega 1;1,5-le. Ja esimeses kastis on praegu neljas käik enamasti(ehk siis aeglasemaks saaks ainult käiku vahetades 6,4korda) ja tagumises siis vastavalt vajadusele. Zidi enda reduktor ja see kettülekanne arvesse võtta, siis praegu eespool kasti 1;4,4-le aeglustav ülekanne.

Kui sul on kaks kasti... milles siis küsimus Smile Hiinakas otsa ja asi korras.
neid külmutuse mootoreid muljetas mulle kah üks endine rekkamees.. Pole veel jõudnud nii kaugele, et asja uurima minna. Aga võiks küll..



Vasta
#42

Tere!
Minu isetehtud traktoril on selline kooslus:Opel Kadeti 1,6 diiselmootor+Gaz-51 sidurikorv ja käigukast+reverskast ja Gaz-51 lühemaks tehtud tagasild,Esisild T-16.Sidurikoda on isevalmistatud.
Vasta
#43

leo24, kas sul kuskil ka pilti on? Hea oleks uudistada... Smile


Vasta
#44

Homme teen siis mõned fotod.
Lisaksin veel,et tagarehvid on belarusi esirehvid
Vasta
#45

Hmm, tavaline asi, mul on kõik neli 51 velgedel Belarussi rehvid..ees ja taga... põhjalikumalt kunagi edaspidi.


Vasta
#46

                    Tegin siis täna oma traktorist ka mõned pildid-vajaks kindlasti veel moderniseerimist ja putitamist aga kuna on olemas ka T-25 siis otsest vajadust ei ole!
Vasta
#47

Asjalik riist Smile! Tänud piltide eest!


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne