Mis auto see on? (eestimaised isetehtud autod)
#81

Tsitaat:[Pilt: img0233vl1.th.jpg][Pilt: img0234tv6.th.jpg]
Hetkel üsna õnnetud.

Kunagi midagi sarnast liikus Raplas 90-ndate viimasel poolel. Oli vist vaz-i mootoriga. Kollast värvi ja hästi madal ja voolujooneline kere. Tundus ikka suht ulmeline masin.
Vasta
#82

mellpoiss Kirjutas:[Pilt: img0233vl1.th.jpg]
[Pilt: img0234tv6.th.jpg]

Hetkel üsna õnnetud.

Näedsa, siin miskid ettevõtlikud kodanikud üritavad säärast looma kahesaja kiloga maha parseldada. GT40 replika pähe, MEGAIRVVVV!
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#83

                        Leidsin täna sellise isevärki auto,mis omaniku jutu järgi on ise valmistatud. Vabandan piltide kvaliteedi pärast ja postitusse paneku viisi pärast.
Vasta
#84

    Auto südameks on vist Gaz 67 või 69 mootor samalt margilt esi-ja tagasild.Armatuur on omapärane minu arust.
Vasta
#85

Auto olevat kunagi ehitatud Paides MEK-i või KEK-i elektriku poolt.Praegune omanik sai selle mingi viinaraha eest,käis sellega metsas seenel ja marjul kuni siduri peasilindri mansett õhtale läks,muidu masin matsupill ja vist isegi müüa kui huvilisi on(hinda ei tea veel,aga arvan,et saiaraha eest).
Vasta
#86

mesamees Kirjutas:Auto olevat kunagi ehitatud Paides MEK-i või KEK-i elektriku poolt.Praegune omanik sai selle mingi viinaraha eest,käis sellega metsas seenel ja marjul kuni siduri peasilindri mansett õhtale läks,muidu masin matsupill ja vist isegi müüa kui huvilisi on(hinda ei tea veel,aga arvan,et saiaraha eest).

Paku tallevõimalust masin annetada vanatehnika varjupaika!

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#87

Püüan homme sealt läbi käia kui aega on ja uurin järgi mis ta selle eest tahab.
Vasta
#88

pilt
Vasta
#89

Ratturi poolt pandud pildil olev auto on lahe Smile Keegi tegi neid veneajal 3-4 tükki. Üks neist sattus minu kodukanti ning sellega kimav tegelane oli ikka tegija naiste seas. Masin oli ehitatud Lada agregaatidele. Kui uks avada, siis avanes koos uksega ka nö. targa katus, et madalasse autosse parem ronida oleks. Oht oli ainult pea ukse vahele jätta kui ukse kinni tõmbasid. Minu nähtud katsutud (isegi sõita olen saanud) isend oli valget värvi. 90ndate alguses müüdi ta maha kopikate eest, mis temast edasi sai on teadmata. Roostetada ta aga ei saa Big Grin plastikust ju. Ehk puhkab kellegi garaazis et üks päev jälle tänavaid mõõta.
Vasta
#90

see peaks pontiac olema või vähemalt meenutab seda
Vasta
#91

mikkman Kirjutas:see peaks pontiac olema või vähemalt meenutab seda

Viiks ehk end teema sisuga ka kurssi?
Vasta
#92

See viimane masin millest Zazik pajats meenutab oma kuju poolest nii väga Mini Macrost. http://www.marcoscars.net/models.htm#Mini
[Pilt: mini.jpg]

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#93

rattur Kirjutas:pilt

See on sama masin, mis planett2 postituses. Kahe vennana seisavad Raplamaal Kohila lähedal õue peal.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#94

peeterpaul Kirjutas:
rattur Kirjutas:pilt

See on sama masin, mis planett2 postituses. Kahe vennana seisavad Raplamaal Kohila lähedal õue peal.

Üks nest kahest peaks olema toruraamil ja fiati kaheliitrise mootoriga, teine baseerub Ziguli kerel ja tehnikal. Nende masinate omanik on mu hea sõbra isa tuttav (saite nüüd ikka aruBig Grin) ja see sõber tahtis neid eelmine aasta osta ja siis uuris asja ja vist isegi näppis neid. Ära ta siiski ei ostnud, seisavd ikka seal aias, suhteliselt nukralt.
Vasta
#95

Setomaa valdade fotograaf Andres Ots on üles pildistanud taolise riistapuu http://www.kalale.ee/pilt_aken_fs?id=628911 . Tema lahkel loal postitasin selle siia. Pole nagu enne siin foorumis seda "pilli" näinud. Oskab keegi midagi lähemat selle kohta kosta?
Vasta
#96

Kus siin siis mootor asub?
Muidu ilus töö.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#97

Nii palju foto autor mainis, et mootor ees ja kasutatakse "þiguli" tagasilda.
Vasta
#98

Igavesti vahva asjapulk. Sääl võib miski suvalise esiveolise väike vurr ees olla, millele siis sapiku kopsik peale tõstetud. Ütleks lausa, et maitsekas tulemus.

loll on loll olla.
Vasta
#99

(29-08-2007, 17:40 PM)ToMm Kirjutas:  
peeterpaul Kirjutas:
rattur Kirjutas:pilt

See on sama masin, mis planett2 postituses. Kahe vennana seisavad Raplamaal Kohila lähedal õue peal.

Üks nest kahest peaks olema toruraamil ja fiati kaheliitrise mootoriga, teine baseerub Ziguli kerel ja tehnikal. Nende masinate omanik on mu hea sõbra isa tuttav (saite nüüd ikka aruBig Grin) ja see sõber tahtis neid eelmine aasta osta ja siis uuris asja ja vist isegi näppis neid. Ära ta siiski ei ostnud, seisavd ikka seal aias, suhteliselt nukralt.

Üks selline valge oli minu kodukülas 80ndatel. Kas saaks autoomaniku kontaktid privasse, oleksin huvitatud.
Vasta

Hiljuti oli Osta.ee-s selline asi müügil
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne