varuosade poed Pihkvas?
#21

Kui tõsine huvi Sadolini värvi järgi võin ju laomeestelt uurida mida neil on,aga vaja värvi nime(rubiin)või koodi.Samas tabasin end mõttelt,mida teeb kodutu autovärviga Big Grin .
Vasta
#22

Venemaalt hangitud varuosade puhul tasub meeles pida, et praagi ja võltsingute osakaal on erakordselt kõrge. Müüakse sulaselget s...a, Hiina tooteid kohalike pähe jne. Võimalikud kõikvõimalikud halvad variandid.

Ka hinnad on sageli sellised, et võimalik kokkuhoid rahas süüakse ära Venemaal käimisele kuluva aja/raha poolt.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#23

(27-10-2015, 10:55 AM)hillar2 Kirjutas:  Pood1 - siin poes on miski valik MTZ ja vene veo ja sõiduautode osasid olemas. Lisaks kõrval Euro-Keraamika ehituspood ja pood kus müüakse keevitusi, generaatoreid ja muid tööriistu. Ise valisin selle poe kasuks sest seal sai kaardiga maksta. Samal tänaval veel erineva valikuga kauplusi tehnikahuvilisele.
Pood2 - siin poes on päris hea valik vene põllutööriistade ja traktorite osasid, aga kuna kaardiga maksta ei saanud siis selle poe kasuks ei valinud.
Hindadest niipalju, et kui pmkaubama.ee lehel on mtz poola esisilla pooltelg 25 euri siis mina sain selle 20 euriga, esisilla hülss paksu kraega 50 euri... Kurss 1 eur=68 rub.

Kas piiril suurema koguse traktoriosade olemasolu probleemiks ei osutu?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#24

(28-10-2015, 14:11 PM)ahtos Kirjutas:  Kui tõsine huvi Sadolini värvi järgi võin ju laomeestelt uurida mida neil on,aga vaja värvi nime(rubiin)või koodi.Samas tabasin end mõttelt,mida teeb kodutu autovärviga Big Grin .

Ei ole vaja endale tüli teha. Tõesti ei oska sulle öelda mida kodutu autovärviga teha võib... Aga kui väga mõte rahu ei anna, uuri välja, või küsi targematelt...
Vasta
#25

Ahtos pidas ilmselt silmas, et profiilis elukoht kirja panemata...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

Ahtos´ele...  Ka mina mainisin , et antud foorumlane ei oma telefoni ja kasvõi Eesti mingit osariiki, et otsustada, kas tasub oma niigi kallist aega raisata , et oma teadmisi jagada. Kuid moderastid modereerisid teatud lõigu kirjast prügikasti. 
 Siit järeldan, et kui foorumlased on nii kartlikud , et ei julge enda minimaalseid andmeid kaasfoorumlastele avaldada, siis miks peaksin mina oma tarkust ja kogemusi jagama tundmatute inimestega, kui ei tea isegi nende sugu...  Ei taha samastuda kutsekooli meistriga, kes oma teadmisi niisama peale sunnib. Suhtlen nendega parem, keda tunnen.

Parimat  h2rra.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#27

Laiskus või kartus või on midagi muud(kriminaalne taust)jätab tihti küsitud abi saamata.Vennike otsib mingit asja ja mul neid vedeleb riiulis,aga kui prfiil täitmata jäävad asjad sinna kus nad on.
Vasta
#28

Ega siin peab ettevaatlik olema... kribad midagi  sügavamamõttelist ja teine pool ei pruugi aru saada ja saad endale vihakõne kaela, kuna profiil on täitmata ja sugu - rassi kah ei tea...  äkki on neeger hoopis...   "Glavlit" on tagasi

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#29

Telefoninumber korjatakse scriptide abil netist üles ja selliseid andmebaase ostavad telefoniturundajad. See jant on käinud juba rohkem, kui kümme aastat ja inimesed võiksid õppida oma telefoninumbrit kirjutama vähemasti nii, et see poleks "masinloetav". Kui ise sellise musta äriga tegeleks, siis lahendaks ära ka kohaliku keele baasil trikid numbri varjamiseks kuulutustes...
Vasta
#30

(30-10-2015, 14:41 PM)h2rra Kirjutas:  Ega siin peab ettevaatlik olema... kribad midagi  sügavamamõttelist ja teine pool ei pruugi aru saada ja saad endale vihakõne kaela, kuna profiil on täitmata ja sugu - rassi kah ei tea...  äkki on neeger hoopis...   "Glavlit" on tagasi

Äkki aitab selles teemas teemasse mittepuutuvate asjade arutamisest. Kui ikka väga kipitab ja rahu ei anna tehke selleks uus teema, et iga uus liituja ka saaks teada mis peab olema, mis võiks olla ja mille üle mõnedel oleks jube hea meel, kui see ka kirjas oleks!  
Kuskil pole kirjas et profiilis kõikide lünkade täitmine on kohustuslik, eksole. Kes tahab pangu või kogu oma elulugu kirja. Mina pole kellelegi tünga teinud ja ei ole plaanis teha kaa, lihtsalt mina pole huvitatud avalikult oma täpsete isikuandmete jagamisest minujaoks tundmatutele inimestele, kellel väga vaja, see küsib ja neid teemasid siin küll, kus number ja asukoht märgitud Wink  
Pisut lühinägelik on mingite tühjade profiili lünkade pärast kedagi kodutuks, neegriks või krat teab veel kelleks pidada... Foorum ju ongi selleks et ühte laadi huvidega inimesed omavahel muljeid ja kogemusi ja muud informatsiooni auto-moto valdkonnast vahetada saaks. Elukohal/asukohal, rassil ja rahvusel ei tohiks sealjuures mingit vahet olla. Olen foorumis ise küsija olnud ja olen ise mõne kaasfoorumlase  küsimusele vastaja olnud, kunagi pole eelnevalt profiili uurinud, et missuguse kasutajaga tegu. Kui inimene küsib ja vastata oskan, ikka vastan. 
Kui kellelgi on nii suur hirm tundmatute isikutele info jagamise ees, siis ega ei peagi ja nii lihtne ongi...
Vasta
#31

Ligikaudne asukoht profiilis nüüd küll kuidagi ohtlik pole. Telefoni avaldamine jama? Vaevalt küll, mul niigi avalik number ja turundajaid hoiatan kohe kõne alguses, et ma oskan ka peessesaatmist väga hästi. Üldiselt on rahu ja vaikus ja kui midagi küsin, siis lähikonnas olevad inimesed pakuvad ilma täiendava asukohauuringuta kohe.
Tehnilised nõuanded on eraldi teema, nende puhul pole asukohal mingit tähtsust.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#32

Häid pühi!

Kasutasin punast päeva ära ja käisin Pihkvas shoppamas, lõppkokkuvõtteks oleks kolm korda vangi pandud, aga kõik asjad said aetud.
Vahepeal oli mul tükk aega viisa puudu ja nüüd üle pika aja jälle läksin. Vene tollis uued näod ja uurisid, et mis asju venes ajan. Ütlesin et eestis kalender krasnõi aga mul vaja traktorile avtozapsasteid. Ütles, et nelsja jne jne, mina ikka ajan oma joru, et mul traktor kaputt ja karovadel nälg perses, mul vaja sapsastit. Kutsus siis järjekorrast suvalise eestlase, kellele siis luges sama laulu ette ja lasi mulle ära pereveditada. Igatähes tutvustas mulle korda, et ma ei tohi tuua traktori varuosasid venemaalt eestisse, kuna traktorid ei ole mõeldud isiklikuks kasutamiseks ja kui ma üritan viia venemaalt eestisse traktori osasid, siis saadetakse mind tagasi Venemaale. Ma siis lolli näoga tegin ok ja küsisin, kas autovaruosasid ja ehitusmateriale tohib tuua. Ütles, et jah, sest need on üldjuhul isiklikuks kasutamiseks. Ega midagi, panin Pihkva poole ajama ja ladusin seal auto belarussi varuosasid täis ja tagasi. 
Tagasitulles tahtis vene tollis vanamees mulle anaalnoomitust teha et niipalju tavaari ja mille omad need kõik, aga tuimalt virutasin varuosade poes neiukese antud tšeki nina alla, kus oli kirjas komplekt sapsasti avtomobil Lada 21011 Cool . Natuke seletamist oli, et kuhu zigullil need tagarippsüsteemi aisad käivad, aga jäädi minu vigases venekeeles antud seletustega vist rahule ja lasti kodo tulema.

Kas kellelgi infot on selle uue korra kohta või juhtus mind teenindama täna lihtsalt kiuslikud tollitöötajad?
Vasta
#33

(27-12-2016, 00:40 AM)hillar2 Kirjutas:  Häid pühi!

Kasutasin punast päeva ära ja käisin Pihkvas shoppamas, lõppkokkuvõtteks oleks kolm korda vangi pandud, aga kõik asjad said aetud.
Vahepeal oli mul tükk aega viisa puudu ja nüüd üle pika aja jälle läksin. Vene tollis uued näod ja uurisid, et mis asju venes ajan. Ütlesin et eestis kalender krasnõi aga mul vaja traktorile avtozapsasteid. Ütles, et nelsja jne jne, mina ikka ajan oma joru, et mul traktor kaputt ja karovadel nälg perses, mul vaja sapsastit. Kutsus siis järjekorrast suvalise eestlase, kellele siis luges sama laulu ette ja lasi mulle ära pereveditada. Igatähes tutvustas mulle korda, et ma ei tohi tuua traktori varuosasid venemaalt eestisse, kuna traktorid ei ole mõeldud isiklikuks kasutamiseks ja kui ma üritan viia venemaalt eestisse traktori osasid, siis saadetakse mind tagasi Venemaale. Ma siis lolli näoga tegin ok ja küsisin, kas autovaruosasid ja ehitusmateriale tohib tuua. Ütles, et jah, sest need on üldjuhul isiklikuks kasutamiseks. Ega midagi, panin Pihkva poole ajama ja ladusin seal auto belarussi varuosasid täis ja tagasi. 
Tagasitulles tahtis vene tollis vanamees mulle anaalnoomitust teha et niipalju tavaari ja mille omad need kõik, aga tuimalt virutasin varuosade poes neiukese antud tšeki nina alla, kus oli kirjas komplekt sapsasti avtomobil Lada 21011 Cool . Natuke seletamist oli, et kuhu zigullil need tagarippsüsteemi aisad käivad, aga jäädi minu vigases venekeeles antud seletustega vist rahule ja lasti kodo tulema.

Kas kellelgi infot on selle uue korra kohta või juhtus mind teenindama täna lihtsalt kiuslikud tollitöötajad?

No põhimõtteliselt tegid sa ju kõik õigesti, et kui traktorile ei saa ja autole saab, no siis traktorile.. või ei noh kurat siis ikke autole.


See tuletab meelde kuidas mul vene ajal Saaremaale minnes vanamehel oli spinning taga aknapeale jäänd. Piirivalvur kohe turja, et kus kummipaat on ? Vanamees vastu, et misjaoks mul paati vaja on ? no netu paati. A piirikas, et mismoodi netu, spinning on ju akna pääl, kuda sa kurat ilma paadita lähed... No pinnisid ja punnisid sääl tükk aega.
Siis läksime Kuressaares ETK poodi ja vana ei usu oma silmi: kummipaat vaba müügis. Küsib müüja käest ka, et kas lubadega või mis? Ei old luba vaja. No vana ostis ära.
Paar päeva hiljem lähme mandrile tagasi ja sama piirikas (sadamas) jälle platsis. Ma ei mäleta enam miks neid välja minevaid autosid kontrolliti või näitas vanamees ise jonni pärast piirikale pagassi, a piirikas sisises siis, et jatvajubabu..  ja noh teate küll... seda "peenemat" vene keelt... a tulema sealt saime.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#34

ma öö otsa analüüsisin oma reisi ja mõtlesin välja, et hingelise trauma sain seepärast, et panin migratsioonikaardile kirja, et reis on ärieesmärkidel. Tavaliselt olen märkinud eravisiidi...
Vasta
#35

(27-12-2016, 11:07 AM)hillar2 Kirjutas:  ma öö otsa analüüsisin oma reisi ja mõtlesin välja, et hingelise trauma sain seepärast, et panin migratsioonikaardile kirja, et reis on ärieesmärkidel. Tavaliselt olen märkinud eravisiidi...

egas tolli omad migratsioonikaarti ei uuri, ma neile pole seda näidanudki, kohe pärast passikontrolli putkat panen kõrvale, et ära ei kaotaks.
Vasta
#36

(27-12-2016, 11:30 AM)Maanteemuuseum Kirjutas:  
(27-12-2016, 11:07 AM)hillar2 Kirjutas:  ma öö otsa analüüsisin oma reisi ja mõtlesin välja, et hingelise trauma sain seepärast, et panin migratsioonikaardile kirja, et reis on ärieesmärkidel. Tavaliselt olen märkinud eravisiidi...

egas tolli omad migratsioonikaarti ei uuri, ma neile pole seda näidanudki, kohe pärast passikontrolli putkat panen kõrvale, et ära ei kaotaks.

Kas see teave üldisesse süsteemi ei lähe? Noh sinna kuvari ekraanile? Viisa oli kah "facking turistas"?
Vasta
#37

(27-12-2016, 12:30 PM)ZIL 131 Kirjutas:  
(27-12-2016, 11:30 AM)Maanteemuuseum Kirjutas:  
(27-12-2016, 11:07 AM)hillar2 Kirjutas:  ma öö otsa analüüsisin oma reisi ja mõtlesin välja, et hingelise trauma sain seepärast, et panin migratsioonikaardile kirja, et reis on ärieesmärkidel. Tavaliselt olen märkinud eravisiidi...

egas tolli omad migratsioonikaarti ei uuri, ma neile pole seda näidanudki, kohe pärast passikontrolli putkat panen kõrvale, et ära ei kaotaks.

Kas see teave üldisesse süsteemi ei lähe? Noh sinna kuvari ekraanile? Viisa oli kah "facking turistas"?
ei oska midagi kindlat öelda, aga ei usu. Egas nad muidu igas putkas uuesti kõiki pabereid uuriks. Mul nt see kultuurivahetuse viisa, aga suhtumise vahet pole, seda enam et vähemalt enamik tolli poisse-tüdrukuid on nägupidi ammu tuttavad.
OT viimane kord Venest tulles oli eriti vahva seis, lasti kari masinaid piiripunkti sisse, tolliputka ees roheline tuli põleb ja tuli tollimees putkast välja ning korjas kogu järjekorralt deklaratsioonid kokku ning ütles et põrutage nüüd piirimeeste putkani ... ühtegi masinat üle ei vaadatud, muid pabereid ei uuritud, mingeid küsimusi ei esitatud Cool
Vasta
#38

Hei
Keegi täpsemalt oskab öelda aadresse, kuskohast just traktorite juppe saab ? Teemaväliselt pakuks huvi ka farmitarvete kauplus, oleks näiteks huvi lambapügamismasina vastu jms.
Aadressid võib ka sõnumitesse kirjutada.
Lugupidamisega
Kris

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#39

Tere. 
Ei hakka uut teemat kohe tegema, aga kas keegi teab nimetada ka Läti-Leedu varuosa kauplusi, kus Vene tehnikale võimalik varuosi osta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne