Daewoo Lanos
#1

Vaja sellise autoga ylevaatusele minna, kuna ise ma pole selle roolis kunagi olnud ega tehnilist seisukorda ma ka ei tea siis, ootaks veit infot, et mis võiks enne ylevaatust üle vaadata,ja mis on selle auto tüüpvigasi. auto Daewoo Lanos 2000.a 1,6 DOHC 63kw .sedaan.

Tänan
Vasta
#2

Kui ma nüüd väga valesti ei mäleta, siis peaks Lanos veidi ümaramaks lutsutatud E-Kadettilac olema (mootorid olid vist jah juba Astra omad...) Smile
Vasta
#3

Daewoo Lanos Vähemalt 2000 isend küll, Kadetti ei meenuta, varajasem mudel Nexia küll meenutas Opel Kadetti .

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#4

Lanos on tõsiselt jama auto. Algul linnas erk ja hää manööverdusega masin tundub mõne aja pärast ikka tõeline Opel ja ajast, mil seda tootma hakati. Vead olid siis uuel autol poole aasta jooksul : suunatule kang ei püsinud keskel - vahetati 2x, kütuse näidik lõpetas töö 3x parandus, lõpuks anduri ja näidiku vahetus. Rattalaagrid ees vahetusse. Mürasummutus olematu, naastrehvidega peab kandma kõrvaklappe, rooste kippus kallale tagaluugile, teelpüsivus 90 km/h juures väikse külgtuulega olematu, ventilatsioon mürarikas jne. Õnneks ei pidanud seda jama kaua kannatama. Aga mõni sõidab ka Lada 110-ga ja on erinevalt minust rahul.
Vasta
#5

Vähe veits teemast körvale. Ega Ladagi nendest jamadest vaba pole, seni ajani ei näita Kütuse näidik normaalselt, korra vahetatud, tagumine parempoolne üks oli juba meieni jöudes kahtlase laiguga. Ja seda uuel masinal, muidugi on olnud ka muid jamasid nagu suuna- ja kaugtulede kang ei töötanud(Kaugtulesid ei saanud maha vötta). Tegu, siis Lada 112-ga, mis on osalenud juba 5 kerges ning 2 natuke suuremas plekki mölkimises ja 1 tösisemas avariis. Tegelt pole tähtis mis automark on, sest leidub ka VW-neid, Audisid, BMW-sid mis lagunevad vöi siis satuvad önnetustesse rohkem. Need on önnetud masinad, mis rongi ladudes vöi treilerile ajades, kriime ja mölke saavad. See töttu pole ka uue autoost, riskivaba, sest vöid sattuda just selle masina otsa, mis on tehasest väljudes önnetu masin.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#6

Põrutaks nüüd teemasse kah!Soovitav oleks üle vaadata sama pilguga nagu igat teistki sama aasta autot,sest esitatavad tehnonõuded kehtivad ju kõigile samamoodi.Mingeid erivigureid küll tegema ei pea.
Vasta
#7

[quote=PSV]
Siis on uus s...m kui vana. Nexiat hullusti laita ei saa. Rooliots läks vahetusse ca 20000 hiljem, kui vahetati sama läbisõiduga Volvol (väiksel volvol). Probleeme oli esipidurite pealejäämisega aga kui sai vahet vanematüübi suportite vastu oli probleem lahenduse leidnud.
Täna 11 aastat vana ja eelmisel aastal tekkis ka kütuseanduri probleem- see pidi olema juba sünnipärasest bOpelist päritud.
Mis Nexial probleem see on talvine aeg ja uste avamine ning bensa paagi luugi avamine (viimane on eriti tundlik). Peale esimest külma uks lahti vütta ja vardakesed üle õlitada siis on järgmise aastani jälle hooleta
Vasta
#8

Soendus radiaator on nõrk, hakkab ruttu lekkima! Aknad on koguaeg udused vihmaga.

Just a man!
Vasta
#9

ma olen omalajal uute lanoste müügiga tegelenud, paraku on asi nii, et kasut autode turul on ilmselt ka paremaid valikuid, kuid tollal kui ta oli uus siis 100k isegi 120k on üks parimaid valikuid, hind odav, hoole kallim, kavliteet enam vähem, olen näinud 400tkm kulgenud masinaid mis ikka veel sõidavad, pole ta nii hull midagi kui ladat või sephiat vaadata siis suisa limu, tolleaja odavama klassi autodest on lanos üks paremaid, paraku on varuosadega vaja kannatust kuna on palju erinevaid modifikatsioone, aga mingi mäda autoga tegemist ei ole, kui keegi kurdab siis proovigu sama ajastu ja hinnaklassi masinaid, sellest vinklist on lanos hea
Vasta
#10

veits logistasin seda, ple häda kedagi. ainult parem esi amord on kahtlane, veits pehme ja õline. homme lään katsetan, kas saab ylevaatuselt läbi... kyll ta läheb ,kus ta ikka pääseb Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne