Renault 25
#1

Kas siin foorumis on veel inimesi kellel on selline masin või keegi kellel on kunagi olnud?
Vasta
#2

Muhedalt suur saan, ilgelt mõnusad sohvad sees. Muidu Prantsuse.......nagu ikka.

loll on loll olla.
Vasta
#3

Mull on selline - http://fotoalbum.ee/photos/kris282/16576533
Aga nati ümber ehitatud.
Vasta
#4

Kas kaasfoorumlased oleksid nõus siia üles riputama eestis sõitnud ja säilinud renault 25-e pilte üles riputama.Palun.
Vasta
#5

Seisab selline isend aiataga ja ootab loomulikku lõppu.Isend aastast 89 ja seisma jäi anomaalse voolu kadumise tõttu-peale küünla juhtmete vahetust sai kuu aja pärast vool otsa ja kuna silindris küünal sädet enam ei andnud,siis kolb enam käia ei näinu.Nii ta siis sinna seisma jäi.Aga auto iseenesest aus,mugav ,suur ja ka vägagi hea teelpüsivusega.

Lugupidamisega Lune
Vasta
#6

Mu kõrvalmaja nurgapeal üks seismas. Paistab,et see pole juba oma aastajagu liikunud.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#7

Võibolla õnnestub ära päästa metalli hundi käest?
Vasta
#8

Oma 8-9 aastat tagasi oli neid Renaulte ikka hulgim, nüüd aga vaata, et tänava pildist kadunud.
Suuremjaolt, R25 mis Tartus ringi vurasid olid Hallid, höbedased,mustad vöi pruunid teisi värvi Renaulte oli tunduvalt vähem. Aga mis värvi see masin on mida sa ära proovid päästa?

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#9

Ei oska öelda aga endal on tume punane e. kirsipunane.
Vasta
#10

mul tumesinine ja asub Pärnumaal

Lugupidamisega Lune
Vasta
#11

Kunagisel naabrimehel oli selline hall isend. Sõitis pea iga päev Pärnust Ahastesse ja tagasi ja nii oma 5 aastat kindlasti, kui mitte rohkem. Müüs veel sõitvana ja TÜV-iga edasigi. Siis ostis Vectra A(vanem), mis tal pari aastaga kätte ära mädanes.
Nii hea auto oli, et akut ei pidand ka kordagi uut ostma, igapäev sõitis kah ju.
Vasta
#12

Jah head nad on aga meie teedele puistatav sool teeb oma töö.
Vasta
#13

EdR Kirjutas:Mu kõrvalmaja nurgapeal üks seismas. Paistab,et see pole juba oma aastajagu liikunud.

Täna enam ei näinud seda seal seismas.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#14

Tükivad ära kaduma jah. Ma jälgisin mõnda tartus pikemat aega nii et kui mööda sõitsin siis vaatasin kas on alles ja kadusid ka järjest ära.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne