Mis ei meeldi liikluses.
#1

Ei meeldi kui jalakäijad vajutavad ülekäigu kohal nuppu ja ootamatta ära rohelist tuld tormawad üle tee.Ja autod seisavad pärast lihtasalt punase taga.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#2

Mina,eluaegne jalakäija teen vahest ka nii (pekske nüüd siis mind,kui ei meeldi). Näiteks Ülemistel Tartu mnt ja Lennujaama tee (Lindakivi bussipeatuse juures) on üks selline fooriga ülekäik. Vajutad nuppu... Ootad vähemalt 2 fooritsükklit ära ja siis alles tuleb jalakäijatele roheline tuli... Miks kurat seal nii kaua ootama peab,mina ei tea,kuid enamasti ma ei hakkagi seal "rohelist" tellima vaid panen üle tee,kui autosid enam ei tule.
Ja arvan,et selliseid fooriga ülekäike on Tallinnas veelgi.

EdR@põrsas tegi 19.detsembril lõpuks juhiloa ära ja nüüd ostab endale esimesel võimalusel auto...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

iga sugused kihutajad, nii sama tõmmblejad, jalakäijad kes vales kohas teed ületavad nii et peab pidurdama ja tõllakad kes sõidavad udu tuledega pimedas häirib see tõsiselt
Vasta
#4

eriti rõve on see, kui hakkad jalakäiat üle tee laskma ning paremalt möödub sinust auto, kes napilt pääseb jalakäia allaajamisest. Sellisele mehele tahaks küll ühe ojapetsi teha.

ning muidugi omaette teema on udutuledega vastusõitjad. Neile mina "vastutasuks" lülitan peale täistuled ning vilgutan udutuledega. JAh, tõepoolest see on veel hullem tegu kui lihtsalt udutuledega sõitmine, aga no ma ei tea, ma ei sõida jeebiga igapäeaselt ning mind küll häirivad vastutulijate udutuled.
Vasta
#5

Ei meeldi jalakäijad, kes vahivad ülekäiguraja märgi all ja kui ma peatun, et neile teed anda ei hakata mitte teed ületama vaid vaadatakse mulle otsa nagu mina oleks loll.
Ei meeldi sellised jalakäijad, kes ületavad teed nii umbes 10m kaugusel ülekäigurajast. Õudsalt raske on ju paar sammu astuda, et mööda vöötrada minna.
Ei meeldi sellised autojuhid, kes ülekäigurajale lähenevad täisgaasiga, enne vöötrada teevad äkkpidurduse, jäävad seisma ja hakkavad siis pasundama ja kätega vehkima, et mida ma krdi idioot seal kõnniteel passin ja ei ole juba hakanud teed ületama.
Vasta
#6

oxygen Kirjutas:Ei meeldi jalakäijad, kes vahivad ülekäiguraja märgi all ja kui ma peatun, et neile teed anda ei hakata mitte teed ületama vaid vaadatakse mulle otsa nagu mina oleks loll.

ning ...

oxygen Kirjutas:Ei meeldi sellised autojuhid, kes ülekäigurajale lähenevad täisgaasiga, enne vöötrada teevad äkkpidurduse, jäävad seisma ja hakkavad siis pasundama ja kätega vehkima, et mida ma krdi idioot seal kõnniteel passin ja ei ole juba hakanud teed ületama.

Minul võttis küll korra näo muigvele, kuigi asja mõttest sain aru...
Vasta
#7

mulle ei meeldi ka sada asja.

aga ma olen nendega harjunud.
Vasta
#8

Tallinn Järveotsa tee mis peab minu(idjood) mõstuse järgi olema 70km/h kiire tee Tartu maanteelt Pärnu maanteele ja edasi. See on kiire tee nagu arter inimese vereringes, leevendades koormust ristmikel. Kes oli see geenius kes pani sellele foori Järveotsa teele? Kes oli see geenius kes pani sellele veel teise foori? Miks foorid? Ma olen istunud koos teiste juhtidega selle neetud foori taga, sest üks 8a laps arvas, et lahe on mööda kõndides vajutada seda nuppu ja siis edasi kõndida. Tulemus, foorist kuni Ülemiste ristini kõik seisis, samuti Suur-Sõjamäe tee oli kinni, sest kuhugi ei saanud minna, lahe juu. Huvitav mis saab kui inimesel arter kinni vajutada. Loodan, et tegemist on ajutise hullumeelsusega.

Rekkad kes sõidavad üksteisel persses, kolmekesi, et mööda saada pead mööduma 3 rekkast korraga. Rekkad kes uitavad teel 70-80km/h(poolakad raisk)

neid on palu
Vasta
#9

See, et autojuhid pööramisel suunatuld ei näita. Sest sa ei tea, kas see auto söidab ristmikult otse vöi pöörab kuhugile.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#10

Mulle ei meeldi üldse mittemidagi liikluses, kiirusepiirangud, jalakäiijad, suunatuled, valgusfoorid, debiilsed kaasliiklejad aga peab leppima. Teine võimalus on omale BMW osta, siis kõik lubatud...
Vasta
#11

inc Kirjutas:Tallinn Järveotsa tee mis peab minu(idjood) mõstuse järgi olema 70km/h kiire tee Tartu maanteelt Pärnu maanteele ja edasi. See on kiire tee nagu arter inimese vereringes, leevendades koormust ristmikel. Kes oli see geenius kes pani sellele foori Järveotsa teele? Kes oli see geenius kes pani sellele veel teise foori? Miks foorid? Ma olen istunud koos teiste juhtidega selle neetud foori taga, sest üks 8a laps arvas, et lahe on mööda kõndides vajutada seda nuppu ja siis edasi kõndida. Tulemus, foorist kuni Ülemiste ristini kõik seisis, samuti Suur-Sõjamäe tee oli kinni, sest kuhugi ei saanud minna, lahe juu. Huvitav mis saab kui inimesel arter kinni vajutada. Loodan, et tegemist on ajutise hullumeelsusega.

Rekkad kes sõidavad üksteisel persses, kolmekesi, et mööda saada pead mööduma 3 rekkast korraga. Rekkad kes uitavad teel 70-80km/h(poolakad raisk)

neid on palu

tegemist siiski järvevana teega. see foor on seal asjapärast sest tipptundidel tuleb ülemiste poolt nii palju autosid et mustamäelt tulijad ei saa enam tagasipööret teha ning vasakpööret ootavate autode rivi on juba enne pöörde kohta hõivanud teise rea. see aga omakorda põhjustaks veel suuremaid ummikuid sest meie autojuhid ei oska ju eelnevalt ümber reastuda vaid sõidavad seisjale perse kinni ja siis avastavad ning hakkavad vahele trügima. ja kui keegi isegi laseb neid vahele siis nad ei saa jälle millestki aru ja ei sõida kah.

mis puutub liikluskultuuri või tallinnas on see rohkem liikluskultuuritus siis ümber muuta teisi on raske. hakake ise reegleid täitma,sellega saate endast sõltuva ära teha.
jalakäiad kes kurdavad et autojuhid on nii pahad nii pahad nende vastu on ise tegelikult veel hullemad. üle minnakse siis kui ülekäiguraja märk paistab kasvõi kilomeetri tagant. ülekäigurajale tormatakse vaatamata kas autod seisma jäid sest on ju eesõigus. ja soovitus ka siinsetele jalakäiatele. pange see neetud helkur külge. ei ole häbiasi see vidin. ka linnavahel. sest kui ilm on märg ja pime siis ei ole sellest tänavavalgustusest asja. olen nii mitmel korral pidanud inimese alla ajama sest ma lihtsalt ei näe teda. aga ta tormab ilma helkurita ülekäigurajale sest tal on eesõigus. ainuke jama on see et sellest eesõigusest on seal valge lina all juba vähe kasu.
Vasta
#12

41Degree Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Ei meeldi jalakäijad, kes vahivad ülekäiguraja märgi all ja kui ma peatun, et neile teed anda ei hakata mitte teed ületama vaid vaadatakse mulle otsa nagu mina oleks loll.

ning ...
No kui ta ei taha üle tee minna, siis miks ta peab seisma just selle koha peal. Imelik on kuidagi niisama seisma jääda.
Vasta
#13

Ma viitasin sellele, et esimeses punktis häiris sind see, et mingi ohmoon vahib, suu ammuli peas, jalakäijate ülekäiku tähistava märgi all ja kui sa hakkad teda läbi laskma, siis ta ei lähe. Aga kolmandas punktis hädaldad selle üle, kui sa ise oled see, kes sebra ääres seisab ning sind üle tee lastakse, ning sa seejuures veidi aega viidad, siis muutub juht kole närviliseks...

Antud juhul minu isiklikku arvamist mööda suhteliselt hea näide tüüpilisest suhtumisest (mitte kaasfoorumlase oxygeni alatisest suhtumisest, vaid üldisemas plaanis): kõik on s*tasti Smile
Vasta
#14

Viimases punktis ei olnud asi nii, et mina aega viidan, vaid point selles, et autojuhid ei täida nõuet "anna teed". Anda teed tähendab sujuva aeglustamisega anda märku enda teeandmise kavatsusest. Kui näen, et juht on juba eemalt mind märganud ja aeglustab, siis lähen juba varem teele, et ta rutem edasi saaks sõita, ega ei peaks võibolla üldse peatuma. Aga ma tahan näha neid julgeid, kes astuvad külma närviga 50km/h läheneva auto ette.
Mitte et ma vaielda tahaks, vaid mulle meeldib kui minust õigesti aru saadakse Smile
Vasta
#15

Njh, aastaid tagasi, veel üsna "rohelise" juhina oli ka mul juhus, kui Viljandi kesklinnas peatusin vöötraja ees, et ühte koolipoissi üle tee lasta (kellel minu arvates ilmselgelt selline soov oli). Tema aga ei kiirustanudki peale minu peatumist sõiduteele astumisega, vaid (vähemalt minule tundus, et) ootas, kuni ka keegi vastassuunas sõitjatest peatuks. Ühesõnaga, lõppes asi tookord sellega, et kaotasin kannatuse ja sõitsin edasi.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#16

Kui ma liiklen jalgsi, siis ei saa ma aru nendest jubedatest autojuhtidest, kes absoluutselt ei austa MEID, jalakäijaid.
Vahel sõidan ma ka autoga, Ja no aru maeisaa, kuidas küll need jalakäijad igalpool jalus töllerdavad.
No ja vahel sõidan ma ka jalgrattaga...
Smile

rohkem rahulikku meelt ja austust teiste suhtes, olgu nad siis roolis või jalgsi. Ja kui keegi arvab, et meil liikluses palju probleeme, siis ütleks, et meil siin kõik täitsa rahulik ja OK.

Ilusat pühadeaega.
a.


Vasta
#17

Need jalakäjad saab ikse läbi lastud,kuigi probleme esinenud.Ma jään seisma aga kõrvalt ei jää.Peale kolmandat silme ees toimunud laksu olen keeranud end risti ,et keegi mööda ei tikuks.LKW nii suur ,et ikse natuke kardekse.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#18

Ei meeldi jalakäiad kes kõnnivad sõiduteel, olgugi et on olemas KORRALIK valgustusega kõnnitee, aga ikka paneme ka sõidutee kinni.
Ei meeldi jalgratturid kes sõidavad vales suunas ja ilma ühegi helkuri vms asjata, pimedas eriti fun neid üles leida teepealt.
Ei meeldi see, et mida kallim auto seda vähem näidatakse suunda, suunatule kangide puudumine paljudel autodel.
Ei meeldi see mis toimub parklates. Pargitakse nii, et võetakse 3 auto ruum ära, või pargitakse mitte ettenähtud kohtadesse. Kui autost väljutakse lüüakse lataki uks lahti, inimesi ei huvita et kõrvalseisev auto saab uksega pihta. Ronivad algajad juhid kes parkida vapsee ei oska nii ette kui võimalik ja siis pargivad ennast kuhugi vahele sedamoodi et teised autost välja eisaa ega autosse pääse. Ei osata arvestada teistega.
Vastutulevad autod, teab-mitu korda pidurdanud kiiruse peaaegu nulli ja tõmmanud nii teeäärde kui võimalik et hoida ära kokkupõrget vastutuleva autoga.
Sõidetakse tee keskel, ratas keskmise joonepeal. Eriti suur kummardus neile kes töllerdavad ees 80mnega ja kui hakata temast mööda sõitma siis antakse gaasi juurde ja teinekord saab mööda alles siis kui juba 140km-h on sees.
Samuti ajab närvi need ´´kihutajad´´, lennatakse mööda nagu postist (ise sõidan tavaliselt 90-100ga) ja kaotakse eest. Ja siis kuskil paari kilomeetripärast olen temal järel, soojendab rehve teine rekkataga kuna ei julge rekkast mööduda Big Grin . Niikaua kõva kihutaja kuni jääb rekka või bussi taha, siis ei oska enam midagi teha.
Närvi ajab ka see et ülekäigurada ületades pead olema väga kiire, kui eitaha et sind alla aetakse.
Ei meeldi jällegi jobud kes on oma bemmi powwadele või mis iganes autodele alla toppinud 5sotieest ostetud sport püti, siis tuuritatakse parklates, tuleb sealt ju välja ´´reissing´´ hääl. Siis demonstreeritakse seda kõigile, nagu ilgelt meeldiks teistele see. Sama jutt kehtib ka nende kohta kes keeravad enda kapiuste saepuruplaadist tehtud supaka põhja, sealt kostub ainult numbrimärgi plärin ja pagassis oleva kola kolin.
Häirib ka tainad kes sõidavad 130ga kui kedagi eitule vastu, tuleb vastu siis
Vasta
#19

Eile lärrarist kuuldud,Narva pollar peedistab juhte kellel nimesilt akna taga.Nende väitel sääne asi keelatud.Ma ei tea palju see asi tõel vastab.Ja kui see õige on.Terve EU rekkad sõidawad nimesiltidega ringi,sõidan minagi.Muudest auto arvele võtmisest asjadest asjadest gabariidid kõrgus, tuled( mujjal võib)meil mitte Hulk waeva nähtud ,et masin EW regitrise saaks.Kas asjad meelega tehtud et?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#20

no mis puutub uutesse ja suurtesse autodesse ja eriti just nedega sõitvatesse naisjuhtidesse siis minumeelest on auto suurus ja selle hind pöördvõrdelises seoses selle roolis sõitva naise mõistusega. või kuidagi nii. ma kohe vabandan ette
ka ära nende naiste ees kelle pihta see ei käi. aga üldiselt on nii jah et ega siis suunda ei näita ja pargitakse sinna kuhu just parasjagu mugavam ning nagu mu sõiduõpetaja kunagi ütles ka oma naisõpilaste kohta et 2 esimest tundi on nagu sitahädad linnas aga kolmas tund kui tunnetus enam-vähem käes siis on kohe ka sõrm püsti.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne