honda dio sr
#1

mul on 2000 a honda dio sr tõmme on hea ,vahest rebib nokka ka aga kas keegi teab kust saax sellele üldse minged varuosi osta:eureka
Vasta
#2

Kui-palju-su-honda-ka-maksis?
---Kui-kiiresti-edasi--läheb?
----:yes
Vasta
#3

sain suht odavalt 9000 eeku .minek on metsik külmalt tömbab esimese ratta ka maast lahti,jöudu on ka piisavalt sest roller on kerge ca 64 kg:o täitsa pandav pill .kiirus ca 55-60 koos piirajaga.
Vasta
#4

mul on yamaha jog,sellel on ka nagu eriti hea tõmme,esiratta rebib nagu üli pohuilt maast lahtiCool
Vasta
#5

See nüüd küll minekut ei tähenda et nokka tõstab Smile Jalgratas tõstab ka Wink
Sportjubinatega läheb roller 85 välja muuseas, ja seda 50cc silindriga

Mis juppe sul vaja on?

Mina olen oma rollerile pannud :

sport summuti,
uue variaatori,
uue karburaatori,

Kui juppidest huvitatud oled, anna teada

Soovitan Polini, Malossi, Arreche ja LeoVinci jubinaid
Vasta
#6

kuulsin jah et diole ple kuskilt juppe saada.ja seda ka kuulsin ja nägin kuidas dio loogub.minek on küll hea.sõber pani oma 70-seks tehtud aprilia (sport sumpad jne) dioga joonele ja sai minekus lutti.lõppkiirus oli muidugi parem aga mineksu on dio vist parim.ja juppe diole saab minu kaudu feliks_g@hotmail.com
Vasta
#7

vaevalt ta nyyd parim on,enamusel siukestel väikestel rolleritel on väga hea kiirendus, samamoodi ka mu yamaha jogil,
ennem tegin kõigidele rolleritele pähe kellega joonele panin,seal hulgas 70 pytiga aerox,150 runner, aga enam nii head tõmmet pole sest lasin kiirust suurendada ja sellega vähenes ka tõmme. ma arvan et yx parima kiirendusega roller on suzuki street magic ,talle nagu kiirendusel vastast ei ole:rull
Vasta
#8

no selles hinna klassis on ta tõesti parima minekuga roller.
Vasta
#9

mis juppe sul siis dio le on ka:???
Vasta
#10

kõike mis soovid.lahe nimekiri ette ja siis vaatab kas on sellist juppi vai ei.ja kui tellimiseks läeb siis paluks enne 25 ndat okt nimekiri valmis teha ja mulle ää saata.ja sooviksin väikest avansi kah (et ikka kindalapeale ära ostaksid)
Vasta
#11

on täiesti pöördvõrdelised asjad need kiirendus ja lõppkiirus. täpsustage, mida selle \"mineku\" all silmas peate. muidu pole asjal suurt mõtet...
Vasta
#12

MInek nagu kohapealt minek ja lõppkiirus nagu kiirus mis sa tast välja punnitad ,,,, nyyd saad aru vä
Vasta
#13

tekkis siuke küssa et kas sul esivelge on(ketas piduriga) diole ja palju maxab ?vöibolla läeb tarvis:keersilm
Vasta
#14

ei nu kui võibolla läeb tarvis siis küll midagi tooma ei akka.kindlapeale ikka,muidu mis ma pärast selle veljega teen?.saab kokku annad väikse avansi ja alles siis toon sulle selle velje.
Vasta
#15

asi selgub u 1 nädala pärasr kas läeb vaja vöi ei .Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne