foorumi uuendamine
#61

Kas postitaja infos peabki neid tühje pilte jälle nii palju olema ja mida postituse aknas all asuvad kolm ringi tähendavad?
[Pilt: NewBitmapImage.JPG]

[img ]http://img3.imagebanana.com/img/b4010voa/NewBitmapImage.JPG[/img]

EDIT:
Veel selline küsimus, et mida tähendab protsent profiilis?
Time Spent Online: 1 Kuu, 3 Nädalat, 3 Päevi, 3 Tunde, 1 Minut, 23 Sekundeid
Reputation: 22 [Details]
0%
Vasta
#62

Spämmirobotitel kipub Testimisse juurdepääs olema.
Veel selline küsimus, et teemavaade - kas uus soft ei võimalda vana vaadet, et kasutaja info vasakul postituse teksti kõrval?[/align]
Vasta
#63

(21-03-2009, 21:44 PM)reymo1995 Kirjutas:  [...]

EDIT:
Veel selline küsimus, et mida tähendab protsent profiilis?
Time Spent Online: 1 Kuu, 3 NƤdalat, 3 PƤevi, 3 Tunde, 1 Minut, 23 Sekundeid
Reputation: 22 [Details]
0%

See protsent on märgitud kui "Warning Level". Äkki näiteks moderaatorite hoiatused jne?
Vasta
#64

(21-03-2009, 22:30 PM)mrali Kirjutas:  Veel selline küsimus, et teemavaade - kas uus soft ei võimalda vana vaadet, et kasutaja info vasakul postituse teksti kõrval?[/align]

Seda saab muuta profiili seadetes: Display posts in classic mode.

Ma tegin küll nii, et kõigil on nii nagu vanasti, aga ju siis kõigil ei ole.
Vasta
#65

Mis avataridega on juhtunud, 70X70 pixelit, vanasti oli juu 140X140. Isegi parima tahtmise juures ei saa nii väikese pildi pealt aru, millega tegu.

Aia Racing
Vasta
#66

Üllatavalt palju kahtlaseid kasutajaid hetkel teatud produkte pakkumas.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#67

(21-03-2009, 23:30 PM)MartinL Kirjutas:  Üllatavalt palju kahtlaseid kasutajaid hetkel teatud produkte pakkumas.

Ning reganud ka kümmekond spämmirobotit kasutajaks... :S
Vasta
#68

(21-03-2009, 22:37 PM)svenson Kirjutas:  
(21-03-2009, 22:30 PM)mrali Kirjutas:  Veel selline küsimus, et teemavaade - kas uus soft ei võimalda vana vaadet, et kasutaja info vasakul postituse teksti kõrval?[/align]

Seda saab muuta profiili seadetes: Display posts in classic mode.

Ma tegin küll nii, et kõigil on nii nagu vanasti, aga ju siis kõigil ei ole.

Tänud õpetamast, hoopis parem sai. Mul iga foorumiuuendus jubedalt närvidele käib.Tükk aega sai vahepeal "rahus" olla. Big Grin
Nüüd oli õhtul ikka pilt sassis jälle.Cool

PS. oioi, mis protsendiarvutus see nime juure tekkis?

loll on loll olla.
Vasta
#69

Eks vajab nats seadistamist asi Smile
Vasta
#70

... hakkas ajale jalgu jääma. Tohoh, kas nüüd sai parem. Selle asemel vöiks garaazis-töökojas midagi korda saata! See siis minu arvamus ajale mitte jalgu jäämisest.

Terv. Veteran.
Vasta
#71

Eile ehitasin pesumasinale peedist trumli...

Kahjuks on nii, et tarkvara tuleb hoida nn. viimases versioonis. Me ju ei taha, et keegi pahalane muugiks foorumi andmebaasi sisse ja kustutaks nt. kõik postitused ära.
Vasta
#72

Tuttav foorumi formaat, well done Smile
Vasta
#73

(22-03-2009, 10:18 AM)Veteran Kirjutas:  ... hakkas ajale jalgu jääma. Tohoh, kas nüüd sai parem. Selle asemel vöiks garaazis-töökojas midagi korda saata! See siis minu arvamus ajale mitte jalgu jäämisest.
Terv. Veteran.

Sa Veteran, ole õnnelik, et switch on/off nupule pihta saad! Ma olen küll mõnikümmend aastat vist noorem kui Sa, sellegipoolest noid neti asju suurt ei tea. Paar nädalit tagasi hakkasin esimest korda elus üritama kodulehte teha. Lihtne ju, miskid koodikirjutamised ja asjad. Mitte sittagi ei saa aru. No, midagi ikka pusisin. Olen minagi tõdenud, et jube lihtne on teha asju, mida oskad. Sven tõenäoliselt oskab noid netiasju sättida sedasi, et minugisugused võiks oma-arust tarka mula maailmale saata ja Aitäh talle selle eest. Üksvahe läks forum miski uuendusega suisa teist värvi, hirmus oli. See küll vist mõni aasta tagasi. Sellegipoolest olen tänulik ja valmis paremail päevil ka pisukese finantsiga toetama kui tarvis peaks olema, nagu kunagi, et asi ikka edasi kestaks. kui tarvis.
Tänud Svenile. Minagi juba viis aastat foorumil.
Terv. Ivar

loll on loll olla.
Vasta
#74

Kiiresti postitamise võimalust es polegi enam?
Vasta
#75

Ei ole, kuna see tegi täpitähed katki, jama on selles, et ma ei saa hetkel andmebaasi encodingut utf-8 konvertida. Kui selle korda saab siis on need vigurid ka tagasi.
Vasta
#76

Avatare pole enam, foorumi kujundus teine, automaatset sisselogimist pole?
Postitamisel, kirjutad jutu valmis, siis paned "saada", siis laeb hirmus kaua...
Kui ükskord saad postitatud, siis miks ta teema algusesse viskab? Peaks ikka enda postituse juurde viskama?
Vasta
#77

Avatarid peaks tööle saama kasutaja seadistused->redigeeri profiili ja vaata, kas ''display users' avatars in their posts'' on linnuke ees
Tsitaat:Thread View Options Display posts in classic mode.
Display users' signatures in their posts.
Display users' avatars in their posts.
Show the quick reply box on the view thread page.
(26-03-2009, 19:35 PM)marauder Kirjutas:  Avatare pole enam, foorumi kujundus teine, automaatset sisselogimist pole?
Postitamisel, kirjutad jutu valmis, siis paned "saada", siis laeb hirmus kaua...
Kui ükskord saad postitatud, siis miks ta teema algusesse viskab? Peaks ikka enda postituse juurde viskama?
Vasta
#78

Kas ma olen ainuke kellel kõik searchiga seotud otsingud annavad vastuseks valge lehe?
Ehk siis uued postitused, tänased postitused ja search ise.

edit: samamoodi viimasele postitusele minek ja pärast postituse tegemist jääb valge leht etteToungue
Vasta
#79

(31-03-2009, 08:19 AM)Huck Kirjutas:  Kas ma olen ainuke kellel kõik searchiga seotud otsingud annavad vastuseks valge lehe?
Ehk siis uued postitused, tänased postitused ja search ise.

edit: samamoodi viimasele postitusele minek ja pärast postituse tegemist jääb valge leht etteToungue

Ainult eile oli (30.3), täna "uued..." ja "tänased..." toimivad kenasti.


Vasta
#80

(31-03-2009, 08:19 AM)Huck Kirjutas:  Kas ma olen ainuke kellel kõik searchiga seotud otsingud annavad vastuseks valge lehe?
Ehk siis uued postitused, tänased postitused ja search ise.

edit: samamoodi viimasele postitusele minek ja pärast postituse tegemist jääb valge leht etteToungue

sama siin.
ja täna näitab vaid tänaseid poste. Ehk siis eilsed läksid kõik omadega naahui. Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne