Nimed kasutajanimede all?
#1

Kes ja miks ja kuidas paneb keegi nimede alla mingid tekstid?
Näiteks
reymo1995 - vanatehnikahuviline
Tractorist01 - rasketehnikafanaatik
Tambets - kasutaja
pppp - tuuletallaja
Sillu - põllumajandustehnika forograaf
Jesper - vana kala
Valdo - Super Moderaator
fic - ma olen lihtne poiss
Timm - järjekordne nuhtlus

Kas see on mõne foorumi haldaja vaimusünnitus või saab seda teksti iga kasutaja ise lisada?

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#2

User CP-> Edit Profile -> Custom User Title paremal üleval.
Vasta
#3

Pmslt saab ise seda profiili redigeerimise all teha, kas see mõnele osale kasutajaist ka piiratud on, teavad ehk moded-adminnid paremini seletada Wink
Vasta
#4

Piiranguid tavakasutajatel olla ei tohiks.
Vasta
#5

Selge. Aitähh mind järjekordselt valgustamast.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#6

Mis see tähendab, kui nime all on "Jutupaunik"? Ise pole pannud, ja alguses oli "Kasutaja".

Tallinna ühistranspordi infosait aadressil http://www.yhistransport.eu.
Vasta
#7

Kes ühistransporditeemasid loevad,teavad isegi,miks minul selline "alkiri" pandud on. Olen tõesti haige Ikarus-250-seeria busside järgi...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#8

Mulle tegelikult tiksub vist kohale, miks mul selline "allkiri" on - nimelt kunagi, aasta-poolteist tagasi oli mul liiga suur avatar, ja peale selle muutmist ei saa ma enam ise avatari üles laadida, maineid lisada, allkirju muuta jne...

Tallinna ühistranspordi infosait aadressil http://www.yhistransport.eu.
Vasta
#9

kassike Kirjutas:Mis see tähendab, kui nime all on "Jutupaunik"? Ise pole pannud, ja alguses oli "Kasutaja".
mingi mode arvas et sa oled jutupaunik ja lisas sinna gruppi
Vasta
#10

Tegelikult kui mingi kindel arv postitusi täis saab, siis tuleb sinna alla Jutupaunik, kas see on 300 postitust?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#11

crazy Kirjutas:Tegelikult kui mingi kindel arv postitusi täis saab, siis tuleb sinna alla Jutupaunik, kas see on 300 postitust?
ei, selleks on eraldi grupp olemas. grupis 'jutupaunikud' ei saa näha kes on online foorumi indexis ja ei saa muuta seda custom title nime all.
Vasta
#12

Taylor Kirjutas:
kassike Kirjutas:Mis see tähendab, kui nime all on "Jutupaunik"? Ise pole pannud, ja alguses oli "Kasutaja".
mingi mode arvas et sa oled jutupaunik ja lisas sinna gruppi
Täpsemalt peaks see tähendama seda, et mõne mode arvates oled Sa oma suud, s.t. klaviatuuri liigselt pruukinud. Sellest ka need piirangud. Kui korralikult käitud, siis ehk saad sellest "staatusest" peagi lahti.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne