rauno600 Jawa 638
#21

ma arvan et neid peaks ka saama jawa poest mis on tallinass.
Vasta
#22

Selle pärast ma tahan uusi nõelasi sest kolbides on lõgin sees.kui masin käima panna siis on kuulda see lõgin.Muidugi miski muu ei saa mootoris nimodi kõliseda,sest vända laagrid on korass ja uued kolvid on ka sees.Ja ma ei taha seda mootorit peeti ka keerata , sest mootor on just äsja remonditud.Nüüd ma ei sõida enne kui uued laagrid sees on .
Vasta
#23

Nüüd ka pilte jawast http://fotoalbum.ee/photos/raunolend
Vasta
#24

Kas keegi seletaks mis moodi töötab se karburaatori küljes olev nupp.
Vasta
#25

See on külmkäivutse jaoks kuna uputust sel karbussil ju ei ole. TÕmban klapi ülesse see on siis nagu "toores" lased natuke aega käia ja siis lükkad selle klapi kinni. Puhas külmkäivituse teema, mingit turbot ei ole! Big Grin

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#26

Selle tõmbad ainult ülese ja ongi kõik.Ma arvasin et ta on pumba põhimõtel.
Vasta
#27

Ei ole pump jah. Lihtsalt külma mootori teeb rikkama segu.

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#28

ja kui keegi oleks huvitatud jawa 638 mootori juppidest siis tel rauno600@hot.ee
Mis segu tuleb teha jawale? ma tegin 1l õli 35l pensule , Õliks kasutasin valvoline 2t .
Mitme w on jawa esitule pirn endal on mul 40/45w,minu arust on seda pallju .
muidugi laadimis reelest annab juurde panna(olen paigaldanud teised reeled lada omad).
Vasta
#29

Mul oli 50W ja see oli täitsa okei. Ei tõmmanud süsteemi kooma. Kas sul mingit normaalset väntvõlli ka on pakkuda? Selleks oleks küll huvitatud.

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#30

Mõni vend on halogeeni ka ette pannud koos originaaltulega ja töötab küll.
Vasta
#31

ei ole väntasi ja kasti ,kõike muud peaks olema
Vasta
#32

niisiis nüd on jawal kolvi sõrme nõelad vahetatud ja juuesti kokku pandud.Süüde ja kõik mu on väga heas korras käivitub esimesest löögist ja tiksub tühi käigul.Laadimine ja elektri süsteem on hea.Karburaatori ujuki tasabin tahaks maha võttmist,kas keegi teab mis on ujuki tasabind mm.
Vasta
#33

on selline mure et jawa ei hoia laadimis pinget üleval ,jawa originaal reelede asemel on pandud lada omad,laadimis pinge peaks olema 14 v selle pinge ma saan aga kui tuled järgi panen hakkab kohe langema ,ma arvan et aku on tühi .Ma proovin veel ka täis akuga .
Vasta
#34

Bensu nivoo peab olema kambri ülemisest äärest 1,1cm. See on siis manualis kirjas.

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#35

laadimis pinge on olemas küll ainult aku oli tühja võitu.
Vasta
#36

Kui võimas on jawa638 org aku A,präegult on peal 5A,aga see on ka juba päevi näinud.Tuled pole ka nii tugevad kui nad muidu on.
Vasta
#37

Töötava mootoriga tuhmid tuled on juba generaatori viga. Muide, aku mahtuvust ei mõõdeta amprites (A) vaid ampetundides (Ah).
Vasta
#38

Mul oli peal 5Ah Varta aku. Laadis kenasti ja kiiresti asja ära ning ressurssi oli ka parasjagu.

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#39

Generaatori viga ei sa see olla ,sest laadimis pinge on 14v.
Vasta
#40

Kui tuled peal ja 14 V, siis otsi viga oma juhtmete ühendustest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne