Projekt: voshod
#1

Tere. Kuna mul kukkus sülle üks minumeelest keskmises seisukorras voshodi raam(täpsemalt öelda ei oska ning varsti teen pildid ka) on plaanis rattas korda teha. Täieliku orginaali poole ei püüdle kuid enam-vähem orginaal oleks meeldiv lahendus.
Mul selle rattaga kogemused praktiliselt puuduvad, sõidukogemus on, pisut remondikogemust ka, kuid raamist varem üles ei ole ehitanud, niisiis tekkisid mul mõned küsimused.
Esiteks kas selle saab arvele võtta, vist ju nõutakse ülevaatust ja arvel olemist( dokumendid puutuvad on võimalik neid uuesti teha)? kui jah, siis hind ei ole väga oluline, kindel on ju see, et kui masinat maanteele ei lubata pole muul põhjusel kui müük seda üldse mõttet ehitama hakkata. Seaduste kohapealt täielik võhik kahjuksSad
Teine küsimus värvimise kohta. Kas krunti annab ka tavalise pintsliga peale kanda? Silmailu polegi nii tähtis, pigem siis juba metalli kaitsmine rooste vastu. Krundi peale laseksin ikka korralikus töökojas püstoliga värvi. Lihtsalt odavamaks tahaks saada värvimist. Töökojas probleeme ei tekiks, lihtsalt küsin kas asjal on mõtet.
Kolmandaks mootorist. Kas eestis on neid saada? Sooviks täiesti uut! Asukoha ja hinna võin ise välja uurida, see polegi nii tähtis, peaasi on saadavus.
Kuulaks ka teiste kogemustest antud ratta kohta, plussid miinused, remondist paar sõna jne. Üldiselt olen algaja sel teemal niiet palun hoidke keel lihtsanaSmile
Kui pildid üles saan, kas keegi tark inimene ütleks mulle, mis mudeli raam see on? Siis saaks raamijuppe otsima hakkata, esiots ning rattad puuduvad, samuti ka sadul, külgetelt need karbid, taguamordid ning kindlasti ka palju muidu pisemaid detaile.
Plaan on kindel masin korda teha, asja tasuvus ei olegi nii tähtis. Tean, et raha kulub üsna palju.
Tänan ette inimesi, kes võtavad vaevaks mind aitada.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#2

Tere

Ma kipun arvama, et kui pintsliga peale kandes läheb seda kruntvärvi tüki maad rohkem. Kergem võimalus on püstol ja värvi kulub kah vähem, ning töö saab ka rutem tehtud.

Kas arvelevõtmiseks ei ole vaja mitte vanu vene dok. ? Kuskilt on kõrva jäänud et 2 taktilisi masinaid muidu ei saagi arvele võtta. Parandage kui eksin.

Edu Wink

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#3

Võimalik tõesti, et ilma vanade dokumenditeta ei lastagi arvele võtta see oleks küll pahasti. siiski palun tehke mulle see arvelevõtmisekord täielikult selgeks.
Jah, püstoliga on tõesti lihtsam, kuid ka kallim, töökoja mehed küsivad pisut rohkem, kuid arvan, et lähengi seda teed. kui ise raami haljaks lasen saan ka pisut odavamalt.
ARK-gi kodulehelt seadustes tuhnides sain nii palju targemaks, et oskan nüüd vähemalt paari asja küsidaSmile
Esiteks, kus kohas võiks asuda voshodil raaminumber/vin-kood, ei teagi kumb õigem öelda on? Kas oleks võimalik selline mõte, et otsida kuskilt see lapaks nende numbritega ja sellega kooskäivad dokumendid ning need lihtsalt hoolikalt ja jälgi jätmata õige kohapeale kinnitada(juhul ehk toimiks kui mujal raami peal numbrit ei ole)?
Teiseks kas ilmajuhtimis õiguseta isik üldsegi saab arvele võtta? Plaanis suvel lube tegema mina, kuid enne tahaks rattaga asjad ühele poole saada, pisut tuleks ju enne (seadust rikkudes) harjutada kaSad!

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#4

Roolikannu juurest tasub raaminumbrit otsida. Et masin omanimele võtta, pead 18 olema, lubasi olema ei pea. (Vahest muidugi näkkab ja ei küsita omaniku vanust)

vanamotopisiku ohver
Vasta
#5

Päris tutikat mootorit ma ei usu,et leiad.Remontida on suht lihtne,kui vähegi loogilist mõtlemist on.Kui sa pilte ülesriputaks,siis teaks,millise voshodi mudeliga tegemist on ja siis oskaks ehk varuosigi pakkuda.
Vasta
#6

Ei tahaks küll vastu õhtut Kalevi tuju rikkuma hakata, aga minu kuri arvamus on, et pole mõtet nööbi ümber hakata kuube õmblema. Kui ainult raam olemas ilma dokumentide, esiotsata jne.....Olgu see raam nii heas korras kui tahes, teine terve tsikkel (soovit. siis dokumentidega) kuluks kõrvale ära. Aga mis minagi tean või mis see minu asi onToungue
Vasta
#7

Vanusega probleemi ei ole õnneksBig Grin
Kahtlen jah, et leian uue mootori kuskil. Üldjuhul saan kasutatud mootori remondiga hakkama. Pildid katsun paari päeva jooksul üles saada.
Jah, tõesti ei ole mul eriti mõtet nööbi ümbere uut kuube õmblema hakkata, kuid olen selle kohapealt fanatik. Ennem aitan suremas ratta elule, kui ostan odavama raha eest uueSmile. Doonorratas oleks ideaalne, kuid mu eesmärk on saavutatav ka juppitest kokku pannesSmile
Kindlasti tuleks vist enne remonditööde algust mul ARK-is ära käia ning uurida mis, kuidas ning millise raha eest. Siis ehk ei saa ma pettuse osaliseks, et täiesti korraliku rattaga ei saagi seaduslikult kulgeda.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#8

Sinu suhtumine meeldib ma arvan kõigile siit! Smile Ja nüh ARK kohta niipalju, et kui kuidagi ei saa - siis läbi ussimunni saab ikkagi! Wink

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#9

Sa see suhtumine ei ole võlts, oleks see mingi jaapani või hiina uuema ratta jäänuk mul garaaþis siis oleks ta peale vanuse ning tootja määramist arvatavasti sinna samase vanaraua hunnikusse lennunud, kust ta leidsingi.
Saab jah, olen isegi mõelnud. ühelt halvas seisus raamilt, millel kasvõi veneaegsed dokumendid, see lapakas numbritega ära võtta
ning enda raamile ilusti külge panna. Peaasi, et raamil mujal numberid ei ole, mis mind reetaksid? Päris seaduslik see teguviis muidugi ei oleksSad. Ei tea, kas see läbi läheks, kellegil kogemusi sarnase trikiga? Saan aru kui ei julge avaldada, pole hullu, kõige hullumal juhul pean siiski ise proovima ning kui asi nii kaugel on siis avaldan oma kogemuse/kasvõi vanglastBig Grin
NB! Seda seadusliku poolt ajan just sellepärast niiväga taga, et ei ole enam selles eas, et miskit peale raha pole kaotada, on kaotada load, mille varsti saan võivad nad vabalt muidu ää võtta. Suvisel ajal oleks nagu väga hull seis, sest siis sõidan selliseid otsi kus kuu aja jooksul vahele jäämisprontsent ületab hinnanguliselt 75-te %.talvel jah prontsent nulli lähedane, kuid parem karta, kui haletseda.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#10

kalev60 Kirjutas:Sa see suhtumine ei ole võlts, oleks see mingi jaapani või hiina uuema ratta jäänuk mul garaaþis siis oleks ta peale vanuse ning tootja määramist arvatavasti sinna samase vanaraua hunnikusse lennunud, kust ta leidsingi.

Kas see nõukogude roostes masstoodangu rauatükkide fetisheerimine natukene liiale ei lähe? See muidugi selle (ja veel paari) foorumi trend, aga väärtushinnagud võiksid ikkagi maailmamastaabis paigas olla.
Vasta
#11

kuskjuures peaaegu on. asi on lihtsalt järgnevas: esiteks olen fanatik, teiseks puutub hetkel parem võimalus ning kolmandaks mul on igav ning raha on hetkel ka ja neljandaks autoost ei huvita ning viimaks olen selle omal juha pähe võtnud ning sealt see enam nii naljalt välja ei lähe, kuigi tean kui ebakasulik ta mu rahakottile on.
Aa, pildid tegin ära ning katsun need kuidagi viisi kuhugi üles saada, annan teada. esiotsa koos ratta ning muude jubinateka saan tasuta sõbralt, kes täna soomest kohale tuli.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#12

Niisiis pildid siin: http://www.hot.ee/kalevnurk/pildid/voshod1.jpg
http://www.hot.ee/kalevnurk/pildid/voshod2.JPG
http://www.hot.ee/kalevnurk/pildid/voshod3.JPG
http://www.hot.ee/kalevnurk/pildid/voshod4.JPG
Millegi pärast kaldun arvama, et tegu mõne vanema raami mudeliga, kuid kindel ei ole. Keegi targem võiks kommenteerida. Piltidel tundub rooste hullem kui tegelikuses on.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#13

hetkel siis käimas esihargi ning dokumentidega pirka otsingud, rattad sain sõbralt, üks lohv vajab pisut lapimist teine on aga kaks päeva juba täitsa täis seisnud, kuigi see on petlik, mine tea mis ta masina raskuse all tegema hakkab.
Nüüdseks rattad korras ning raam ja esiots ootavad värvimist. Kas keegi oskab häid krunte ning värve soovitada?

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#14

Raamiga hakkab asi nii kaugele jõudma, et varsti(paari nädala jooksul) peaksid enamus jubinaid kohal olema. Otsin veel vaid suunatulesid, needki ei pea orginaalsed olema, peaasi et sobiksid külge keerataSmile
Nüüd siis tarvis leida pood, kus mulle mootorit pakkutaks. Kas keegi oskab miskit soovitada? Hea oleks kui poel oleks oma kodulehekülg.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#15

See on Voshod2 raam.Võin sulle pakkuda varuosadena peaaegu komplektse voshodi kui huvi on.
Vasta
#16

Arvatavasti jääb see raam oma aega ootama, sest sain ülisoodsalt dokumenditega ja sõidukorras voshod2-he.
Plaanis teha korralik värvimistöö ning tulevikus nikeldatud/kroomitud detailide väsimus ka taastada lasta.
Lähiajal tulevad uued pildid.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#17

Inimene areneb kannatades ja neid kannatusi tekitab endale ise!
Kena näha, et inimene kasvab ja areneb ning kaine mõistus jõuab koju! Igaks juhuks lisan, et mitte halva pärast....Muidugi peab ka unistama, fantaseerima ja mõttel kõrgel lennata laskma....aga kibestunud vanainimesena panevad mind natuke muigama noorte aktiivsete meeste mõningad projektid, mis tihtipeale jäävad jututasemele või sumbuvad vaikselt.. vaikselt. Näiteks bussist kodu, mis siia teemasse ei puutu ja iseenesest tore arutlusobjekt aga antud juhul ainult seda.
terv. priit, väljaõppinud pessimist , ja edu reaalse Voshodiprojekti alal!
Vasta
#18

kalev60 Kirjutas:Plaanis [...]tulevikus nikeldatud/kroomitud detailide väsimus ka taastada lasta.

Lihtsalt teadmiseks - nikeldamine detailide dekoratiivse galvaanilise kattena oli Voshodi-ajastutel 1960-70ndatel juba AMMU ajalugu, st sellal kasutati eranditult kroomi. Kusagil 1930ndate aastate esimesel poolel ja keskel hakkasid kroomkatted nikkelkatteid "välja sööma", nt 1930ndate lõpul oli nikkel jäänud vaid jalgrataste pärisosaks ja sedagi vaid vahel harva ning mõnede teise- ja kolmandajärguliste detailide juures (sadulapoldid/-mutrid, kiilud jms).

Teise maailmasõja järgseid isendeid, millel oleks kasutatud dekoratiivniklit, ma näinud ei ole. Ikka kroom.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#19

projekt jäi masu alguses seisma nüüd plaanis taas käima lükata, uus mootor, õigemini vähekasutatud vana on leitud, esiots ja rattad ka. asi edeneb jõudsalt.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne