Opel Senator A1 3,0E
#61

Massis miskid 1400 krooni pluss 30 oli see kummivoolik ja 80 toru. Tellisin Balti laagrist (vist). Kütusepaaki pakub praegu veel rekordile ka www.autoosad.ee näiteks.
Aga Üllar, sellist ilusat plekki saad sa keevitada küll, tagumine põll on ka olemas.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#62

mulle väga meeldivad istmed ja polstirdToungue

mis värvi muidu auto tuleb kui nod punased istmed lähevad?
Vasta
#63

Kahte värvi tahaks kasutada. Põhivärv oleks tumepunane metallik (selle pärast ka sisu sinult hankisin) ja siis musta. Esimene idee oli kohe matt must aga see nähtavasti ei sobiks metallik värviga kokku. Et kas siis nt katus mustaks et simuleerida vanakooli katuse nahatamist või midagi.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#64

Kui see paak pritse variandi oma, siis sobib kindlalt.
Tundub, et kahevärvilised hakkavad moodi minema Smile
Vasta
#65

Kes see hull suvel autot ehitab?
T6in n2dalavahetusel auto Tartust Tallinna tagasi ja s6idan temaga sygiseni v6i talveni. Siis hakkan eelnimetatud plaane teostama.
200 km s6itu oli lahe, ilm oli mega palav. Spidomeeter valetab grammi ylespoole, nii 5 kuni 10 km\h. 30 liitri bensiiniga sain s6ita 220 km. Maanteel auto myriseb, v2riseb, koliseb, seda k6ike aga m6istuse piires. Esimesed pidurikettad tuleb siiski 2ra vahetada kuna pidurdades on asi suht kreisi. Samas pidurid t2naseks tootavad hindele viis pluss. Bensiinipaagi vahetus on plaani v6etud, mingi cd maki ostsin. Mingi kolks on esisillas.
Tagumist kroomstanget tahaks r2igelt saada

Aga vat s6ita on kuradi lahe!

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#66

sigamugavad istmed on sellel autol seesToungue
Vasta
#67

T2naseks on l2bitud ca 600 km aga ma arvan et odomeeter paneb segast, sest bensiinikulu ei tule reaalne. Ostad 20 liitrit ja saad s6ita alla 100 km. Tegelikult selle 20 liitriga sai s6ita kyll.

600. km tuuli nyyd natuke halvasti. Istusin autosse, keerasin v6tit, auto k2ivitub, andsin kaks korda gaasi ja auto suri v2lja. Lootsin, et t6mbas t2is aga ka peale 15 min. ootamist enam ei k2ivitunud. Ostsin l2hedalt statoilist 7 liitrit bensiini ja kyynlav6tme ja asusin asjakallale. bensiin sisse ja kyynal maha, kyynlad olid t2iesti kuivad ja auto ikka k2ima ei l2inud. Vahendite puudumise t6ttu ei sanud asja edasi uurida. Loodan, et bensiinipump. N2dalavahetusel kisun kyttesysteemi laiali, vahetan samas ka bensiinipaagi 2ra ja loodame, et mure saab lahendatud.
On kellelgi soovitusi, et mida oleks veel enne lihtne kontrollida ja vaadata? S2det peaks veel kohapeal kontrollima aga mida veel?

Yks hea uudis on ka. Bensiini sisse kallates palusin naisel auto uks avada v6tmega (oli teine lukus) ja kapott avada. Naine proovis ja proovis kuniks korraks kuulsin v2ikest naksu. Katsusin tagumist ust ja see oli lahti. Tuleb v2lja, et ta avastas, et mu autol on kesklukk ja t2iesti toimiv. Ma pole kunagi julenud vanakese v6tit seal lukuaugus rohkem keerata.
Iseenesest on ju muidugi loogiline, et sellisel autol oleks see v6inud juba olla.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#68

Võta bensiinivoolik peale pumpa maha ja anna moment starterit. Siis on näha kas sinnani bensiin tuleb. Võib olla on karpa umbes.
Vasta
#69

kris282 Kirjutas:Võta bensiinivoolik peale pumpa maha ja anna moment starterit. Siis on näha kas sinnani bensiin tuleb. Võib olla on karpa umbes.

Pritse mootoril on suht keeruline, et karpa umbes Toungue

Eks bensiinipump lõpetas ühe poolselt töölepingu, või mingi ühenduse kala. Kontrolli kas säde on, võibolla kommutaatori või jagaja viga.

Aia Racing
Vasta
#70

villu157 Kirjutas:
kris282 Kirjutas:Võta bensiinivoolik peale pumpa maha ja anna moment starterit. Siis on näha kas sinnani bensiin tuleb. Võib olla on karpa umbes.

Pritse mootoril on suht keeruline, et karpa umbes Toungue

Eks bensiinipump lõpetas ühe poolselt töölepingu, või mingi ühenduse kala. Kontrolli kas säde on, võibolla kommutaatori või jagaja viga.

Kui senatoril bensupump läbi lööb, siis on kohe arusaada. Senatori pump teeb just sellist toredat surinat ja on hästi kuulda. Juhul kui pole surinat, siis on läbi. Või on juhtmed õhtal või sada miljon muud hädaSmile
Kui pihustid õhtal on, siis on nukram. Uued maksavad tellides 2,5k tükk. GM ju. Minul oli raskusi nende eraldi hankimisega, või kuidagi sinnakanti. Ei teagi, kas kõik toimivad, pole proovinud..


Andres
Vasta
#71

villu157 Kirjutas:
kris282 Kirjutas:Võta bensiinivoolik peale pumpa maha ja anna moment starterit. Siis on näha kas sinnani bensiin tuleb. Võib olla on karpa umbes.

Pritse mootoril on suht keeruline, et karpa umbes Toungue

Eks bensiinipump lõpetas ühe poolselt töölepingu, või mingi ühenduse kala. Kontrolli kas säde on, võibolla kommutaatori või jagaja viga.

Vabandust. suure hooga jäi see märkamata. Aga kas seal pritse süsteemis ei saa miskit umbe minna? Või on ökki bensiini filter läbi?
Vasta
#72

Pump toimib, kytus voolab ilusti peale aga s2de on kadunud. Syytepoolist s2de jagajasse ei j6ua. Seda pole veel vaadanud kas syytepooli vool j6uab. Mis symptomid on kui kommutaator l2bi on? Kas siis vool j6uab syytepooli?

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#73

Kommutaator ja Halli andur täidavad kokku sama funktsiooni, mis katkesti kontaktid (vähemasti neil sõidukitel on see nii olnud, mida mina olen näppinud). Pinge tuleb süütepoolile peale läbi süüteluku. Kui Halli anduri signaalijuhet maha ühendades säde tekib, siis on suure tõenäosusega Halli andur peetis, kui ei, siis ilmselt kommutaator.
Vasta
#74

Eile tegin seda mida varem pole teinud: parandaisn autot kortermaja ees. Vool tuli syytepoolile ilusti peale aga klemm oli r2igelt oksudeerunud. Puhastasin klemmi 2ra aga s2det ikka ei olnud. Kuna opelil on kommutaator ja syytepool koos yhe kronsaga kere kyljes siis ei hakanud neid eraldi vahetama. P2rast vahetust sain yhe hea suraka k6rgepinget kerre ja asi korras, auto tootab j2lle. Korra veel proovisin skeemi, et uus syytepool ja vana kommutaator ja niimoodu s2det ei olnud. Seega kommutaator oli kindlasti pees.
J2rgmine to do list on:
*paagi ja kytusefiltri vahetus, kytusesysteemi yle vaatamine ja remontimine (kapotiall on voolikud juba pragulised)
*esisillas vea likvideerimine (Symptomiteks on: auto ujub, roolis on kerge loks, august l2bi s6ites k2ib kolks. Kolksu v6ib p6hjustada ka sumbuti) olemas on uued parema poole rooliotsad, kokku maksid automaailmas sutsu yle 400 krooni.
*v2ljalaske systeemi kontroll ja remont. Symptomiks on ebameeldiv ja h2bitunnet tekitav lorin. Kyljelt piiludes tundub, et pytid on k6ik korras aga pykstest esimeste pyttideni on toru n2htavasti l2bi roostetanud. Seal on ka mingi megalt roostes junn vahel mida vist v6ib katalysaatoriks nimetada. Need tood teostab arvatavasti Sumbutimeister v6i m6ni muu sellega tegelev firma.
*Tavaliste praeguste peeglite vahetus el. peeglite vastu. Uued on nii soojendusega kui elektrilise regulliga.
*Esimese stange vahetus v6i parandus. Praegune stange ok aga stangelt puudub kummist/plastikust riba ja n2eb r6ve v2lja ilma selleta.
Yks foorumlane siit pakkus ka tagumist kroomstanget mille ma ka suurima r66muga vastu v6tan aga hetkel teda siiski kylge ei pane kuna parema tagumise koopa22re juures ei ole enam eriti plekki ja tagap6ll on ka auguline. Seega on praegusel plaststangel t2htis ylesanne seda k6ike varjata ja autot ilusana hoida.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#75

V2ljalase remonditud 600 krooni eest. Asendati kaks toru ja riputati normaalsete kummipuksidega systeem kere kylge. Ennist rippus mingite nooridega.
Keskluku l6bu nii kauaks siis oligi. T2naseks on ta nookima hakanud. Peale juhiukse teisi uksi ei ava, lukustab aga kyll.
Avastasin esistangelt m6lgi ja stange kergelt viltu ees ka. Nagu oleks keegi otsa s6itnud. Sa Yllar ei m2leta, et see varem oleks olnud? Igaljuhul m6lki uurides avastasin veel 1 lisa oma autolt: esitulede kojameeste mootorid ja mingitsorti hoovad.
To do listi tuleb lisada yks punkt
*Aknapesuvedeliku pritsimine akna peale. Viimati nirises paaki kallatud vesi esitulede pesuritest v2lja. P2rast pumba vahetust see kordus ja j2i tegemata. T2na on teema j2lle aktuaalne

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#76

Kesklukuga oli mul vastupidine nöök: ei läinud kinni, aga lahti läks ilusti. Muidugi, kui Sul see nii äkki tekkis, siis ma kahtlen, kas selles probleem, aga ma tegin lukusüsteemid puhtaks ja panin sinna mingit moosi vahele. Nüüd käib paremini kui tehaseväravast väljasõites Smile Ja üks lukkudest ei töötanud ukseposti juures oleva pistiku tõttu (lahti oli põrunud). Nagu ma ütlesin, natuke kahtlen, kas Sul asi selles, aga mina sain asjad korda puhastamisega.
Vasta
#77

See puhastamise m6te k2is endal ka l2bi pea. Eks ta m6ned korrad hoiatas ka, pidi v6tit lukus logistama jne.
6lir6hku on tabanud j2lle mingi eba6nn. Muidu on k6ik ok aga kui mootor soojaks k2ib siis alla 1500 poorde langeb seier suhteliselt alla ja 6lituli hakkab p6lema. 6litase on normis. Kylma mootoriga on ka tyhik2igul poorded seal 1100 juures aga 6lir6huga on k6ik ok. Muidugi kylmalt k2ib mootor ka puhtamalt, soojana puterdab natuke. Ei tea kas syydet vaja natuke kutskile poole poorata. Muideks samad symptomid on ka geneka laadimisel. Genekas sai viimati t2iesti remonditud ja uutest Boschi juppidest kokku laotud. 6igemini yhest Boschi jupist (pingeregulaator ja harjad yhes tykis).

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#78

Tõenäoliselt on õlipump kulunud vöi siis reduktriooni klapp. Viimane maksis vist 70 eeku. Minu senal olid täpselt samad sümptomid, külmana oli rõhk normis aga soojaga hakkas tuli põlema tühikäigul. Eks viga oli mingilmääral ka kasutatavas õlis, oli teine suht odav 50 eeku liiter. Ja kuidas on lood geneka harjade tööpinnaga, kas on sügavad vaod sees?
Vasta
#79

Tegelikult õlipumba kiskusin ma talvel lahti ja reduktsiooni klapi vahetasin ka ära. Pilte leiab sest kutskil eespool. Täna muideks õlirõhuga jälle probleeme ei ole olnud. Õli on ka uus, GM enese toodang.
Genekal selle vasest osa, kus harjad vastas, lihvisin üpriski siledaks. Äkki peaks geneka proffidele taastamiseks viima. Kus seda teenust Tallinnas pakutakse?
Tänased plaanid olid suured ja teha tahtsin palju. Etteotsa hakkasin esisillast kolksu otsima. Selgus, et üks jupp mille nime ma ei tea on ära murdunud. See on selline väike pulk puksidega millega stabikavarras on kinnitatud ratta taha. Võtsin ta küljest ära ja esmaspäeval loodan kuskilt poest uue saada.
Siis tahtsin ma paaki vahetama hakata. Selgus aga, et Senatori enda paak on siiski suurem kui Rekordi oma. Üllar lubas homme vaadata Rekordi vitsad või siis võtame Commodore vitsad.
Ja siis proovisin ma veel korra genekat vahetada Omega a geneka vastu aga sellega ikka laadimist ei toimunud ja panin ikka selle vana tagasi.
Homme peaks veel midagi tegema. Kesklukku vaatama nt jne...

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#80

geneka-starteri mehed on ikka saadaval:

1)telefoni nr-t ei tea ütelda, kuid üks seltskond peaks pesitsema juba aastaid
Hiiul enne seda suurt elevaatorit(õigemini varuosade poe juurest) paremat kätt (kesklinna poolt tulles) kangi alt sisse sõites ; tähtaajad 2-3 päeva

2)Laki tänaval on Melasi Auto ja nende koostööpartner remondib Artelli tänaval neid asju mida küsisid

esialgu rohkem ei meenu

vanakooli austaja
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne