T-25a remondiraamat või midagi taolist
#1

Kas keegi teab, kust saada siis sellist raamatut või kataloogi????
Vasta
#2

milline osa peavalu valmistab?

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#3

kõikToungue tahaks otsast lõpuni kõik ära vahetada. pidurid ja käigukast on sellised asjad millest tahaks väheke lugeda ja uurida
Vasta
#4

Leidsid? Mul on arvutis siuhuke asi olemas, pdf failina, mingi 74lk.
Vene keeles muidugiToungue
Vasta
#5

T-25'st on ilmunud ka eestikeelne trükis omal ajal. Pealkirjaks "Traktor T-25A", autoriteks Ott Õun ja Aivar Õun. Välja andnud kirjastus "Valgus", 1994. 160 lk. Äkki mõni raamatukogu abiks?

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Võru traktoriäris on ka kataloogid müügil, Pisut soolase hinnaga- T40 kataloogi eest taheti 250 kr , samas jupid on üldiselt odavamad.
Vasta
#7

(19-04-2008, 23:13 PM)Silvo465 Kirjutas:  Leidsid? Mul on arvutis siuhuke asi olemas, pdf failina, mingi 74lk.
Vene keeles muidugiToungue

Kaabin vana teema üles, oleks hädasti vaja seda manuali.

Eelkõige oleks vaja teada, kuhu missugune ja kui palju õli läheb.
mootor + käigukast + hüdropaak + rattareduktorid

Panin vanemale variandile uuema käigukasti ja tahaks teada, mida teeb ca 10 cm lisahoob juhi jalge all, põrandal.
Vasta
#8

(20-04-2008, 08:44 AM)Aspelund Kirjutas:  T-25'st on ilmunud ka eestikeelne trükis omal ajal. Pealkirjaks "Traktor T-25A", autoriteks Ott Õun ja Aivar Õun. Välja andnud kirjastus "Valgus", 1994. 160 lk. Äkki mõni raamatukogu abiks?

A

Kas T-16 kohta ka mõni eestikeelne saadaval on?
Ostaks või tooks siis raamatukogust laenuksToungue
Vasta
#9

Eesti keeles T-16 on olemas kindlasti vana mudeli kohta. Ehk siis nende kohta, mis toodeti 60-ndatel. T-16M kohta on tõenäoliselt esmane info olemas kõikvõimalikes traktoristi käsiraamatutes, mis trükitud ajavahemikes 70-95.

Venekeelset kraami on muidugi rohkem.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#10

(07-07-2009, 20:33 PM)saarlane87 Kirjutas:  
(19-04-2008, 23:13 PM)Silvo465 Kirjutas:  Leidsid? Mul on arvutis siuhuke asi olemas, pdf failina, mingi 74lk.
Vene keeles muidugiToungue

Kaabin vana teema üles, oleks hädasti vaja seda manuali.

Eelkõige oleks vaja teada, kuhu missugune ja kui palju õli läheb.
mootor + käigukast + hüdropaak + rattareduktorid

Panin vanemale variandile uuema käigukasti ja tahaks teada, mida teeb ca 10 cm lisahoob juhi jalge all, põrandal.

See lisahoob seal keskel-jalgejuures on difri lukk. Mootori õli koguse jaoks on varras ju olemas. Mujal ka punnid olemas, kuhu maani tehas arvab hää olema õli valada.
Vasta
#11

Njah, tasemekorkidest on vähe abi, kui ma ei tea, palju mul on vaja üldse õli osta. Aga jah, teema on ammendunud, sain selle manuali Silvo465 käest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne