Mälumäng
#1

Nagu ka teema pealkiri ütleb Teile, siin saaksime mälu treenida meie "alapeal" ning Suurele ringile esitada küsimusi, Õige vastaja postitab uue küsimuse jne. Edu Sõbrad!

Transpordi spetsialist
Vasta
#2

See küll väga lihtne kuid alustuseks kõlbab, esimen Troll hakkas millal Tallinnas sõitma?

Transpordi spetsialist
Vasta
#3

PargiJumal Kirjutas:See küll väga lihtne kuid alustuseks kõlbab, esimen Troll hakkas millal Tallinnas sõitma?

6.juuli 1965
(allikas: http://www.tttk.ee/union/history/trolley/)


Minu küsimus - mis asi on summer?
Vasta
#4

1965 on õige kasutaja EeterPeeter küsis juba siis kah..

Transpordi spetsialist
Vasta
#5

Selline asi vist juba loetav siit kolmandat korda. Ei pakkunud huvi kaasfoorumlastele. Niiet kahjuks surnud värk.
Vasta
#6

HR Regardman, ära räägi teiste eest vaid iseenda.....kui on siit leotav on see ju väga positiivne, ning ka hea võimalus kontrollida kas on ka meeles....aga esimesesele küsimusele juba tuli vastus ning esitati juba ka järgmine, tundub et huvi on.

Transpordi spetsialist
Vasta
#7

PargiJumal Kirjutas:HR Regardman, ära räägi teiste eest vaid iseenda.....kui on siit leotav on see ju väga positiivne, ning ka hea võimalus kontrollida kas on ka meeles....aga esimesesele küsimusele juba tuli vastus ning esitati juba ka järgmine, tundub et huvi on.

No seda vastajat küll siinsete kogemuste põhjal väga tõsiselt võtta ei saa.
Vasta
#8

Summer on lihtsamalt väljendudes see asi mis karjuma hakkab kui voolu ei ole. Näiteks kontaktliini spetsiaalosi läbides.

Üldiselt mulle ei meeldi, et foorum hakkab muutuma niisama mölisemise, ärapanemise ja mängimise kohaks. Ma mäletan veel sellist aega, kui siin toimus tõsiselt võetav diskussioon tõsiselt võetavate huviliste vahel. Praegu aga...
Vasta
#9

oxygen Kirjutas:Summer on lihtsamalt väljendudes see asi mis karjuma hakkab kui voolu ei ole. Näiteks kontaktliini spetsiaalosi läbides.

Üldiselt mulle ei meeldi, et foorum hakkab muutuma niisama mölisemise, ärapanemise ja mängimise kohaks. Ma mäletan veel sellist aega, kui siin toimus tõsiselt võetav diskussioon tõsiselt võetavate huviliste vahel. Praegu aga...

Foorum peab olema ikka kaasaegne, mulje jääb kui sellisest situatsioonist kus ka trollipargis ei tahtnud/julgenud uute solariste peale juhiks minna, aga näe lõpuks kõik on õpitav ja ka park on kaasaegsem, uued sõidukid....eks iga alateemat ei saagi tõsielt võtta,(ka foorum võib olla kaasaegne) kui Teie Hr. Oxygen leiate et see koht ei ole tõsiselt võetav, siis milleks alateemas kaasa jutustada, siin ka küllaltki tõsiseid teemasid kus sõna võtta........Leian et kaasaegsus, hasart ja põnevus kulub ka siin mail ära....
Oxygen võib küsimuse postitada kui soovib osa võtta....

Transpordi spetsialist
Vasta
#10

oxygen Kirjutas:Summer on lihtsamalt väljendudes see asi mis karjuma hakkab kui voolu ei ole. Näiteks kontaktliini spetsiaalosi läbides.

Üldiselt mulle ei meeldi, et foorum hakkab muutuma niisama mölisemise, ärapanemise ja mängimise kohaks. Ma mäletan veel sellist aega, kui siin toimus tõsiselt võetav diskussioon tõsiselt võetavate huviliste vahel. Praegu aga...

No kui sulle tundub,et see teema sinu jaoks ammendanud on, sul enam asja vastu huvi ei ole või jumal teab mis muu põhjus, siis on olemas ka teisi foorumeid, kust igaüks endale meelepärase leiab. Vaata Delfi naistefoorumit või perekool.ee või maaja.ee vms.
Ega siis see, kui sinul huvi kaduma hakkab, ei tähenda kohe, et see foorum siin paha on ja kõiges süüdi on.
Vasta
#11

Noh eks lähme siis süviti.
6.juuli 1965
Esimene troll, mis väljus Estonia eest kandis numbrit...
Vasta
#12

hmmm see on küll pähkel Smile

On alles elektril Jõud
Vasta
#13

No ma pakun, et äkki oli 3

Aga mis liini see sõitis?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#14

crazy Kirjutas:No ma pakun, et äkki oli 3

Aga mis liini see sõitis?

1. liin oli, aga kahtlen, kas see garaþeerimisnumbriga 3 oli.
Vasta
#15

Liin oli Estonia teater - Hipodroom.
Vasta
#16

Lugesin vanu teemasid ja leidsin, esimese sõidu liinil teinud trolli garaaþinumber oli 6.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#17

Nii ta oli. Temale järgnes 5.
Vasta
#18

Ma tahaks küsida ühte asja, mille vastust ma ise ei tea. Nimelt oli kunagi ühel ðkoda lõõtsal UPO reklaam, aga mis numbriga troll see oli, kas see võis olla 414?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#19

crazy Kirjutas:Ma tahaks küsida ühte asja, mille vastust ma ise ei tea. Nimelt oli kunagi ühel ðkoda lõõtsal UPO reklaam, aga mis numbriga troll see oli, kas see võis olla 414?

Vot praegu ei tule endal ka ette, tean et 261 oli esimene reklaamtroll snikers ja bounty,295 oli infoliin 6261111 , 400 oli viru valge, 401 v2rvireklaam dupont

Transpordi spetsialist
Vasta
#20

Jah, UPO oli 414.
Aga mis troll oli valge-roheline, kollaste uste ja Gouda margariiniga?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne