Mälumäng

Hmm, mina loen küll välja, et küsitakse esimesi lääne päritolu lõõtsbusse... Ja teatavasti on kasutatud Volvod ka lääne päritolu masinad Toungue

coldrexX Kirjutas:Mis oli esimene TAK'i lõõts, läänebussidest???
Vasta

Coldrexx muutis oma postitust, esialgne küsimus oli Scania kohta. Aga ok, ma ei lugenud ta küsimust ka uuest ja hakkasin ilma asjata õiendama....
Seega on õige vastus jah 2 esimesena arvele võetud Volvot 1143 ja 2845 Smile
Vasta

Mitmes Eesti linnas on linnasisene ühistransport (linnaliinid)? Kes tahab, võib need linnad ka nimetada.
Vasta

geooon Kirjutas:Mitmes Eesti linnas on linnasisene ühistransport (linnaliinid)? Kes tahab, võib need linnad ka nimetada.
Haapsalu, Jõhvi, Keila, Kiviõli, Kohtla-Järve, Kuressaare, Narva, Pärnu, Põlva, Rakvere, Rapla, Sillamäe, Tallinn, Tartu, Valga, Viljandi ja Võru.

Kokku sain 17 linna.

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta

Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Kohtla-Järve-Jõhvi, Rakveres, Sillamäel, Kuressaares, Haapsalus, Keilas, Maardus?, Võrus, Viljandis. Kokku 13. Maardu osas pole kindel. Noja Kohtla-Järvega on nagu ta on
Vasta

Kas ka mitte Türil ei ole oma linnaliini? Mitte see 10. liin, mis Paide-Türi-Särevere liinil kurseerib, kuid päris Türi enda linnaliin, mis minu teada linnast eriti välja ei sõitnud? Mõned aastad tagasi mäletan taolist liini eksisteerinud olevat, kas ka praegu alles on, ei tea. On siin ehk minust targemaid?

Aga mul on jumala p****i!
Vasta

Balti kilu Kirjutas:Kas ka mitte Türil ei ole oma linnaliini? Mitte see 10. liin, mis Paide-Türi-Särevere liinil kurseerib, kuid päris Türi enda linnaliin, mis minu teada linnast eriti välja ei sõitnud? Mõned aastad tagasi mäletan taolist liini eksisteerinud olevat, kas ka praegu alles on, ei tea. On siin ehk minust targemaid?
See linn jäigi meelde tulemata, aga jah Türil on ka linnaliin!

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta

raulito Kirjutas:Maardus?/---/. Maardu osas pole kindel.
187C olemas ja Maardu linnast ta ka eriti ei välju: Kellamäe-Iru elektrijaam
Vasta

Volli Kirjutas:
geooon Kirjutas:1143 ja 2845, umbes samal ajal tuli ka 3540.
Küsiti Scaniat ja neist kolmest on seda marki vaid 3540

3540 kui tuli oli veel 5040!!!
Vasta

Elvas ka täitsa olemas.

[Pilt: My_Chemical_Romance.jpg]
Vasta

Ei osanud oma postitust kuskile mujale panna, aga eks see natuke sinna mälumängu teemasse läheb ka. Selle vahega, et ma ei tea ise ka vastustSmile

Lõikasin selle pildi Mahavoki laulust "Tee suurde linna". Tegu peaks vist Tallinnaga olema, aga mina küll ei suuda kuidagi ette kujutada, mis koht see on. Näha on trollid, aga kus???

(See kaader ongi praktiliselt kõik, mida sellest kohast videos näha on. Kaader algab umbes paar meetrit varem ja lõpeb samuti paari meetri pärast)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Piku Kirjutas:Ei osanud oma postitust kuskile mujale panna, aga eks see natuke sinna mälumängu teemasse läheb ka. Selle vahega, et ma ei tea ise ka vastustSmile

Lõikasin selle pildi Mahavoki laulust "Tee suurde linna". Tegu peaks vist Tallinnaga olema, aga mina küll ei suuda kuidagi ette kujutada, mis koht see on. Näha on trollid, aga kus???
Tallinnaga siin kindlasti tegemist pole, paljunäinud kodanik 6631 oskab kindlasti õige vastuse öelda. Ise pakuksin näiteks Riiat.
Vasta

Wilnius.See tagumine maja peaks olema sealne ooperiteater.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne