Aasta projekt
#1

Tegelt see Miniesti mõte on päris hea, valida foorumis "aasta auto", ehk viimase aasta jooksul parim valminud vanatehnikaprojekt ning selle omanikule pidulikult kinkida see kaitseraua-märk, koos vastava tseremooniaga. Loomulikult võib kategooriaid veel olla, kaherattalised, traktorid, bussid, muidu Stihl saab kõik endale, kui samas tempos edasi laseb Smile

Rinnamärgist on see muidugi täiesti sõltumatu, aga noh mul ei ole ausalt öeldes sellesse eriti usku, et 100 inimest 200 kroonise märgi ostab.
Vasta
#2

Sai antud postitus märgiteemast välja lõigutud, kuna antud idee tundus eraldi teemat väärivat (Ma loodan, et Miniest ei pahanda, et ma tema postitust välja ei splittinud). IMHO päris nii kirjuks asja ajada pole mõtet - piisaks 2 kategooriast (täpselt nii palju on meil siin ka projektidele mõeldud alamfoorumeid): 4- ja enamarattalised ning siis need, millel rattaid vähem.
Kuna igasugu projektid saavad tavaliselt valmis kevadel, siis võiks nn lugejaküsitlus toimuda näiteks mais (siis pole koolivaheaeg veel peale hakanud ning hääletajate arv saab suurem ja uhkem Smile ).
Vasta
#3

Ei pahanda ning Jesperi seletus on parem, kui minu oma.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#4

Siin vahepeal oli üks teine teema tehtud, kus oligi (ilmselt naljana?) välja kuulutatud konkurss või midagi selletaolist. Kas tegemist võis olla selle teemaga? Ja kas ma olen ainuke tola, kes seda ka uskuma jäi ja oma lemmikuid valima hakkas?
Vasta
#5

Jesper Kirjutas:...muidu Stihl saab kõik endale, kui samas tempos edasi laseb Smile

Stihl laseb edasi küll, aga juba elukutselisena, seega, astub hobiautode konkurssidest targu kõrvale.
(Muidugi, kui just mõnda oma isiklikku saani pärast rasket päevatööd tegema ei hakka...)

Aga, peab tunnistama, et, esialgu, ikka väga ei viitsi küll.

Miniesti mõte, aga on hea, muidugi. Ja olen nõus tasuta þüriisse tulema.
Vasta
#6

stihl Kirjutas:(Muidugi, kui just mõnda oma isiklikku saani pärast rasket päevatööd tegema ei hakka...)

Aga, peab tunnistama, et, esialgu, ikka väga ei viitsi küll.

Orumetsa repertuaarist:

"...väsind olles päevatöödest, leia jõudu auto jaaoooks...!!!" Wink

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne