Teema on suletud

Pildimäng
#61

Toyota celica 1971-1977
#62

Täpsemalt TA22
#63

Miskit pole teha. Absoluutselt korrektne vastus. (Kuigi pildiallkiri väidab et tegu pidavat olema 79 aasta autoga).

Alts viskab uue pildi üles Smile
#64

Ameerikas müüdi seda Toyotat minu poolt mainitud aastatel, võimalik et kuskil euroopas ka hiljem. Tartus pakuti mulle müüa kunagi 88 aasta suprat mille tootmine lõpetati juba 86 algus või 85 lõpp Smile Aga passis oli 88! Eks sel supral oli passis vast see aasta, millal auto esmaselt registreeriti.

Nüüd siis küsimus:
[Pilt: kysimus.jpg]

Et küsimus liiga raske ei oleks siis vihje:
Tootja nimi on ühe Eesti väikelinna nimi Smile
#65

Elva GT 160 ?

Oli vist BMW V8 mootoriga.Ehitati neid 60ndate keskpaiku.

#66

[ohv topik]
Tsitaat:Aga passis oli 88! Eks sel supral oli passis vast see aasta, millal auto esmaselt registreeriti
mu teada pandi passi aastat (Eestis) VIN-koodi järgi. Alles aasta-kaks tagasi hakati auto \"sünniaastaks\" lugema kasutuselevõtu-aastat. Niiet ilmselt (järjekordne) ARK-kala (mu \"suksul\" näiteks ametlikult 44kW, tegelikult oli tehasest tulles tervelt 55kW).

[/ohv topik]

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#67

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: päss
Elva GT 160 ?

Oli vist BMW V8 mootoriga.Ehitati neid 60ndate keskpaiku.

Õige! Nii lihtne oligi Smile Uus küsimus palun Smile
#68

Tehtud jänkistanis.
Alles oli neil suurem kala kitkuda GMiga.
Antud isendit valmistati ainult 96 eksemplari.


[Pilt: Kysimus.jpg]
#69

1990 Avanti Touring Sedan

Limited edition Avanti Touring Sedan. Only 96 ever produced. Just 18,000 miles and so clean, air blows cold. Loaded with all the options except sunroof. 4-speed automatic transmission, special 15-inch wheels from the factory, real Radel leather, pull-down Burl wood service trays, handsome console. Custom designed (all fiberglass car) by Avanti Automotive Corporation in Youngstown, Ohio, to compete with Mercedes class cars. Original sticker was $52,000. A true collector value at $40,000.

Call (414) 786-0739
Milwaukee, Wisconsin
#70

Õige vastus.
#71

Küsimus.
Kuuekümmnendate lõpust pea seitsmekümmnendate keskpaigani toodetud prantsuse luksussportauto. Tootjanimi on kena naisterahva nimi, mis on kasutusel ka Eestis. Tõsi kirjapildis on väike erinevus Smile
[Pilt: Kysimus2-2.jpg]

#72

Kas see sama auto, mis oli Citoeni vedrustusega ja mingi metsiku mootoriga?
#73

eerm.... arvaksin, et alab M tähega

Michelle, Marie..... midaiganes
näeb nati citröeni moodi välja

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#74

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: päss
Kas see sama auto, mis oli Citoeni vedrustusega ja mingi metsiku mootoriga?
Sidruni vedrustuse kohta ei oska miskit öelda aga mootor pärines Chrysler-ilt. (5,6 V8)
#75

nii reeglite kohaselt tuleb sul nuud välaja rääkida millega tegu ja uus pilt panna kuna 24 h on juba kindlasti möödunud

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#76

Ma paneksin ise pildi :

[Pilt: rambler.jpg] Aasta? Auto?
#77

ehhmm, pakun et 1959 aasta Rambler Custom?

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
#78

Ei ole.
#79

Ee... DeSoto miski :???Sarnane Adventurer [Pilt: desoto.jpg]
#80

Ei ole ka DeSoto.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne