varastatud ja kadunud asjade register internetis
#1

loodan, et see teema foorumi reeglite või muude heade tavadega vastuolus pole aga ma ikka heade kavatsustega Smile

olles sattunud elus mitmeid ja mitmeid kordi varguse ohvriks olen tagasi saanud vaid need asjad, mida mööda lehe kuulutusi ise otsinud olen. Viimase suurema varguse puhul märkasin, et pole ühtset lehekülge, kuhu saaks varastatud või kaotatud esemete kuulutusi panna. Mõtlesin võtta initsiatiivi enda kätte ja kuulutada varastele sõja: www.vargus.ee

hetkel ehitan veel lehekülge ja täna/homme peaks foorumiga ühelepoole saama. Kuulutuste lisamine jms toimib. Kui kellegil ideid või soovitusi, andke palun teada. Näeksin meeleldi ka Teie kuulutusi seal lehel.

mingit rahalist kasumit lehest ei oota aga loodan väga, et tänu sellele lehele keegigi oma kadunud asjad tagasi saab.

Siit ka üleskutse neile, kellel tutvusi siin-seal, kus võimalik lehekülge soodsamalt reklaamida, andke teada ps'ga või: info@vargus.ee
Vasta
#2

Njah, veebi on kerge teha, aga kasutegur üksi väike. Varastele tõelise sõja kuulutamiseks tuleks esialgu luubi alla võtta kõik teada-tuntud varastatud kraami müügikohad, pakuks et 80% operatsioonist käib nende kaudu. Lihtsalt kuulutuse kaudu müüvad oma kola pigem sellised tegelased, kellel enam otsest seost varastajaga pole, selleks peab ikka täisidikas olema et vargana midagi oma käega kuulutuse kaudu müüa.

Kodanikualgatuse korras on siin raske midagi ära teha, mäletatavasti üritati autode tagasimüümisele ka igatpidi kätt ette panna, kuid ära kadus see tegevus paugupealt siis, kui politseis vastavate kuritegudega tegeleva osakonna juht välja vahetati ning terve rida siiani rahulikku und maganud sullereid end järsku trellide tagant leidis.
Vasta
#3

Jesper Kirjutas:Njah, veebi on kerge teha, aga kasutegur üksi väike.

kasutegur võib väike olla aga midagigi ja teiseks maksimaalne, mida võimalik teha lihtkodanikul nagu mina.

kui register suurem siis seda ka kasutegur.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne