Vanatehnika Lustisõit 2008
#21

Marsruut: Nõmme turg, Ehitajate tee, Sõpruse pst, Tammsaare tee, Pärnu maantee,
Vabaduse puiestee, Hiiu tänav, parempööre Pärnu maanteele, Nõmme keskus, vasakpööre läbi keskuse parkla Vana-Mustamäe tänavale, Glehni loss.
Vasta
#22

Jesper Kirjutas:Marsruut: Nõmme turg, Ehitajate tee, Sõpruse pst, Tammsaare tee, Pärnu maantee,
Vabaduse puiestee, Hiiu tänav, parempööre Pärnu maanteele, Nõmme keskus, vasakpööre läbi keskuse parkla Vana-Mustamäe tänavale, Glehni loss.
Lisaks siinkohal ühe konstruktiivse täienduse: kui kellelgi on kahju oma auto sillaosadest (nagu minul tavaliselt on), siis võiks lõigu Vabaduse pst - Hiiu - Pärnu mnt vahetada lõigu Vabaduse pst - Tähe - Raudtee - Hiiu ülesõit - Pärnu mnt vastu. Minu isikliku arvamuse kohasel on Hiiu tänav sellises konditsioonis, et ilma autot lõhkumata saab seal sõita maksimaalse kiirusega 20 kmh ning roolis peab olema tippakrobaat. Aga see on ainult minu arvamus ja mida ma ka autodest tean Smile
Vasta
#23

Kuban Kirjutas:no KUMUmine on asja nimi ja ma töötan siis antud tootmiskoondises, kes selle asja välja mõtles ja seda ka korraldab KUMUs kenaste... http://www.eventmasters.ee/?id=10382
niiet samas saab ka mu käest asju küsida, ma muidugi ei tia, mis diilid sugulasega on, aga nohh Toungue
loodan, et suurt saladust nüüd ei avaldanud, aga tegelikult see puhta avalik inhvu jne... KUMUmine tore mäng ja KUMU ise kahh kena väike hubane kohake Big Grin
Nonäed siis ma ei peagi oma viimasid karvu ka halliks mõtlema Big Grin
Vasta
#24

Ma täna sõitsin kogu marsruudi läbi ja see lõik ei tundunud küll oluliselt halvem kui üldine keskmine. Ega see teede olukord on nagu on, kui sõita 5 korda aastas mööda linna ja üritada veidikegi vaheldust luua, siis tahes-tahtmata satub sekka ka mõni veidi ebatasasem lõik. Raudtee tänavalt parempöörde tegemine on jällegi üpris tüütu, kuna Hiiu tn on peatee.
Vasta
#25

Jesper Kirjutas:Ma täna sõitsin kogu marsruudi läbi ja see lõik ei tundunud küll oluliselt halvem kui üldine keskmine. Ega see teede olukord on nagu on, kui sõita 5 korda aastas mööda linna ja üritada veidikegi vaheldust luua, siis tahes-tahtmata satub sekka ka mõni veidi ebatasasem lõik. Raudtee tänavalt parempöörde tegemine on jällegi üpris tüütu, kuna Hiiu tn on peatee.

Raudtee tänavalt Hiiule pööramine on lapsemäng võrreldes Nõmme keskuse juurest Vana-Mustamäele pööramisega. Kas poleks mõttekam minna Hiiu ülesõidult vasakule ja sealt Vääna tänavale, Hiiu-Suurtüki või Pidu tänavat pidi saab ju ka Glehni lossi juurde.
Vasta
#26

Sealt on mõttekam, aga seal on ka teed kõik üles kaevatud. Vääna tänava alguses on ainult üks sõidusuund lahti, Hiiu-Suurtüki tänav on keskelt kinni jne. Otsustasime täna hommikul kiire nõupidamise käigus, et ei hakka seal ummikut tegema.

Ok, tegelikult pole see Raudtee tänava pööre tõesti nüüd midagi hullu, aga noh sarnaseid ettepanekuid paralleeltänavate kohta võib teha lõputult, samas peaks ma marsruudi muutmise korral minema ja uue variandi jälle läbi sõitma ja printerist uued kaardid välja laskma. Ei ole seal Hiiu tänaval midagi koledat lahti, tavaline Tallinna tänav.
Vasta
#27

http://picasaweb.google.com/volvoclubest...It20052008

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#28

Minu poolt tehtud pilte saab näha siin. Väga erilisi pilte sealt ei leia, sest suurem osa tehnikast on juba Lustisõitudel püsiosalejad (vanatehnikahuvilisena on mul seda tore öelda, et on ikka jõudu ja viitsimist inimestel, aga fotograafihakatisena kisub igavaks Toungue). Välja võiks tuua alati heatujulise kasutaja kris ja kõva lõikamisega "vahele jäänud" Þiguli Smile Selle viimase anname loomulikult andeks, sest selle liikuri pardal oli fotograaf ja lõppude lõpuks, Lustisõitude isa ütles kah, et lõikamine on lubatud Smile

Lühidalt, minu arvates igati tore vanatehnika tuulutamine, nagu need Lustisõidud kõik siiani on olnudSmile
Vasta
#29

Kuu kolmas teisipäev saabub juba mõne päeva pärast. Järgmine Lustisõit toimub 17.06.2008 algusega taas kell 19.00 Tallinnas, Nõmme turu parklas.

Seekord külastame Mati Heinsare automuuseumi Viimsis.

Seoses sellega, et Matil puuduvad muuseumitädid-valvurid, palun ma kõigil hoida eriliselt silma peal oma võsukestel ning ka ise suhtuda mõistvalt sellesse, et muuseumis olevad eksponaadid ei ole mõeldud sisse istumiseks, kõigi nuppude ja kangide näppimiseks jne. See ei ole automess. Loomulikult on sõidukeid võimalik ka lähemalt vaadata, kuid tuleb austada teise inimese vara ning üldjuhul ikkagi luba küsima enne käega katsumist.

Eelinfoks veel niipalju, et kasutaja kris abil ootab meid juulikuus ees militaarsem elamus Sidepataljonis. Suur tänu Kristole abi pakkumise ning ürituse korraldamise eest juba praegu.
Vasta
#30

Sellest üritusest tahaks ise ka osa saada kangesti. Kas keegi mind ankrumeheks või kaardilugejaks on nõus võtma?
Vasta
#31

Hoolimata ilmataadi vingerpussidest kogunes Nõmme turu parkla jälle peaaegu autosid täis. Sekka ka uusi tegijaid. Vihm ei takistanud ka vanamootorrattureid osalemast.

Mati Heinsar suutis ilmselt üllatada ka neid, kes tema muuseumi varem külastanud on. Ca aastaga on muuseum lisaks Gorki autotehase toodangule täienenud suurepärase kollektsiooni Mercedes-Benzidega. Sihtsuunitluseks sedakorda mudelid, mida tänases mõistes tuntakse kui S-klassi. Selle klassi mersude viimase 60 aasta ajalugu seisis suurepärases seisukorras ühtses rivis.

Tänan osavõtjaid ja eriti Mati Heinsart võõrustamise eest.

Kohtumiseni järgmisel üritusel.

Indrek
Vasta
#32

Juulikuu kolmas teisipäev on 15.07.08.

Kaasfoorumlase kris abil külastame seekord Sidepataljoni Tallinnas. Valmistuge erialaseks ekskursiooniks, kus saate ajaloolise ülevaate sidetehnikast Eestis ning tutvuda tänapäevaste sidesüsteemide ja -vahenditega.

NB kuna Sidepataljon on siiski sõjaväeline objekt, siis on igasugune fotografeerimine Sidepataljonis keelatud.

Kohtumiseni 15.07.2008 kell 19.00 Tallinnas, Nõmme turu parklas.
Vasta
#33

Tuletame korra meelde, et täna saab jälle lustida. 15.07.2880 19:00 Nõmme turu parkla.
Vasta
#34

Pgn, peaks lõunaosariikides ka midagi taolist organiseerima....
Nii umbes 200 versta kaugusele sõita läheb siiski paljuks.

Sest idee ja üritus, iseenesest, aga on ju super. Nagu välismaal...Toungue
Vasta
#35

Väga tore vanatehnikaüritus oli, tänan korraldajaid.
Vasta
#36

Minugi poolt tänud korraldajatele.
Vasta
#37

Ilm oli ilus ja autosid kogunes palju, oli ka uusi autosid mida ennem ei olnud näinud. Tänud tulijatele.

Mõned pildid http://www.muhuklubi.ee/www/modules/cpg/...?album=155

Imre
Vasta
#38

Kõige suurema töö 18. Vanatehnika Lustisõidu kordaminekuks tegi kaasfoorumlane kris. Suured tänud talle selle eest.

Lisaks huvitavale ringkäigule tekitas minus sooja tunda ka sõbralik vastuvõtt. Kõige toredam on külaskäik inimeste juurde, kes Sind ootavad. Just selline tunne oli Sidepataljonis - isegi siis, kui meid sõjaväelises korras kolme viirgu joondati ning lubati 8 kuni 11 kuud karmi drilli kasarmutes. Või siis, kui sõdurpoisid rivisammul ning lauluga marssisid parkimisplatsile lustisõitjate autosid uudistama.

Tänan kõiki osavõtjaid mõnusa teisipäeva õhtu eest. Kohtumiseni augusti ja septembri kolmanda teisipäeva õhtul.
Vasta
#39

Tänud-vägavahva Lustisõit oli.Veelkord meiepoolt Tänud.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#40

Siin peaks olema mõni pilt üritusest:

http://www.mil.ee/~fotek/gallery/view_al...e=album458

Video ka olemas, aga ei ole viitsinud ümberkonvertimisega tegeleda

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne