UAZ osta.ee-s
#1

Kui hind jääks alghinna lähedale, tuleks varjupaigale üks isend vanatüübilise UAZi näol juurde muretseda. Veel mõni aeg tagasi heietati siin foorumis sellise masina butafooriana tegemist.

Või mida ülejäänud rahavas arvab?

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#2

sass Kirjutas:http://www.osta.ee/3028635

No vaat see on leid - vanatüübilise ninaga ehk 450ne UAZ! Ühe ostis Oktjabrski ära ja viis Venemaale oma muuseumi tarbeks, aga tuleb välja, et neid on siiski Eestimaal veel!

Keegi saab siit endale VÄGA UHKE ja AINULAADSE projekti, mida kellelgi pole siinmaal (minumeelest on Hiiumaa kerevrakk ka juba vanarauas)...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

kris Kirjutas:Kui hind jääks alghinna lähedale, tuleks varjupaigale üks isend vanatüübilise UAZi näol juurde muretseda. Veel mõni aeg tagasi heietati siin foorumis sellise masina butafooriana tegemist.

Või mida ülejäänud rahavas arvab?

Mina toetaksin heameelega seda aktsiooni, kui see uazik varjupaigas katuse alla saab. Aga kuidas seda osta.ee aktsiooni korraldada? paneme lubadused kirja, kes paljuga toetab ning kui kaubaks läheb, siis kanname üle?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#4

Olen nõus käima välja 1 k rahasi. Millegipärast arvan, et see hind selliseks ei jää. Ainuke variant on leida võimalikult palju sponsoreid, et see asi ka reaalselt Eestisse või veel parem JJ jõuaks. Mina olen poolt ja toetan.

Sõidame suurtega...
Vasta
#5

Igatahes kere tagaosa on UAZ-l ise tehtud. Vähemalt minu pilguga vaadates.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Masina pidavat kommentaare lugedes ka kohe välja osta saama.
Niiet. Parem käbedasti tegutsema.


Andres
Vasta
#7

Liblikmutter Kirjutas:Masina pidavat kommentaare lugedes ka kohe välja osta saama.
Niiet. Parem käbedasti tegutsema.


Andres

Üritan kontakti müüjaga saada, vaatame mis juhtub. Kohe välja osta ei saa, isegi piirhinda ei paista olevat. Püüan neljapäeval tähelepanelik olla, kui oksjon lõppema hakkab. Kui hind mõistlik võtaks ära ja eks pärast vaatame, kas on veel panustajaid.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#8

See müüja ei jaga vist reegleid, kohe välja osta seda minu teada ei saa, kui pole alguses osta kohe hinda määranud, ehkki kommentaarides ta seda väidab. Tegu on vägagi huvitava isendiga, arvatavasti Karksi-Nuias vmt kohas kokku ehitatud tagaosaga. Loodame, et hind jääb mõistlikkuse piiresse ja õnnestub ta varjupaika saada. Lisatud on ka lisapilte.
Vasta
#9

Alguses oli ka uazil osta kohe hind, 7200.- minu mäletamist mööda.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#10

andres22 Kirjutas:See müüja ei jaga vist reegleid, kohe välja osta seda minu teada ei saa, kui pole alguses osta kohe hinda määranud, ehkki kommentaarides ta seda väidab...

Kui müüjaga kokkuleppele saada, enne, kui keegi on teinud pakkumise, saab müüja oksjoni tühistada.

Edit, ei viitsinud kuulutust klikkida, muidugi on juba heale asjale pakkumised tehtud.


Vasta
#11

Seda ma tean, kuid mu postituse kirjutamise ajal oli juba paar pakkumist tehtud, sellest üldse see postitus tuli.
Vasta
#12

UAZi eest 50 000.- pakutud, huvitav kas ka reaalne pakkumine?
Vasta
#13

Kui UAZi teema lõpplahendi leiab, siis võiks isegi pikemalt jutustada toimuvast.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#14

andres22 Kirjutas:UAZi eest 50 000.- pakutud, huvitav kas ka reaalne pakkumine?

Mõnel inimesel on raha VÄGA SUURTE LADEMETENA lihtsalt jõude üle vedelemas. Igatahes rohkem kui mõistust - kui on soov osta.ee-st asja iga hinnaga kätte saada, siis on mõistlik kasutada ju automaatpakkumist ehk siis osata kasutada sealse keskkonna sobivamaid funktsionaalsusi. Sel juhul tuleb reaalne suur raha ainult siis välja käia, kui leidub sama hinnaklassi konkurentpakkuja.

Olen ise kasutanud mitmeid kordi veidi suuremale numbrile üles ehitatud automaatpakkumise taktikat osta.ee's, kui olen soovinud mingit asja VÄGA kätte saada. Ainult üksikud juhud neist on ka reaalselt läinud suurte summade peale, st keegi minusugune sarnane "hull" on veel olemas olnud Smile

Loodan siiski, et asi jääb Eestisse.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#15

Arvan et see pigem pakkuja näpukas.
Kunagi oli ka miskit opel kadet, mille pakkumine oli 500 000, kuigi soov pakkuda oli vist 5000.



Vasta
#16

Jossu Kirjutas:Arvan et see pigem pakkuja näpukas.
Kunagi oli ka miskit opel kadet, mille pakkumine oli 500 000, kuigi soov pakkuda oli vist 5000.

Tervitus.Kas oli ikka eksitus.Minumeelest oli juba 5300- ees,kui 50 000-pakkumine tuli.Võin muidugi ka eksida.
Asi muutus jah palaganiks-kahju muidugi.....

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#17

Kas keegi teema all olevad küsimused-vastused on läbi lugenud? Midagi on seal konkreetselt sassi aetud.

Sõidame suurtega...
Vasta
#18

See oksjon lõpeb tõenäoliselt suure segadusega. Tasub müüja kontaktandmed võtta ja hiljem üritada jutule pääseda.
Vasta
#19

UAZi koha pealt kasutagem Karlssoni sõnu - rahu ainult rahu. Olukord on kontrolli all ja suure tõenäosusega me näeme seda masinat varjupaigas. Iga asi omal ajal või natuke hiljem. Kui asi lõppenud räägin pikemalt mis teoksil.

To aksel73 - 5300 oli automaatpakkumise viimane samm, mille 50k pakkumine tühistas. Võrdle kellaaegasid

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#20

Ok,ma jah kiiruga vaatasin.Hetkehind juba 50 250-

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne