Lahedad tüübid siin foorumis
#1

Moderatorid on kül täitsa asjalikud ja aitavad iga küsimusega. Mõne kasutaja koha pealt jääb aga kahtlane tunne, et tüüp elab unistuste maailmas. Kõike nagu tahaks, aga ei ole võimalusi, kuid ikka on vaja oma tarka juttu ajada ja küsida kust seda või teist saab. Kui aga midagi konkreetset välja pakutakse, siis tuleb välja, et tüüp alles mõtleb ja vaatab. Phäh!

----------------------------
paranoia päev :haige
Vasta
#2

Ei tea kas jutt käis minust või kellestki teisest, sest jah ma olen küsinud autole igasugu värki aga ma plaanin selle ka kõik mingil ajal välja osta. Wink
Aga kui ei olnud minu kohta siis ok pole midagi ja anna andeks et tülitasin. Muidu päris ok.
Ja eks ma \"tüüta\" siinset rahvast edasi kui võib?
Vasta
#3

Tsitaat:Kõigepealt postitas selle: Eikki
Ei tea kas jutt käis minust või kellestki teisest, sest jah ma olen küsinud autole igasugu värki aga ma plaanin selle ka kõik mingil ajal välja osta. Wink
Aga kui ei olnud minu kohta siis ok pole midagi ja anna andeks et tülitasin. Muidu päris ok.
Ja eks ma \"tüüta\" siinset rahvast edasi kui võib?

Tüüta tüüta, ega keegi pahane pole. Vahel on kiire ja pole aega vastata Wink, vahel mõnda asja ei tea ka nii väga täpselt Sad , aga arutleda ikka võib.

OFFTOPIC: tuunimine on tõesti kallis tegevus , JB ka ilmselt samal seisukohal. Mu oma projektid ka seisavad. Kui ühekorraga suurema vaba raha saab teen naksti ära. Ise olen juba _vana_ mees :lol ja igapäev ei viitsi niisama autot nokkida.Smile Lihtsalt spoileri värvimist aga ma tuunimiseks ei pea, see on rutiinne töö. Tuunimine peaks olema vastav projekt, korraliku teostusega ja ka (suht) korraliku eelarvega. Kahju küll, aga RAHA on ikka väga tähtis.

EDIT: kui projekti jaoks parajasti raha pole, võib ka natuke mokalaata vahel ajada :bounce
Vasta
#4

Andke andeks. Lihtsalt s..t päev oli. Säästsin naist , elasin foorumis ennast välja. Küllap see foorum on ikka kõigi huviliste jaoks. Ega ma isegi mingi kõiketeadja pole. Sry.
Vasta
#5

Tsitaat:Kõigepealt postitas selle: JB
Andke andeks. Lihtsalt s..t päev oli. Säästsin naist , elasin foorumis ennast välja. Küllap see foorum on ikka kõigi huviliste jaoks. Ega ma isegi mingi kõiketeadja pole. Sry.

Smile No Problemo. Pole skandaali olnudki Wink
Vasta
#6


Tsitaat:Kahju küll, aga RAHA on ikka väga tähtis.

Selles on sul küll õigus. Ja poleks ise uskunudki, et Estfieldi alla ka nii palju pappi ja aega läheb, kui ise teen. Pole midagi imestada, et valmismudeli hind nii kõrge on - alates 150 000,-

Saaks juba valmis ja sõitma... Aga asi praegu aja puuduse taga. Seega aeg ka sama tähtis. Minu jaoks vähemalt...:bounce

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne