Fotosõit 2008
#41

Tänud ka meie poolt! Ilm oli tellitud ja palju enne käimata kohti sai külastatud, kuhu tavaliselt ei satu. Ega niisama suure maantee pealt maha ju ei keera, kui just põhjust ei ole.
Ootan juba järgmist Fotosõitu salamisi!

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta
#42

ullivilli Kirjutas:Aga pildid...?
Mis fotosõit see on, kui pilte kuskil ei ole.
Pilte on palju ( oleks rohkem,kui korraldaja poleks osasid ära kaotanud [Pilt: redface.gif]) ja pole veel jõudnud valikut teha,aga küll tuleb ka pilte.
Vasta
#43

Sügav tänu korraldajatele. Üritus oli super, jääb üle vaid kahetseda, et lõpuni osa võtta ei saanud.
Vasta
#44

Meie poolt ka suured tänud Janekile vahva ürituse eest!
Ja nüüd kõik koos ja hääästi valjusti: HURRAAA, HURRAAA, HURRAAA!

Järgmisel aastal tuleme jälle ja jääme mitmeks ööksSmile


Võhma Lihakombinaadi koondatud töötajad
(...aga elu on ikkagi ilus, ostsime ju koondamisrahade eest VolgaSmile Juhhuuu!)
Vasta
#45

Väga mõnus üritus, kohe selline vanatehnikaüritus, et ei pidanudki eriti kaarti lugema, aega taga ajama või siis ootama et aeg täis saaks. Eriti hea meel oli ,et me jäime ka pühapäevaks kohale, kuna mina olen suht nooremapoolne ja nagu veel tuleb tõdeda kitsa silmaringiga, siis kogu see ajalootund Janekiga "Võhma eksporttapamaja" käekäigust oli tõeline maiuspala.
Pilistvere kiriku tornis oli päris hirmus..... aga ära käisin.

Kuhu saaks videod üles panna, ma võtsin paar videot seltskonna liikumisest ja ühe jupi ka spetsiaaleskalaatorist kodanik Karule.
Vasta
#46

Tsitaat:Kuhu saaks videod üles panna, ma võtsin paar videot seltskonna liikumisest ja ühe jupi ka spetsiaaleskalaatorist kodanik Karule.

toru.ee ja youtube.com näituseks
Vasta
#47

Siit põllult saime kõik kivi kotti ja edasi Pilistvere kiriku poole.

http://www.youtube.com/watch?v=eieiFn4SHdQ
Vasta
#48

robi Kirjutas:...
Kuhu saaks videod üles panna, ma võtsin paar videot seltskonna liikumisest ja ühe jupi ka spetsiaaleskalaatorist kodanik Karule.

Eskalaator- teenindus oli ootmatu, kuid ülimalt lahe! Nagu ka kogu fotosõit! No Karud on igatahes järgmisel aastal jälle kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne