Kevadkruiis. 01. mai 2008 - Raekoja Plats, Tallinn.
#1
Exclamation 

[Pilt: kevadkruiisA4.jpg]

HOBIAUTOD ALUSTAVAD HOOAAEGA.

Neljapäeval, 1. mail toimub Tallinnas Raekoja Platsil suur hobiautode tehnikaparaad „Kevadkruiis 2008“.
Üritusel tutvustatakse eri päritolu klassikalisi- ja USA muskelautosid, mängib elav muusika ning räägitakse ohutu liiklemise põhitõdedest.

11:00 - esineb "Casakama"
11:30 - esineb "The Override"
12:15 - ürituse avamine USA saatkonna poolt ja tutvustus
12:25 - Tervise Arengu Instituut (narko.ee)
12:30 - esineb "Me, Myself & I"
13.10 - Politsei
13:15 - esineb "Saku Linetantsu Klubi"
13.35 - Verekeskus
13:45 - esineb "Cramp"
14:00 - Lõpetamine ja autasustamine
14:05-14:10 - Väljasõit kruiisile, bänd jätkab, jääb mängima.
Kruiisi esimene kogunemiskoht on 15.00 - Lauluväljaku parkla.

Päeva juht on Tarvo Mölder, bändi "HND" solist.

Suurimad muudatused sel aastal on:
- kruiis on PEALE kogunemist ja muusikalisi vahepalu
- kruiisil ei ole kindlat marsruuti, vaid on kokku paar kontrollpunkti (Toompea, Pirita, vms.) ja kokku lepitud kellaajad, mil seal kogunetakse. Muul ajal "toimub töö sektsioonides", ehk igaüks võib oma pundiga sõita mööda kesklinna nagu soovib ja vastutulijatele käppa visata.
- kuna Raekoja platsile kõik autod ei mahu, siis toimub eelregistreerimine ja valitakse välja u. 70 kenamat masinat. Teiste autode parkimine toimub ümbruskonna parklates.
- eelregitreerimiseks palun saata auto pilt koos enda kontaktandmetega meiliga anryo@bhra.ee. Lisaks ameeriklastele on oodatud ka muud ägedad klassikalised autod.

Lisainfo jooksvalt BHRA lehel!


Anryo Raamat
Baltic Hot Rod Association
GSM +372 52 60 001
anryo@bhra.ee

Meelis Tammemägi
Tam Garage - "Vintage Mobilist"
GSM +372 50 199 86
meelis@tamgarage.com
Vasta
#2

Kirjutan veel paari lausega homsest üritusest.

Panime reklaamid üles enamustesse Tallinna koolidesse, oodata on palju autohuvilisi noori. Rakoja platsis astuvad sõnavõttudega üles Verekeskus,
Tervise Arengu Instituut ja Politsei, need sõnavõtud on suunatud rohkem noortele, kuid ega ka vanematelt tükki küljest võta.

Rakeoja platsis antakse autodele kahes katekoorias välja auhinnad - kolvikarikad Smile

1. Kevadkruiis 08 ilusaim ameerika auto
2. Kevadkruiis 08 ilusaim klassikaline auto

Raekoja platsis on veel ruumi, registreeruge. Aega on täna õhtul kella 8`ni.

Kruiisi lõpetamine on restoranis "Salzburg"(endine "Peoleo" Pärnu mnt`l) Meie jaoks on spetsiaalselt grillitud liha ja vorste ning õlled on tõstetud külma.

Kõige parem on see, et kogu üritus on tasuta. Maksma peab iga mees ainult oma õlleleeme ja kõhutäie eest Wink

Kava leiab lehelt www.cruise.ee
Vasta
#3

Sai siis täna Raekoja platsil neid autosid keamas käidud.Mõne juures hakkas küll suunurgast ila tilkuma nagu Pavlovi koeral.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#4

Minu poolsed paremad pildid nähtavad sellel aadressil.
Ma ainuüksi selle lingi pärast kasutajat ei viitsi tegema hakata, aga kui keegi siinsetest leiab need pildid vaatamist väärt olevat siis võiks selle aadressi ka TqHq-sse üles panna.

Kui ühte lausesse kokku võtta, mis minu jaoks ürituselt meelde jäi, siis võiks öelda umbes nii, et üks kroomvelgedega kaheksakümnendate lõpu-üheksakümnendate alguse DeVille päästis minu jaoks päeva, lastes pidevalt minu maitsele sobimatu roki ja kantri vahele palju toredamat muusikat Smile Muusikamaitse loomulikult ju individuaalne, aga tore et leidub ka neid, kelle meelest Ameerika auto ei võrdu automaatselt kauboikaabu ja line-dance'iga Smile Mitte et see kooslus oleks kuidagi väär või nii, aga põhjused, miks ma nii arvan, on juba välja toodud.

Aa, põhiasi jäi ikka ütlemata. Osa muusikamaitsest on mul enamikuga siiski ühine. Nimelt on kõige parem muusika ikka see, mis kostub kapoti alt, või mis?
Vasta
#5

41Degree Kirjutas:Minu poolsed paremad pildid nähtavad sellel aadressil.
Ma ainuüksi selle lingi pärast kasutajat ei viitsi tegema hakata, aga kui keegi siinsetest leiab need pildid vaatamist väärt olevat siis võiks selle aadressi ka TqHq-sse üles panna.

Kui ühte lausesse kokku võtta, mis minu jaoks ürituselt meelde jäi, siis võiks öelda umbes nii, et üks kroomvelgedega kaheksakümnendate lõpu-üheksakümnendate alguse DeVille päästis minu jaoks päeva, lastes pidevalt minu maitsele sobimatu roki ja kantri vahele palju toredamat muusikat Smile Muusikamaitse loomulikult ju individuaalne, aga tore et leidub ka neid, kelle meelest Ameerika auto ei võrdu automaatselt kauboikaabu ja line-dance'iga Smile Mitte et see kooslus oleks kuidagi väär või nii, aga põhjused, miks ma nii arvan, on juba välja toodud.

Aa, põhiasi jäi ikka ütlemata. Osa muusikamaitsest on mul enamikuga siiski ühine. Nimelt on kõige parem muusika ikka see, mis kostub kapoti alt, või mis?

Aga palun: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?t...90&page=99
Vasta
#6

PETSS Kirjutas:Sai siis täna Raekoja platsil neid autosid keamas käidud.Mõne juures hakkas küll suunurgast ila tilkuma nagu Pavlovi koeral.

Maitse asi. Minu silmale oli/on tõsine maiuspala sealt küll vaid see auto. Ülejäänud on minu jaoks liiga uued ja moodsad.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

valdo Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Sai siis täna Raekoja platsil neid autosid keamas käidud.Mõne juures hakkas küll suunurgast ila tilkuma nagu Pavlovi koeral.

Maitse asi. Minu silmale oli/on tõsine maiuspala sealt küll vaid see auto. Ülejäänud on minu jaoks liiga uued ja moodsad.

Kes siis sinu maitset ei teaks, ValdoWink
Vasta
#8

Sügav kummardus kõigile, kes kaasa aitasid ja osalesid, eriti vanatehnika huvilistele, kes ei pidanud paljuks oma tehnikat näitama tulla.

Natuke siis Kevadkruiisist numbrites:

1. mail oli Rakoja platsis 65 ameerika ja 5 klassikalist autot.

Välja andsime sümboolsed "Kolvikarikad" ilusaimale ameerika ja klassikalisele autole:

Chevrolet Impala 1959 a.
[Pilt: kevadkruiis4.jpg]

Skoda Superb 6 ca 1943 a.
[Pilt: kevadkruiis5.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne