keihin/pierburg 1.8 karbuss
#41

See peaks Halli anduriga olema. Võib-olla ei saa see tühikäigul jagajast just ühele silindrile signaali?
Vasta
#42

tarko Kirjutas:See peaks Halli anduriga olema. Võib-olla ei saa see tühikäigul jagajast just ühele silindrile signaali?


kunagi olen lahkanud , andurit on yks, lihtsalt seal selline 4-ja labaga tiivik vms. sees , tiivik ise vigane pole ja andur vaevalt koguaeg samas kohas "eksib"

ise praegu kahtlustan jagajakaant ja juhtmeid..

surved olid ka vist piisavalt head , et peaks pauku tegema..?
samas see manomeetri otsik oli selline lyhike ja kahjuks sel mootoril olid kyynlad väga augus ja kinni sain keerata ainult niipalju kui voolikust(no näpud selle otsa ymber ei ulatunud), et seega v6ib tegelt m6nes silindris surve isegi parem olla.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#43

Selliste survetega teeb pauku küll. Kaanes ja juhtmes võib viga täitsa olla. Pöörete langedes pinge langeb ja säde ei jõua kuskilt katkestusest enam üle lüüa.
Vasta
#44

Mingi m6te tuli pääle , et lähen ja susin seda asjaSad

Yhes6naga kruttisin jagajat ka ja syydet varajasemaks keerates hakkasid pöörded t6usma , kahjuks rohkem keerata ei saandu ..
Ei hakanud sis jagaja nuuti näppima , vaid t6stsin kyynlajuhtmed yhv6rra tagasi . siis sain keerata syyte k6rvajärgi heaks ...

Läksin andsin gaasi ja kohe nagu äkilisem oleks olnud see asi,

aga... pöörded 2000 rpm.. keerasin tagasi nagu ennest oli , sis pöörded paigas , aga mootor uimasemSad

Mis nyd peaks ette v6tma?

Jagaja on ilma vaakumv6imenditta , kas siis ehk miski mis syydet elektrooniliselt reguleerib v6ib rikkis olla?
Et nyyd keegi ei kysiks mille peal see mootor on , siis ytlen kohe ära et Golfi peal.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#45

Arvatavasti hammasrihma vahetusega jagaja ratas mõned hambad mööda läinud. Seda saab jagaja nuudist ka reguleerida. Võtad jagaja välja, keerad paari hambajagu ja paned tagasi. Siis süüde kõrvajärgi sooja mootoriga paika ja keera pöörete reguleerimiskruvist pöörded alla tagasi.
Vasta
#46

tarko Kirjutas:keera pöörete reguleerimiskruvist pöörded alla tagasi.
palun öelge keegi kust ma selle leian?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#47

Seal on märgid igal pool olemas, mille järgi kindlaks teha, kas jagaja on õiges hambas või mitte. Neil Mono-Motronicutel pole just eriti harv juhus, et aju süüteajastuse regullimise osa maha sureb.

Edit: typod
Vasta
#48

Killer666 Kirjutas:11 , 10,2 , 10,2 , 9,8

samas esimene ja viimne silinder käib häste , sest kui t6mmata korraks neilt juhe maha , siis mootor hakkab lausa rappuma.
t6mmata kahelt keskmiselt , siis 3. ei m6juta midagi , samas 2. m6jutab natukese.

Keskmised kahtlaselt ühes mõõdus ... mul oli kunagi mersul plokikaane tihend kahe püta vahelt läinud, käis ka samamoodi täistuuridel.

Dad.
Vasta
#49

Killer666 Kirjutas:
tarko Kirjutas:keera pöörete reguleerimiskruvist pöörded alla tagasi.
palun öelge keegi kust ma selle leian?

Kas seal on Pierburgi karpa?
Vasta
#50

tarko Kirjutas:
Killer666 Kirjutas:
tarko Kirjutas:keera pöörete reguleerimiskruvist pöörded alla tagasi.
palun öelge keegi kust ma selle leian?

Kas seal on Pierburgi karpa?
monopritse.
esialgu jääb see asi ära , kuna tegin järgneva avastuse , keerates syydet varajasemaks jagajast pöörded kyll t6usevad , aga minekut s6ites pole siis yldse ...

jäin sis kodujuures seisma ja gaasitades tundus , et nagu kolin oleks sees , kruvisin jagaja tagsi hilisemaks , pöörded langesid maha ja Kolin kadus ka ära , ilmselt ei läind mul see syyde mitte 6igeks vaid ilmselt siis varjasemaks ja ilselt hakkas liiga varajase syytega aju vms. arvama , et mootor sureb välja ja ilmselt andis siis aju ehk seda tyhikäiku siis suuremaks.


samas nyyd väike probleem , kuidas nyyd see syyde panna 6igeks tagasi? nii nagu ta algul oli ... K6rva järgi ei saa ,sest varjasemaks keerates hakkavad pöörded aina t6usmaSad

Olen 90 % kindel , et kahel keskmisel silindril on ehk tihendis mingi viga ja ilmselt siis taob yhest teise , nagu siin juba eelpool mainiti..

Päev pees ja kasu ei miskitBig GrinBig GrinSad

Pole midagi targemat teha
Vasta
#51

Kui ühest teise taob, siis peaks loogiliselt võttes peaks ju kompressioon 0 olema - 2. silindri survetakti ajal on 3. silindris väljalasketakt (ja vastupidi).
Vasta
#52

Tekkis idee: rihm on vist veninud ?( 6nneks mul tutikas rihm olemas) saab see yldse v6imalik olla?
Keeran alumise märgi kokku , siis ylemine jääb umbes poole hamba v6rra valesti..Sad Kas need plastikupealsed märgid on yldse nii Päris täpsed ? samas sidurikoja juurest käib kork maha ja sealt peaks olema näha ehk hooratta märki , aga seda ma ei näe...

Mis see motronic asjast arvaks , kui ma installiks sinna vaakumregulaatoriga jagaja ja tavalise kommutaatori?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#53

Rihm nii palju ei veni, et auto tööd segama hakkab ja need märgid plastiku peal pole ka just mm pealt paigas. Ise vahetan rihma koguaeg nii, et teen markeriga ise märgid peale, kiirem ja lihtsam.
Vasta
#54

see auto läks oma teed , aga selgus ka l6puks vigaWink

uus rihm: kasu 0 , uus blokikaanetihend : 0 , l6puks selgus , et yhest kohast sisselaske kollektoritihend lekkisSmile

Pole midagi targemat teha
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne