otsin izhimehi

Mõned kasutajad on tahtnud nähe pilte mu masinast, siin on siis paar tk. www.zone.ee/tondu1
Vasta

Arvan et olen ka iz'i mees kuna kodus üks iz56 ja vanaisa pool iz jupiter. 56 pole kõige paremas korras kun on ca 20 aastat seisnud vanas kuuris kus oli väga niiska ja kuhu sadas/tilkus peale ka mingil määral vihma. 56'le oleks vaja uusi rattaid/velgi ja õhupuhastit siis vast saab tööle Wink. Jupiter koos külgkorviga kuid jupiterile vaja uut väntvõlli.56 võimalik ka lähiajal pilte Smile
Vasta

Siit tuleb veel üks izimees kahe Iz 56-ga.Masin siis aastast 1958.
See mul esimene iz ja katsun seda korda hakata tegema.Kui hästi läheb siis võtan tuleva nädala sees mootori maha ja laiali ja siis vastavalt asju vahetama/parandama.Maal on veel üks Iz56 külgkorviga ja suhteliselt ilus ilmselt on tegu uuemat sorti iziga esiporikas on nn kannaga.Antud isendile on vaja peale mootorit.Ja kuna maale harva satun siis ei tea aastat ega muud täpsustavat öelda. Loodan igatahes mõlemad masinad kenasti korda teha.Smile
Vasta

Nüüd võite mind ka iz-i meheks nimetada. Vanaisa pärandas mulle Iz P3k-02. Külgkorv ja mootorratta tuuleklaas on eemaldatud(kuna see tekitab liialt suure tuuletakistuse) sõidan külavahe teedel kuni saan load.Hea aparaat on.Mul on plaanis see uunikumiks jätta(s.t ei sõida rotikaks).Väike Ot aga sellega kulgen ma Kehras Ülejõe-Vikipalu-Looküla kandis.Oma 100km/h olen temaga kätte saanud mootori hääle järgi oleks saanud natuke kiirust juurde ,aga teeolud muutusid halvaks(lund hakkas sadama).
Vasta

kas keegi siinsest rahvast oma iz 56k-d aastast 58 ei sooviks müüa? vanavanaisal oli kunagi siuke masin ning nyyd tekkis endal ka tahtmine uuesti sellisega ringi hakata sõitma, st nostalgitsema.
Vasta

tere mul on ka üks hübriid tsikkel koosneb ta jup. 2 raamist ja istmest jup.3 mootorist 638 hargist ja veljest ja krossika taga veljest päästsin ta sügisel emeksist .
soovin osta endale jupiter 2k ja 56- te kui kellelgi on pakkuda siis 58002589
Vasta

mul maal on jupiter4Toungue aga kas kellegil vedeleb kuskil uus mootor äkki eelmine hakkab ära väsima
Vasta

mix minu iz-i käigukast sööb käiguvahetus kahvlid ära koguaeg,panen uued nati saan sõita ja alati 3käigu pealt
Vasta

Mina sain suvel Iž Jupiter 2K omanikuks va on 1967. Rattast täpsemalt http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=16877.
Tsitaat:Postitaja: peegel - Täna 17:44
mix minu iz-i käigukast sööb käiguvahetus kahvlid ära koguaeg,panen uued nati saan sõita ja alati 3käigu pealt
Selle jutu võiksid sa mootorratta tehniliste probleemide alla kirjutada!

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta

Käigukast on valesti reguleeritud või on mõni detail deformeerunud (kahvlivõll näituseks). Kui 3-s käik on sees, siis jääb kahvel pingesse ning mõne aja möödudes ongi "ära söödud". Kuidas seda õigeks reguleerida, ei ole võimalik sulle paari sõnaga õpetada. Pead uurima, miks kahvel pinges on ning selle vea parandama.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

peegel Kirjutas:mix minu iz-i käigukast sööb käiguvahetus kahvlid ära koguaeg,panen uued nati saan sõita ja alati 3käigu pealt
peegel Kirjutas:mix siis nii kas keegi ei oska aidata ve???
peegel Kirjutas:keegi võix aidata mind ja leida minu väikesele probleemile vastuse et mix ikkagi sööb käigukast kahvlid 3käigupealt ära

Võta nüüd veidi rahulikumaks. Kas Sa tõesti arvad, et on normaalne teha järjest väikeste vahedega kolm postitust (16.44, 22.27 ja 22.39)?
Imestan, et sellise käitumise peale keegi üldse vaevus midagigi vastama.
Vasta

oldmoped Kirjutas:Kas Sa tõesti arvad, et on normaalne teha järjest väikeste vahedega kolm postitust (16.44, 22.27 ja 22.39)?

Kaks viimast teavet mittelisanud vastust kustutatud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Ise kuulun nüüd juba varsti aasta IZ-i meeste auväärsesse seltskonda.
Oman 1961a IZ56, millel tehtud ulatuslikud ümberehitus tööd ja paljud detailid vahetatud Planeta 3 omade vasu, sealhulgas ka mootor.
Motikal olemas dokumendid, number ja ülevaatus.
Pildid: http://www.motokuur.ee/modules.php?name=...&album=128
Vasta

ma ise ka iži omanik
Iz Planeta 5 aga natuke ümber ehitatud
pilte on www.zone.ee/v2ndag2nxter
praegu käib uue elektrimängu tegu ja plekkide värvimine aga kuidu (Y) masin
Vasta

Mina võin kaa ennast vist izimeheks nimetada. Oman ühte planeta5t millel on pidevalt probleemid käigukastiga.
www.fotoalbum.ee/user/iz350
Vasta

ma elan tartus...oma IZ 56 koos külkaga...ja on plaanis tegema hakkata..masin hetkel veel ilma igasuguste paberitega...
Vasta

oman jupiter 3-e ja võin ka end "IZi meheks" kutsuda Big Grin

ostan, müün ja vahetan
Vasta

Mulgi izh 56, (isegi umbes poolteist) olemas ka korv, masin sai paar aastat tagasi lahti v6etud, v6ttis liiga palju ruumi ja aega ei olnud temaga t6sisemalt siis tegeleda, aga mingi aeg v6ttan kindlasti korralikult käsile. Asub teine Tartus
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne