otsin izhimehi
#21

valdo, õige jutt.
piiritleks siis (et väga laiali ei voolaks) selle ära teemaga IZH. mulle ei tee raskusi kõik kirja panna. kui keegi võtab ühendust, et tal vaja selle ratta neid juppe või nõuannet, siis söödan ette. seega ootan endiselt kontakte.
Vasta
#22

Mina ka kirjas IZ-350 -ne omanikuna.
Mul plaanis kunagi IZ-350 kodulehegülg teha aadressile: http://www.zone.ee/iz-350/ , kuhu koondada iz -350 -nega seonduv ja natuke kirjeldada oma sõiduriista taastamist koos pildi materjaliga. Kuid seda ei juhtu nii pea (mitte enne paari aastat), kuna ma pole veel taasamisega eriti kaugele jõudnud ja teiseks aega napib.
Vasta
#23

Klaabu, võid nüüd minu kah Iziomanike sekka lugeda ja minu arvele ühe Korviga 56 panna mis loodetavasti ka kunagi maksimaalselt restaureeritud saab.
Vasta
#24

to allah mis pill see on siin
Vasta
#25

Mina arvan selle esimese porilaua järgi et on tegemist DKW -ga(kui see porilaud muidugi originaal on)
[Pilt: esiporikas.jpg] [Pilt: porikas.jpg]
IZ-350 -nel on selline:
[Pilt: porikas1.jpg]

ja kirjatega jalatuge pole ka oma IZ-350 -nel näinud:
[Pilt: kiri.jpg]

Natuke infot DKW -st: http://www.autogallery.org.ru/dkwnz350.htm
Vasta
#26

mul peaks kah olema iz jupiter3 osi igasuguseid... kui võimalused kunagi lubavad tahaks taastada...
Vasta
#27

Mul ka restaureeritud iz 56 aastast 1958 soolo. Siis veel 7xxx km sõitnud planeta 1 ja veel mõned mittekomplektsed isendid(49 ja nsu)
Vasta
#28

aga mul ka IZe olnud, kunagi oli 56, on olnud ka kolmerattaline, see oli muravei tagusillaga IZ, praegu on nati ümber tehtud jup3.....
Vasta
#29

www.hot.ee/sadalamc
pisut infi ning pilte iz-hidest.

Vahelduva eduga sõidab päris mitu iz-hi....
Juppe saab ka vahetada

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#30

Hankisin endale jup5-e nii et võin ennast kah izhimeheks luge´daCool

Sõber hankis endale invaliidi käru 56e mootoriga, kas teda võib nüüd kah izhimeheks lugeda?:???
Vasta
#31

irw.. raske juhtum Big Grin eks ta ise teab kas ta sõidab oma iziga tänaval kui load kas tuleks trefffidele ? Oletame et mul on aiatraktor izi mootoriga kas see teeb mu izimeheks ?
Vasta
#32

Kui ma ostan endale mosse olen kahg izhimees (mossel on selgelt peale kirjutatud IZH):???
Vasta
#33

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
irw.. raske juhtum Big Grin eks ta ise teab kas ta sõidab oma iziga tänaval kui load kas tuleks trefffidele ? Oletame et mul on aiatraktor izi mootoriga kas see teeb mu izimeheks ?
Muide, aiatraktor IZHI mootoriga on sul endal kokku kleebitud aga invakas ja mosse on IZhevski tehase poolt kokku kleebitud
Vasta
#34

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
irw.. raske juhtum Big Grin eks ta ise teab kas ta sõidab oma iziga tänaval kui load kas tuleks trefffidele ?

Sorry, et natukene OT

...siit ilmekas näide, miks enam paljud ratturid ei taha \"treffidel\" käia - see on mingis noorteringkonnas muutunud nagu mingiks staatusenäitajaks, et vaadake kui kõva mees ma olen, käisin jõgevtreffil... lihtsalt ei ole tahtmist läbustavate rullratturite pundis olla.

Veelkord sorry.
Vasta
#35

Mind võib ka IZimeheks liigitada... muude rataste hulgas on mul olnud ka Iz 350, IZ JU, IZ PL 4, IZ PL Sport. Praegu on IZ Ju 2, poolik IZi chopper ja üks lahtivõetud PL Sport.
Vasta
#36

OT miks sa sarvad et treffidel käivad läbustavad rullratturid ?
Vasta
#37

teemat algatades on vihjatud ikkagi siklitele. aga invaliidisõidukid võtaks küll kampa.

ja izh-autodega sõitjad on loomulikult izhimehed. selles pole ju mingi küsimus. kui aga näiteks keegi neist mulle helistab ja mõne varuosa kohta küsib, siis ei saa ma kuidagi aidata... ega ka kedagi soovitada.
siit siis ka see piir.
Vasta
#38

ka 3 56-t - kõik erinevad, stabiilselt on mõni laiali, mäletan vist aint 1 korda kui kõik 3 sõitsid.

[Pilt: garage_28.jpg]
vaata lisa
http://www.hot.ee/sadalamc

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#39

Mul kah mõned izid igapäeva sõiduks
Planeta 4 restoreerimisel iz 350 ja ülejänud iz 49 ,iz 56K ootavad oma järge.
Vasta
#40

Mul ka ju paar iþ-i. Planeta 5 ja väheke harleiks ehitatud Jupiter.Kunagi tuleviku poole panen mõne pildi ka üles.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne