Mikuni vm32 töötamise põhitõed..
#21

(12-12-2010, 12:57 PM)argo1974 Kirjutas:  Uko vihje peale tuhnisin natuke venekeelses netis ja PS-i kolbide sulamine tundub olevat tõepoolest probleem. Ehk tasuks tellimisel arvestada ka paari astme (üks aste on 2,5) võrra suuremate peadüüsidega. Lisaks sellele oli oiginaal Mikuni mõeldud PS-il töötama koos õlipumbaga, st läbi düüside voolas ainult puhas bensiin. Bensiin+õli on aga kõrgema viskoossusega ja nõuab sama bensiinikoguse läbilaskmiseks suuremaid düüse. Kui tuua võrdluseks nt Jawa Oilmasterid, siis varieerub peadüüsi ja tühikäigudüüsi suurus u 10%.
Eks või selleski olla terake tõde. Mingil põhjusel on vanematelt ratastelt õlipumbad maha krutitud ja kimavad kõik edasi bensu-õli seguga. Auk kolvis on üsna "spordilik" teema. Ei ole juhtunud märkama, aga on infot, kui kiirelt selle augu sinna saab?
ps! Kuidas Jawa õlisüsteem kestnud on? Või on seal ka sõltuv kasutaja hoolsusest ja viitsimisest õlipumbaga mässata.

Olen huvitatud IZ Planeta Spordi summutist, raamist.
Vasta
#22

Jawal kasutatav Motorpali õlipump on Mikuni koopia ja nt Motorpali diislipumpade valmistamiskvaliteeti arvestades ei tohiks ta Mikuni õlipumpadest grammigi kehvem olla. Kui mõlemad kõrvuti panna, ega aru ei saa, kumb on kumb.
Läänes on spetsiaalset, õlipumpadele mõeldud 2-taktiõli müüdud juba 60-ndate lõpust ja pumpade rikked on ülimalt haruldased. 99,999 % peituvad probleemid ikka kasutajate hooletuses (suvaline õli, õlipaagi põhi sodine, filtrid umbes, voolikud lekivad, õhk süsteemis, kontrollklapid kinni jne) ehk tegemata hooldus/kontroll. Jamade põhjus nr 1 on mõistagi unustamine õlitaset kontrollida. Ma olen oma T500-ga nüüd 3T km maha kimanud ja ausalt öeldes ei tahaks enam õlipudeleid kaasas tassida ning tanklas solberdada. Paagitäiest (1,8L) piisab päris kauaks, õlikulu on u liiter 1300 km peale.
Liitrivõimsuselt on PS suht sarnases kategoorias tolleaegsete lääne kahetaktilistega (90-120 hj/L), seega peaks kolbide läbipõletamine jääma sarnasesse suurusjärku. Ja seda lääne ratastel juhtub, kui lahja segu ja varase süütehetkega pikalt täisgaasil lasta. Mul on siin päris mitu auklikku T500 kolbi eelmiste omanike poolt mälestuseks jäetud Wink
634-6 pole hetkel sõidukorras, seega isiklikud kogemused õlitussüsteemi toimivuse osas puuduvad. Senimaani (15K mls) on ta igatahes korralikult töötanud, mootor on veel suht hea kompressiooniga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne