MINU ESTfieldi projekt - sünnib...
#41

Meil on traktori vedrud ja need on suur tehvitsiitSad

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#42

Kui ma ei eksi, siis peaks need olema vist t-40 AM esisilla vedrud? Neid ehk veel leiab.

Aspelund

Tsitaat:Originally posted by Uhti
Meil on traktori vedrud ja need on suur tehvitsiitSad
Vasta
#43

Seal siis toimus IGAMEHE RALLISPRINT ja olin oma ESTfieldiga ka kohal.

Omal jalal sõitis sinna 6-st 2 EF-i. Minu oma viisime treilakäruga. Ilmad juba suht külmad:keersilm

Proovisin oma sõidukiga ka esimest korda rinka ära. Päris vahva oli.

Aga ideid, mida autoga talvel teha, tuleb iga tunniga juurde:eureka:keersilm:???:o:bounce

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#44

uhh ma nagu ei uskunud oma mälu mulle tundus ka et see on nagu traktor see t-40 aga traktor ja estfield... oligi õigus siis... rets
Vasta
#45

Mis seal ikka. Jupid sobivad ja asi liigub. Rohkem ju polegi nagu vaja ja pole oluline ka, kui sa ikka sõidad ESTfieldiga.

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#46

Tubli oled! Mul oli sama plaan paar aastat tagasi! Tellisin omale sünnipäevaks raamatu ja puha, raamgi sai valmis aga siis jäi aja puudusel toppamaSad
Vasta
#47

Aega läheb tõesti meeletult palju ja nii igal aastal, sest talvel, kui ei sõida, on ju vaja ikka nikerdada igast asju paremaks:keersilm

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#48

Mis tehnikale Sa seda plaanisid ehitada? Raamatu Escordi omale või kohalikule Ladale?

Asp.


Tsitaat:Originally posted by innu
Tellisin omale sünnipäevaks raamatu ja puha, raamgi sai valmis aga siis jäi aja puudusel toppamaSad
Vasta
#49

Uhti. Miks su Estfield müügis on:???
Vasta
#50

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: yzone
Uhti. Miks su Estfield müügis on:???
Olin masenduses.
Vasta
#51

Mismõttes???
Et nagu äkki viskas kopa ette Estfieldidest ???Sad:???
Vasta
#52

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: yzone
Mismõttes???
Et nagu äkki viskas kopa ette Estfieldidest ???Sad:???
Ex nad hakkavad juba natuke siibrisse viskama jah.Olen neid juba yle kolme aasta ehitanud ka.
Vasta
#53

On nüüd selline
Vasta
#54

ja teiselt poolt
Vasta
#55

Minu uus projekt.
Vasta
#56

Minu uus projekt.
Vasta
#57

Panex ühe pildi veel

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#58

See oli juba eelmise aasta suvel, kui Tartu Ark ülevaatuses nägime EstField sõidukit. Tollel oli BMW mootor peal. Ega ei olnud tegu sinu endaga Uhti või oli see kellelegi juba müüdud?
Vasta
#59

MInu endisel oli fiati mootor peal ja ta on siiamaani ainuke üleni hõbedane esfield eestis.

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne