Diiselmootoriga tsikkel.
#21

Minu andmetel kuulus mootor enne külmikule.
Vasta
#22

külmikule?
Vasta
#23

Veoauto haagise külmiku kompressori ringi ajamis mootor. Pole nagu imestada midagi.Smile

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#24

kust sellist saab ja palju maksab umbes? mis õige nimetus mootoril on?
Vasta
#25

Täna on 23.05.09.a. ja vaja Nõosse laadale minna, sinna tuleb minuga kaasa ka diiselmootoriga tsikkel, kes on huvitatud selle nägemisest, saame laadal kokku.
Laadale!
Laadale!
Vasta
#26

Laadal käidud, nähtud palju tuttavaid, väga hea mulje jätsid "laadalised" Narvast (või selle lähedudest) ja kindlasti nende meeste masinad kui ka nende mõningad tööriistad.
Kahju ainult, et ilmataat üritust vähe soosis.
Vasta
#27

(23-05-2009, 17:35 PM)miilits Kirjutas:  Laadal käidud, nähtud palju tuttavaid, väga hea mulje jätsid "laadalised" Narvast (või selle lähedudest) ja kindlasti nende meeste masinad kui ka nende mõningad tööriistad.
Kahju ainult, et ilmataat üritust vähe soosis.
Narva omad jätsid mulle lausa nii hea mulje, et läksin endal ühte bagitaolise raami võsast välja kakkuma. Paari päeva pärast lähen toon ühe mäda invakäru vanarauahunnikust ära ja eks siis näis mis saama hakkab.Big Grin
Muidu sai ka Teie mootorratast pingsalt uudistatud ning pean nentima, et tegemist väga huvitava isendiga.Smile
Vasta
#28

kust sellist saab ja palju maksab umbes? mis õige nimetus mootoril on?
Hatz,Janmar jne kui sellise mootori vastu huvi võta ühendust.Korraliku hind suht soolane.
Vasta
#29

Narva mehed on tõepoolest Konstruktorid suure algustähega ja nende looming on tehasetasemel. Võib vaielda nende liikurite sõidumugavuse-otstarbe üle, kuid sellistel üritustel ringitöristamisega on nad oma loomise igati õigustanud ! "Külaseppadel" oleks, millest õppida!

Terv. Veteran.
Vasta
#30

Küsimustele vastuseks mootori kohta:
- mootor on tuntud Yanmar, sama tehase mootoreid paigaldatakse paatidele, väikestele koppadele, väiksematele traktoritele. Isegi John Deer paneb oma väikestele sama margi mootorit, muidugi on vahed sees mootori kubatuurides ja seetõttu ka ülejäänud näitajates.
- nimetatud mootor on 650 ccm.
Vasta
#31

Viimasemaid uudiseid "Motomaanias"
http://www.motomaania.ee/?p=5537
Vasta
#32

Üks tuttav istutas M-i raamile 2 pütase sakslase diiselmootori.
Vasta
#33

(16-05-2010, 21:56 PM)raulp Kirjutas:  Üks tuttav istutas M-i raamile 2 pütase sakslase diiselmootori.

kas sa mõtled sulevi pinnasetihendajat?
Vasta
#34

Pinnase tihendaja jutt on õige sest mootori sai ta minult ja see oli Viljandi Kommunaalis pinnasetihendaja aga Sull tegi sellest vägeva tsikli. olen ise ka sellega sõitnud.Ainuke viga pidi olema et kütet võtab palju 2,5 L sajale,kus see küte välja võtakse:rolleyesWink[/b]
Vasta
#35

(17-05-2010, 19:26 PM)Armex Kirjutas:  Pinnase tihendaja jutt on õige sest mootori sai ta minult ja see oli Viljandi Kommunaalis pinnasetihendaja aga Sull tegi sellest vägeva tsikli. olen ise ka sellega sõitnud.Ainuke viga pidi olema et kütet võtab palju 2,5 L sajale,kus see küte välja võtakse:rolleyesWink[/b]

WinkWinkWinkannimatsil pandi köit ka vedama...tehaseseadistuses emmilisele pidi siiski alla andma. aga Sull oskab alati üllatada...erakordselt andekas vend mu arust
Vasta
#36

Janmari mootoriga diislit võib ehk näha jälle nädalavahetusel Nõos.
Vasta
#37

Pilt ka:Cool http://album.ee/node/23060337/50048960
Vasta
#38

(15-06-2010, 23:39 PM)NoorKARU Kirjutas:  Pilt ka:Cool http://album.ee/node/23060337/50048960
Oot, sel pildid on nüüd see sakslase mootoriga riist? On see registris ka?
Vasta
#39

Keegi tahtis pinnasetihendaja-RS diiselmootoriga tsiklist pilti. Toosama Sulli oma poolvalmilt: [Pilt: RS-%252520mootorrattale.JPG]
[Pilt: RS%252520on%252520kah.JPG]
Iseehitajale soovitaks mingi vabajooksu lisada, muidu kruusateel etteannet maha keerates tagaratas blokki ja minek...
Vasta
#40

Vinge! Nagu Moto Guzzi[Pilt: biggrin.gif]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne