Ikka ja jälle seda automaksu!

(07-02-2024, 01:35 AM)Aare R. Kirjutas:  See võibolla ei tundu hetkel reaalne, kuid kui vaadata seda, kuhu kogu see jama suundub- piltlikult öeldes orjastamine, oleks see ainuõige tee. Pole senini veel ükski impeerium püsima jäänud, ei jää ka see. Paraku siinsed "poliitikud" sellest aru ei saa, samamoodi nagu ka sellest, et Eesti ei suuda planeeti päästa.

"Röhepöörde" raamartus kirjeldati seda ... umbes nii.
Kui inimesed hakkasid põldu pidama siis orjastatigi, et inimesi põllule tööle saata (enne tööstusrevulutsiooni kulutatigi enamus ressursist toidu tootmisele). Vahepeal keegi tuli ideele, et anname "vabaduse" ja maatüki ...
Vasta

(07-02-2024, 10:22 AM)Peeter2 Kirjutas:  
(06-02-2024, 16:22 PM)Aare R. Kirjutas:  No ok, kiimaministeeriumiga panin pange, tunnistan. Aga see maa- ja ruumiamet, kuhu pidavat värvatama 400 töötajat? Kusjuures kui päris aus olla, siis mind siiralt huvitab, kas päris kõik need töökohad ministeeriumites jne on ikka päriselt vajalikud? Minu tutvusringkonnas ei ole ühtki riigiametnikku, sestap ma nii ka küsin.
Sa kõigepealt viita mõnele allikale, mille järgi võetakse tööle 400 uut töötajat. Nii see arvatavasti ikka ei ole.
Nii ma raadiost kuulsin mõni aeg tagasi, ju see siis valeinfo ja õige info tuleb ainult delfist järelikult.
Vasta

(07-02-2024, 09:44 AM)alfredo Kirjutas:  
(07-02-2024, 01:35 AM)Aare R. Kirjutas:  ... Paraku siinsed "poliitikud" sellest aru ei saa, samamoodi nagu ka sellest, et Eesti ei suuda planeeti päästa.

Jälle hea ksf! eksib, see on tegelikult rohujuure tasandilt tekkinud initsiatiiv : )

Kui päris täpselt veel kõigest aru ei saa, võiks antud saatest väikese osa üle kuulata, näiteks 13.20 - 18.20.
Sulle tehakse puust ja punaseks KÕIK
Vanematele igal juhul suur kaastunne.
Minu vanematele kaastunne? Ei pea tundma, pole nii tihe suhtlus meil.
Vasta

See riigisektor kasvab tänu üliagarale roheeesmärkide poole püüdlemisele , paraku on nüüd , kus me oleme "pöördes" teised riigid hakanud aru saama et see unelmate rohepööre pole jõukohane , me üksi püüdleme ja kui muu maailm kaasa ei pöörle , pole me püüdlustest kasu , ikka ja jälle tuleb meelde ammune karikatuur "hoogne paigaljooks" mille tellis rauaroobert .
Vasta

(07-02-2024, 14:30 PM)Aare R. Kirjutas:  Nii ma raadiost kuulsin mõni aeg tagasi, ju see siis valeinfo ja õige info tuleb ainult delfist järelikult.
Sa kuulsid loomulikult valesti, nagu võiski arvata.
Need 400 ei ole uued töötajad, vaid need töötajad liidetakse kokku ühte ametisse muudest riigiametitest.
Esimene link google-st: 
https://ehitusleht.ee/ministeerium-plaan...uumiameti/
Vabandust, aga kopp on juba ees tainapeade harimisest, kasutu nagunii.
Vasta


Vabandust, ju ma siis ei süvenenud sõites uudisesse piisavalt. Ju ma siis olen tainapea, aga endiselt jõuavad need vähesed uudised VAID raadio vahendusel, mitte ühestki muust kanalist ma neid ei ammuta, ju siis seepärast ongi mulle kõik nii must-valge.
Mul omal elu piisavalt raske, pole mul vaja seda veel keerulisemaks mõelda ei tea millega. 
Samas on minu avaldatud arvamused täpselt sellised, kuidas nad mille endale tunduvad.
Aga ma lasen siis nüüd kõigetargematel edasi rääkida.
Vasta

Teemasse nõnda palju : postimehes on pealkiri - Kaja Kallas : "Tagantjärele tarkusena poleks pidanud seda automaksu tegema".
 Aadlipreili kamandab ka Ansipit , siit minu poolne tarkus : naisi ei tohi võimu juurde lasta , keeravad käki kokku ja mehed peavad klaarima .
Vasta

(07-02-2024, 16:01 PM)Aare R. Kirjutas:  Minu vanematele kaastunne? Ei pea tundma, pole nii tihe suhtlus meil.

Vabandust, mõte läks veidi nihkesse mul.

See vanemate kaastunde lause oli tolle Aadu soenguga tüdriku kohta mõeldud, kes raadios mängleva kergusega keskealise ülekaalulise valge mehe seljatas. Ja ütlen ausalt, mul oleks suu samamoodi mmmi täis olnud, kui antud väitlusklubis oleksin viibinud. Greta põlvkond on meie tulevik. Loodetavasti jõuan enne Liiva-Annuse juurde emigreeruda, kui see kõik tõeks saab, mida nad oma kaaskondlastega mõtetes kokku on joonistanud.
Vasta

Tsitaat:See vanemate kaastunde lause oli tolle Aadu soenguga tüdriku kohta mõeldud, kes raadios mängleva kergusega keskealise ülekaalulise valge mehe seljatas. 
Jah, loodan ka mitte näha tulevikku, mida noored loodavad luua. Võimatu see pole kui juba kuu peal plaanitakse hakata kaevandama ja elama. Siin maa peal saab neil lihtsam olema kui kuu peal. Ikkagi mingi atmosfäär loodetavasti säilib, mis siis et mürgine, tormine ja üles-alla hüppavate temperatuuridega. Tagasi koriluse aega nad ikka ei lähe.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

https://lounaeestlane.ee/inimese-motiskl...tevotjaks/

Nüüd on keegi arvutama hakanud et palju autod maksma hakkavad...
Vasta

(07-02-2024, 20:30 PM)2715 Kirjutas:  https://lounaeestlane.ee/inimese-motiskl...tevotjaks/

Nüüd on keegi arvutama hakanud et palju autod maksma hakkavad...
Kuniks meile pole läbikoputamiseläbi selgitet misiganesjunni "esmase" regamisega seonduvat, on kõigil vaba voli igatmasti asju arvutada. Ma hoian näppu nupul, et operatiivselt reageerida.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Naeratage! ... homme on veel hullem:

https://www.err.ee/1609247235/kavandatav...a-teemaksu
Vasta

Edasi, rohelisse tulevikku. Ehk meid ootab parema tuleviku asemel korralik düstoopia.
Vasta

(08-02-2024, 20:06 PM)olevtoom Kirjutas:  Naeratage! ... homme on veel hullem:

https://www.err.ee/1609247235/kavandatav...a-teemaksu

Artiklist:

Tsitaat:Automaksule võiks lisanduda veel kasutuspõhisus ehk sarikasutaja maksab rohkem.
On ikka sõnastus! 

Aga miks mitte siis juba retsidiivne autokasutaja?
Vasta

Sarikasutaja? See on nagu kes või mis?
Vasta

(08-02-2024, 20:16 PM)hobiautod Kirjutas:  Sarikasutaja? See on nagu kes või mis?
See on see halb inimene, kes viib lapsi kooli või lasteaeda ja käib tööl jne. Kelle jaoks on ühistranspordi kasutegur null.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

ERR portaalist ma küll seda uudiste nuppu ei leidnud aga 14.02.2024 läheb automaksu eelnõu hääletamisele.
Vasta

(08-02-2024, 20:21 PM)DevilDeVille Kirjutas:  
(08-02-2024, 20:16 PM)hobiautod Kirjutas:  Sarikasutaja? See on nagu kes või mis?
See on see halb inimene, kes viib lapsi kooli või lasteaeda ja käib tööl jne. Kelle jaoks on ühistranspordi kasutegur null.
Aa selge Koit Toome järelikult.
Vasta

Ma alles ükspäev arvutasin, et ainult tööl käimisele kulub 14400 km aastas. Mina olengi see sarikasutaja kellele on vaja veel üks maks lisaks panna?
Vasta

(08-02-2024, 22:19 PM)ronny25 Kirjutas:  Ma alles ükspäev arvutasin, et ainult tööl käimisele kulub 14400 km aastas. Mina olengi see sarikasutaja kellele on vaja veel üks maks lisaks panna?
Sama siin, töölkäimisele aastas 28 000 km min, kui veel vahepeal põike poodi ka teed, et süüa koju tuua siis oled retsidiivne sarikasutaja ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne